1.آموزش باریستا در غرب تهران
01
شهریور

آموزش باریستا در غرب تهران با متریال مصرفی رایگان

برای این که تبدیل به یک باریستای حرفه‌ای شده و در کار خود بسیار پیشرفت کنید. با آموزش باریستا در غرب تهران همراه شده. و تمامی این آموزش‌ها را به صورت ۰ تا ۱۰۰ در یک محیط منطبق بر فضای کافه در حضور اساتید با تجربه و دارای انواعی از مدارک بین المللی در این زمینه کسب کنید. امروزه با توجه به افزایش تعداد کافه‌ها در سطح شهر و وجود انواع مختلف نوشیدنی‌ها در این کافه‌ها وجود یک باریستای حرفه‌ای در کافه می‌تواند از جوانب مختلفی به پیشرفت و افزایش محبوبیت کافه کمک بکند. در واقع باریستا به فردی گفته می‌شود .که با یک دستگاه اسپرسو کار می‌کند و توانایی درست کردن نوشیدنی‌های مختلف از جمله قهوه را دارد.

البته درست کردن نوشیدنی‌هایی که در آن‌ها شیر استفاده می‌شود. کمی مهارت بیشتری نیاز دارد. به همین منظور یک باریستا باید کامل ترین دوره آموزش‌ باریستا را دیده باشد. تا بتواند برای کافه بسیار مفید واقع شود.

اطلاعاتی در مورد آموزش باریستا و وظایف او

در ضمن یک باریستا وظایف متنوعی هم دارد .که باید همه آن‌ها را به خوبی انجام بدهد. تا در کار خود صاحب سبک شود. برای مثال داشتن خلاقیت در تزئین قهوه و شیر می‌تواند در جلب رضایت مشتریان نقش بسیار زیادی داشته باشد. همچنین او باید در کار خود از درست کردن نوشیدنی‌های گرم تکراری خودداری کرده .و همواره سعی کند تا نوشیدنی‌هایی با طعم جدید را به مشتریان ارائه بدهد. البته یک باریستا می‌تواند با قراردادن اطلاعات مربوط به نوشیدنی خود در اختیار مشتریان، باعث شود تا آن‌ها در خوردن آن نوشیدنی لذت بیشتری را ببرند. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه برای درست کردن نوشیدنی‌ها هم بسیار اهمیت دارد .و کیفیت کار باریستا را به طور چشم گیری افزایش می‌دهد.

این دوره آموزش باریستا در غرب تهران با تدریس استاد مهرداد آذریار صورت گرفته .و تمامی مواد اولیه لازم به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

آموزش باریستا غرب تهران

مزایای آموزش باریستا حرفه‌ای در کافه و نحوه بهره بردن از آن‌ها

به طور کلی کلمه باریستا یکی از کلماتی است که ریشه ایتالیایی داشته و تقریبا به معنای قهوه چی می‌باشد. یک فرد باریستا با شرکت در دوره‌های آموزش این شغل، به صورت حرفه‌ای می‌تواند از مزایای زیادی برخوردار شده .و تاثیر مثبت آن را در روند کاری خود به صورت آشکار مشاهده نماید. برای مثال درست کردن یک نوشیدنی مرغوب در کمترین زمان ممکن می‌تواند هم برای باریستا و هم برای کافه بسیار سودمند بوده .و باعث افزایش اعتبار آن‌ها شود. زیرا وقتی یک مشتری کیفیت نوشیدنی و زمان درست کردن آن را با هم مقایسه می‌کند. قطعا از این شرایط راضی بوده. و ممکن است علاوه بر این که مجدد به کافه شما بیاید. کافه شما را به افراد دیگر هم پیشنهاد دهد. در واقع این کار می‌تواند به شما در شناخته شدن کافه هم کمک شایانی بکند.

زیرا بهترین راه برای تبلیغ به وسیله مشتریانی است که از شرایط شما کاملا راضی و خرسند می‌باشند.

 

مزایای آموزش باریستا
آموزش باریستا مزایای زیادی دارد

بنابراین برای این که به طور کامل از این مزایا بهره ببرید باید این آموزش‌ها را در کمترین زمان پشت سر بگذارید.

این امر در صورتی امکان پذیر است. که زیر نظر افراد و اساتید با تجربه و مجرب آموزش کافی شاپ ببینید. تا در کمترین زمان به یک باریستای حرفه‌ای تبدیل شوید. شما می‌توانید این دوره‌های آموزشی را به صورت حضوری و یا غیر حضوری سپری کنید. دوره غیر حضوری همان آموزش‌های آنلاین می‌باشد .که استاد می‌تواند در این روش اطلاعات بیشتری را هم به شما منتقل بکند. به همین خاطر برای شرکت در دوره آموزش باریستا در غرب تهران می‌توانید با ما تماس گرفته و با ویژگی‌های این دوره بیشتر آشنا شوید.

مواردی که در آموزش باید توسط باریستا فرا گرفته شود

وقتی در دوره باریستا شرکت می‌کنید لزوما باید یک سری از موارد را در این دوره به صورت کاملا حرفه‌ای و قابل توجه فرا بگیرید. برای مثال یکی از مقدماتی ترین موارد نحوه کار کردن با دستگاه اسپرسو ساز می‌باشد .زیرا انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد. و شما باید بتوانید با همه آن‌ها کار کرده و یک اسپرسو مرغوب درست کنید. برای این که بتوانید نوشیدنی‌های گرمی که مبتنی بر شیر هستند را به خوبی درست کنید .باید بتوانید فوم شیر را به خوبی آماده کنید. یکی دیگر از موارد مهم، انتخاب و نوع پوشیدن لباس‌های مناسب برای یک باریستای حرفه‌ای می‌باشد. به همین خاطر در این دوره لباس‌های مناسب ارائه خواهد شد تا شما بتواید با آن‌ها به خوبی آشنا شوید.

در آموزش باریستا نکات زیادی توسط هنرجو فرا گرفته می شود

نحوه شرکت در دوره آموزش باریستا درغرب تهران و خدمات متنوع آن

در واقع شما می‌توانید در این دوره از خدمات و امکانات زیادی که در اختیارتان قرار می‌گیرد نهایت استفاده را کرده .و به یک باریستای حرفه‌ای تبدیل شوید. البته انگیزه بالای شما حرف اول را برای این موفقیت می‌زند. شما برای شرکت در این دوره می‌توانید ابتدا با ما تماس گرفته و در مورد شرایط دوره اطلاعاتی کامل را دریافت کنید .و سپس با مراجعه حضوری یک قرارداد را برای شرکت در این دوره ببندید. این دوره زیر نظر استاد مهرداد آذریار پیش می‌رود. و شما می‌توانید پس از اتمام دوره و در صورت قبولی در آزمون‌ها از ما گواهینامه و مدرک بین المللی قابل استعلام با کد ریجیستر باریستا را دریافت کنید. ما در آکادمی ژینو برای افزایش سطح یادگیری شما تمامی این کلاس‌ها را به صورت انفرادی برگزار می‌کنیم .ولی در صورت درخواست شما می‌توانیم تعداد افراد را برای شرکت در یک کلاس تا سه نفر هم افزایش دهیم.

آموزش باریستا غرب تهران در فضای کافه و با مواد مصرفی رایگان

در این دوره شما می‌توانید آموزش‌های لازم را در یک محیط کاملاً منطبق بر فضای کافه دیده .و با تمامی ابزار و دستگاه‌های مدرن در این زمینه آشنا شوید .تا در صورت ورود به بازار و اشتغال در کافه به مشکل برنخورید. در ضمن تمامی مواد اولیه مورد نیاز برای آموزش‌ها کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .تا آموزش به بهترین شکل صورت بگیرد.

کلاس آموزش باریستاآموزش باریستا واقع در غرب تهران با هدایت مهرداد آذریار

برای شرکت در دوره آموزش باریستا در غرب تهران می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما ارتباط گرفته .و تمامی سوالات احتمالی خود را از ما بپرسید .و یا این که به صورت حضوری از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب به آدرس تهران، صادقیه، شهر زیبا، ابتدای خیابان مرادی، کافه و آکادمی آموزشی ژینو مراجعه کنید.

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۶۲۵۹۴۳

تلفن ثابت : ۷۸  ۴۰ ۴۴۳۱ (۰۲۱)

ایمیل : mehrdad.azaryar@gmail.com

وب سایت : com.باریستا.www