آموزش دمنوش پاییزی
07
دی

آموزش دمنوش پاییزی متفاوت و عالی!

با سردتر شدن فصل‌ها، دمنوش های گرم‌کننده ما را برای شروع یک روز پاییزی آماده می کنند. چه در حال سرگرمی باشید یا صرفاً در کنار یک شومینه دنج استراحت کنید، این نوشیدنی های آرامش بخش راه حل مناسبی هستند.در این مقاله قصد داریم آموزش دمنوش پاییزی متفاوت را به شما آموزش دهیم.خوبی این مقاله این است که آموزش ویدئویی نیز دارد.پس تا انتها با ما همراه باشید.

فقط چیزی در مورد پاییز وجود دارد. وقتی برگ‌ها شروع به چرخیدن می‌کنند و نسیمی در هوا می‌وزد، چیزی بیشتر از انداختن یک ژاکت و نشستن کنار آتش – ترجیحاً با یک دمنوش پاییزی در دست، نمی‌خواهیم. و اگرچه ما عاشق یک دمنوش کلاسیک بی‌انتها، بی‌فصل هستیم، اما تغییر فصل‌ها با یک لیوان پر از طعم‌هایی مانند عسل، لیمو، میخک و زجبیل به نظر می‌رسد. فرقی نمی‌کند یک نوشیدنی داغ کلاسیک دوست داشته باشید یا یک دمنوش ساده، ما دستور العمل‌های باورنکردنی برای دمنوش را گردآوری کرده‌ایم. که شما را برای هر آخر هفته از بهترین فصل سال تحت پوشش قرار می‌دهد.

آموزش دمنوش پاییزی

با دستور العمل های فصلی آقای مهرداد آذریار در صفحه آموزش تصویری باریستا همراه شوید. و سرمای پاییزی را با نوشیدنی های کلاسیک‌های گرم مانند شکلات داغ، و … گرم کنید. دمنوش های برتر این آموزش ها پر از ادویه های فصلی مانند زنجبیل و میخک و عسل هستند.

آموزش دمنوش پاییزی با زنجبیل و میخک
آموزش دمنوش پاییزی با زنجبیل و میخک

طرز تهیه دمنوش با رنجبیل و میخک

آموزش دمنوش پاییزی به این صورت است که، ایتدا تکه های زنجبیل تازه را که از قبل پوست آن را گرفته اید با مقداری میخک درون ظرف ریخته و آن را له می کنیم.سپس چای سیاه را به آن اضافه می کنیم.و آب جوش را روش مواد می ریزیم.در زمانیکه چای دم می کشد آب یک عدد لیموی تازه را درون ظرفی دیگر میریزیم و سپس عسل را به مقدار دلخواه روی آن میریزیم. و در نهایت چای دم کشیده را روی عسل و آب لیمو میریزیم. این دمنوش مناسب برای روزهای سرد زمستان نیز می باشد.

 

آموزش ویدئویی دمنوش پاییزی