آموزش رایگان کافی شاپ مفید است؟

آموزش رایگان کافی شاپ

آموزش کافی شاپ از مشاغلی است که نیاز به آموزش دارد. برای راه اندازی کافی شاپ باید راه طولانی را طی کنید.اما می توان این راه را آسوده کرد.با آموزش و رعایت کردن اصول و قوانین مربوط به کافه داری و کافی شاپ می توانید به مشتریان خود نشان دهید که حرفه ای هستید. و در نهایت شما از دیگر کافه های منمایز خواهید شد. حال در ادامه بررسی می کنیم که آیا آموزش رایگان کافی شاپ که در اینترنت به صورت مجازی موجود است خوب است؟ و همچنین تفاوت آموزش حضوری و غیر حضوری را با هم بررسی می کنیم.

موارد مهمی که در دوره آموزش رایگان کافی شاپ باید یاد بگیرید

  1. تهیه نوشیدنی های بر پایه قهوه به صورت کاملا حرفه ای
  2. یادگیزی اطلاعات مفید در مورد انواع نوشیدنی ها
  3. چگونگی کنترل مواد اولیه و نحوه تشخیص مرغوب بودن آنها
  4. لاته آرت حرفه ای
  5. مدیریت کافی شاپ

و در نهایت شما می توانید پس از اتمام دوره آموزش کافی شاپ طعم های جدید خلق کنید.

حال با توجه به موارد گفته شده با خودتان بیاندیشید آیا مربی در آموزش رایگان کافی شاپ می تواند موارد مهم را به شما آموزش دهد طوریکه در انتهای دوره بتوانید بدون ایراد کار خود را شروع کنید؟

تعامل با مربی در دوره های آموزش کافی شاپ
تعامل با مربی در دوره های آموزش کافی شاپ

چرا آموزش های رایگان را انتخاب نکنید؟!

سرگرم شدن شما در کلاس های آموزش کافی شاپ مثل: آموزش باریستا و…. یکی از مواردی است که می تواند برای عاشقان این حرفه جذاب باشد. شما با حضور در کلاس ها و نه آموزش رایگان کافی شاپ و یا آموزش مجازی بلکه به صورت کاملا حضوری در آموزشگاهها و آکادمی ها فرصت این را دارید که آموخته های خود را تمرین کنید. و با مربی خود اشکلات و سوالات به وجود آمده در این مسیر را برطرف کنید. که این مورد از مهم ترین مزایای شرکت در دوره ها به صورت حضوری است.

اگر تصمیم خود را گرفته اید که در این زمینه یک شخص حرفه ای باشید باید به دنبال آکادمی، خصوصا مربی حرفه ای در این زمینه باشید. دوره های حضوری مرتبا به روز می شوند اما در آموزش های رایگان و مجازی به ندرت این موضوع حس می شود. گذراندن دوره هایی از جمله آموزش کافه و مدیریت کافی شاپ به شما این امکان را می دهد که علاوه بر نوشیدنی های موجود در دوره می توانید نوشیدنی های مشابهی را بسازید.مسلما هرچه در در کافی شاپ نوشیدنی های بیشتری سرو کنید مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.و در نهایت درآمد بیشتری نیز خواهید داشت.یک دوره آموزش کامل و جامع به شما کمک خواهد کرد یک حرفه ای شوید. و محیط کلاسی که استاندارد باشد شما را با کار در محیط کافی شاپ آشنا می کند. به همین دلایل مهم به شما توصیه می کنیم آموزش های رایگان و مجازی را انتخاب نکنید!

آموزش مجازی کافی شاپ
آیا آموزش مجازی کافی شاپ مفید است؟

آموزش مجازی کافی شاپ

آموزش مجازی کافی شاپ برای چه افرادی مناسب است؟ آیا کیفیت لازم را دارد؟ آیا شانس موفقیت شما را تضمین می کند؟کیفیت به چه صورت است ؟ آیا مربی متوجه می شود که شما مطالب را آموخته اید یا خیر؟

همه این سوالات بسیار مهم هستند. آموزش هایی که به صورت مجازی در اینترنت تحت عنوان آموزش رایگان کافی شاپ موجود هستند ، اکثرا به صورت غیرخضوری هستند.در کلاسهای غیرحضوری تعامل با مربی کمتر است و متریال را هنرجو از زدیک نمی بیند.در صورتیکه در کلاسهای حضوری مربی تهیه موارد را به عهده شما می گذارد و ایرادات را به شما گوشزد می کند اما در کلاس غیرحضوری این امکان وجود ندارد.

کارآموزی کافی شاپ
انجام کار عملی در محیط کافی شاپ همانند کارآموزی برای شماست

کارآموزی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ راهیست برای ورود به صنعت مهمان نوازی ، پس بهترین دوره آموزشی و مجرب ترین مربی را انتخاب کنید. در آکادمی ژینو کامل ترین دوره ها پیش روی شماست . دوره های با هدایت آقای مهرداد آذریار برگزار می گردد و تا پس از دوره نیز به سوالات پیش آمده برایتان شما را یاری خواهند کرد. در دوره های آکادمی ما ، نه آموزش رایگان کافی شاپ و نه یه صورت غیر حضوری ، بلکه به صورت کاملا حضوری و تک نفره با تمام تکنیک ها و مهارت های روز آشنا خواهید شد. ما شما را در مسیر درست و اصولی قرار خواهیم داد.دوره های ما مرتبا آپدیت می شوند. در دوره های حضوری این امکان را دارید که محیط کافه را حس کنید و همان دوره می تواند برای شما کارآموزی محسوب شود و می توانید در رزومه خود آن را اضافه کنید. ما به شما این فرصت را خواهیم داد که بتوانید همراه با آموزش کار عملی انجام دهید که برای شما کارآموزی محسوب می گردد. منتظر شما هستیم!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها