آموزش رایگان باریستا
11
آبان

آموزش رایگان باریستا!…مگه میشه؟!!!

مانند بسیاری از مشاغل در زندگی، آموزش باریستا شدن می تواند راه درازی داشته باشد. پس از آموزش برای کارفرمایان متمایز خواهید شد،به این صورت که نه تنها نشان می‌دهید که مهارت‌های باریستا بودن را دارید، بلکه نشانه‌ای از این است که شما متعهد هستید و می‌خواهید برای کارتان تلاش بیشتری کنید. آموزش باریستا شما را به عنوان یک حرفه ای و کاربلد، از کارفرمایان بالقوه متمایز می کند، و نشان می دهد که شما متعهد به یادگیری و بهبود خود هستید. بیایید نگاهی به برخی از مزایای اصلی آموزش رایگان باریستا و آموزش در آموزشگاهها و آکادمی ها بیندازیم و ببینیم  کیفیت آموزش را باید چگونه متوجه شویم.

ما می‌خواهیم بگوییم که آموزش رایگان باریستا برای چه کسانی می‌تواند مفید باشد، چه چیزهایی آموزش می‌دهند، آنها چگونه شانس موفقیت کافی شاپ شما را افزایش می‌دهند، و چگونه بفهمیم که آیا روی آموزش با کیفیت وقت می گذارید یا خیر.

 

تعامل مربی با هنرجو در دوره های حضوری آموزش باریستا
در دوره های حضوری تعامل بیشتری با مربی برقرار خواهید کرد

آموزش رایگان باریستا

درست است که آموزش رایگان باریستا به صورت آنلاین وجود دارد، ارزش تجربه جامع، فردی و عملی را نیز در نظر بگیرید. ممکن است برای شرکت در یک دوره آموزشی با کیفیت، سرمایه گذاری از زمان و هزینه شما باشد. اما اگر یک کافی‌شاپ باز می‌کنید یا یک کافی‌شاپ را مدیریت می‌کنید، اگر باریستاهای شما آموزش باکیفیتی گذرانده باشند، در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید (و کسب درآمد می‌کنید).
به لطف اینترنت و علاقه شدید به قهوه تخصصی، راه‌های زیادی برای ارتقای مهارت‌های باریستا وجود دارد. و آموزش رایگان باریستا در فضای مجازی وجود دارد.اما چگونه می توان فهمید که یک کلاس ارزش وقت گذاشتن را دارد؟ شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما ارزشمندتر است. در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام ارزیابی گزینه های خود در نظر بگیرید:

دوره آموزش رایگان باریستا چقدر عمیق است؟ آیا برنامه به طور مداوم برنامه درسی را به روز می کند؟ آیا شخص به کار در محیط کافی شاپ تخصص دارد؟

چه کسی آموزش می دهد؟ آیا آنها می دانند فرآیند های پیچیده را می دانند؟ چقدر اطلاعات دارند؟ بین یک فروشنده یا باریستا که می تواند نحوه استفاده از یک قطعه تجهیزات را به شما نشان دهد و مربی که برای موفقیت شما سرمایه گذاری می کند تفاوت وجود دارد.
بررسی ها و نطرات را بخوانید تا ببینید آیا وقت شما حتی بدون پرداخت هزینه ارزش دارد یا خیر.  این ضرب المثل قدیمی را حتما شنیده اید: برای کسب تجربه کاری به تجربه کاری نیاز دارید. در نهایت شما نیاز به حضور در محیط دارید تا آموزش و متریال را از نزدیک ببینید این یک جور تجریه کاری محسوب می شود و از جهتی نیز با مربی تعامل بیشتری برقرار خواهید کرد.اما در دوره های آموزش باریستا رایگان که معمولا مجازی هستند این امکان وجود ندارد.
آموزش-در-آکادمی-ها-نه-به-صورت-رایگان
آموزش در آکادمی ها رزومه شما را تقویت می کند

مزایای آموزش در آکادمی ها :

رزومه شما را تقویت می کند

 اگر به عنوان یک باریستا کار نکرده اید، آموزش بهترین کاری است که می توانید برای کسب تجربه به عنوان یک باریستا انجام دهید. گنجاندن این مورد در رزومه شما بسیار ارزشمند است. زیرا شما را از دیگرانی که تجربه کاری به عنوان باریستا ندارند، متمایز می کند.شرکت حضوری در دوره ها علاوه بر یادگیری شما را با محیط آشنا می کند.

به شما مهارت های مورد نیاز را می دهد

مهمتر از اینکه شما در رزومه تان چگونه به نظر می رسد، آموزش در محیط ، شرکت حضوری در دوره ها ، مهارت های لازم برای تهیه قهوه شگفت انگیز را به شما می دهد. شما یاد می گیرید که چگونه اسپرسوی عالی، بافت شیر، لاته آرت و همه چیزهای جالبی که در باریستا بودن دخیل هستند درست کنید.

از همان ابتدا شما را در مسیر درست قرار می دهد

زمانی که در هیچ آموزش رسمی شرکت نکرده اید، به راحتی می توانید به عنوان یک باریستا به عادت های بد دچار شوید. اغلب باریستاهایی را می بینیم که یک سال یا بیشتر کار می کنند و حتی اصول اولیه درست کردن قهوه را نمی دانند. درست است که هر کسی قهوه را کمی متفاوت می‌سازد، اما مراحل اولیه چیزی است که هر باریستای خوب باید بداند. هنگامی که از همان ابتدا در آموزش باریستا ثبت نام می کنید، می توانید اعتماد کنید که تکنیک شما مناسب است و عادات شما عادات خوبی خواهد بود. این برای کارفرمایان بسیار مطلوب است.پس آموزش رایگان باریستا و آموزش های مجازی فقط برای تکمیل اطلاعات شما مناسب هستد.
آموزش های رایگان و مجازی باریستا
آموزش اصولی از ابتدا شما را در مسیر درست قرار می دهد

در دوره های آموزش یا آموزش باریستا رایگان چه چیزی را باید آموزش ببینید؟

  1. آماده نمودن نوشیدنی های گرم در منو کافه بر پایه اسپرسو به صورت حرفه ای.
  2. ارائه اطلاعات مفید در مورد نوشیدنی‌های مختلف در صورت پرسش مشتری.
  3. کنترل کردن مواد اولیه خریداری شده کافه و اطمینان از مرغوبیت آن.
  4. هنر تزئین شیر و قهوه به طور حرفه ای.
  5. توانایی به وجود آوردن طعم های جدید و قابلیت نوآوری.
اینکه در چه کلاسی شرکت می‌کنید مهم است،در مجموع باید کلاس را با مهارت‌های بالا ترک کنید. که به شما کمک می‌کند نوشیدنی‌های قهوه‌ای با طعم عالی را به طور مداوم و کارآمد درست کنید. ما فقط به هنرجویان خود نحوه درست کردن نوشیدنی را نشان نمی دهیم. ما به آنها درک کاملی از علم قهوه را آموزش می دهیم. آنها درک می کنند که چگونه متغیرهایی را که بر طعم و مزه تأثیر می گذارند جدا و کنترل کنند. همچنین به صاحبان کافی‌شاپ و باریستاها یاد می‌دهیم که چگونه نوشیدنی‌هایی را به طور مؤثر درست کنند، و اینکه در هر سفارش کدام نوشیدنی را اول و کدام را آخر درست کنند. متاسفانه در دوره های آموزش رایگان باریستا که معمولا به صورت غیر حضوری هستند شما امکان چشیدن و آشنایی با طعم ها را نحواهید داشت.
در نهایت، محتوای آموزشی ما به طور مداوم در حال تغییر است تا با روندهای روز مطابقت داشته باشد. یک کلاس آموزشی عالی برای باریستا، تکنیک هایی را پوشش می دهد. که مهارت های باریستایی شما را مرتبط و به روز با نوآوری ها، گرایش ها و فناوری قهوه حفظ می کند.
مزایای سرمایه گذاری در آموزش
آموزش در آکادمی ها راه حلی عالی برای ارتقای تیم

چرا آموزش رایگان باریستا را انتخاب نکنید؟

یکی از بهترین بخش های آموزش حضوری این است که سرگرم کننده است. شما می توانید تمام ترفندهای حرفه ای بودن یک باریستای در سطح جهانی را یاد بگیرید، زمانی را صرف تقویت هنر خود و دستیابی به قهوه عالی کنید. همچنین می‌توانید با یک سری افراد همفکر که رویای شما را برای تبدیل شدن به یک باریستای حرفه ای مشترک دارند، معاشرت کنید! که در آموزش رایگان باریستا این فرصت وجود ندارد. و تعامل با مربی که در بالاتر هم ذکر شد از مزایای مهم شرکت در دوره های حضوری است.

آموزش باریستا دروازه ای به دنیای فرصت ها در صنعت مهمان نوازی است. بنابراین، اکنون که تصمیم گرفتید که آموزش برای شما مناسب است، باید بهترین سازمان آموزشی موجود را انتخاب کنید. این جا جایی است که ما با آموزش کامل به شما وارد می شویم. ما برترین تیم آموزش باریستا هستیم، با بهترین کیفیت دوره های باریستا. امروز با آکادمی ژینو تماس بگیرید و کار خود را به عنوان یک باریستا شروع کنید!
کلاس‌های آموزشی باریستا مهارت‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از کار کردن در یک محیط با کیفیت یا به‌عنوان یک باریستای خانگی ماهر احساس اطمینان کنید. و با متریال استفاده شده در کافه از نزدیک آشنا شوید. البته شرکت در دوره های آموزشی نیازمند سرمایه گذاری هم زمان، و هزینه نیز است. اما این زمان و هزینه صرف شده شما را در مسیر درست قرار می دهد و در هر زمان و مکان عادات اصولی را به شما گوشزد می کند.

مزایای سرمایه گذاری در آموزش حرفه ای نه رایگان

درست است که آموزش های آنلاین رایگان برای باریستاها وجود دارد، ارزش تجربه جامع، فردی و عملی را نیز در نظر بگیرید. ایجاد یک فرهنگ سازگار نه تنها در طعم نوشیدنی‌های شما، بلکه در تجربه مشتری، چیزی است که یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد می‌کند. از سوی دیگر، ناهماهنگی می تواند کافی شاپ شما را از درون بکشد.پس کافی شاپ داری به آموزش کافی شاپ به صورت درست و اصولی نیاز دارد.
ارائه آموزش باریستا با کیفیت و حرفه‌ای و نه آموزش رایگان باریستا،به کارکنان شما این اطمینان را می‌دهد که هر باریستا می‌تواند نوشیدنی‌های مشابهی بسازد، تجربیات فوق‌العاده‌ای را به مشتریان ارائه دهد و به عنوان یکی از اعضای یک تیم کار کند. در یک کافه هر چه نوشیدنی های بیشتری سرو کنید، درآمد بیشتری کسب می کنید. یک برنامه آموزشی عالی باریستا به شما کمک می کند تا زمان و منابع خود را بهینه کنند. و به کل کسب و کار شما کمک می کند تا کارآمدتر کار کند.
اگر می خواهید بهترین تیم را استخدام کنید، باید به کارمندان خود دلیلی بدهید که بخواهند برای شما کار کنند. آموزش باریستا یک راه عالی برای تقویت آن است.