آموزش میکسولوژی نیاز به کلاس‌های گران‌قیمت ندارد!


اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می‌دهید یک نوشیدنی خنک و گوارا را با دستان خود تهیه کنید. باید به شما تبریک گفت. تنها یک ابزار مهم برای درست کردن نوشیدنی‌های معرکه وجود دارد و آن مغز شما است. این نوشیدنی‌ها تابع تجهیزات نیستند بلکه نیاز به حوصله، مراقبت و سلیقه دارند. زمانی که متوجه شوید چرا در حال انجام این کار هستید. کار با ساده‌ترین ابزار نیز از شما یک حرفه‌ای می‌سازد. آن زمان خواهد بود که برای آموزش میکسولوژی (mixology)نیاز به کلاس‌های گران‌قیمت و ابزار با هزینه‌های سرسام‌آور نخواهید داشت.

آموزش بار سرد

چطور می‌توان در برابر وسوسه درست کردن نوشیدنی‌های سرد خوشمزه مقاومت کرد؟ آموختن ترکیب نوشیدنی‌های مختلف در عین این که بسیار سرگرم‌کننده است، دشوار هم نیست. اگر به دنبال آن هستید که به اقیانوس عمیق آموزش بار سرد شیرجه بزنید. آموزش بارتندری دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید. با مجموعه‌ای از ابزار‌های ساده و البته نکته‌ها و ترفند‌های مهم، نوشیدنی بعدی شما به مراتب بهتر از آن چیزی خواهد بود که قبل‌تر تهیه کرده‌اید.

هر کسی می‌تواند نوشیدنی‌های خوشمزه درست کند. خیلی‌ها تصور می‌کنند تدارک این همه موارد رنگارنگ با نام‌های عجیب که در منوی کافه‌ها وجود دارد. بسیار دشوار است و آیا اصلا یاد گرفتن آن‌ها ارزشش را دارد؟ جواب این است: بله، کاملا! چرا که تمام هیجانی که از آشپزی می‌توان دریافت کرد، در بار سرد نیز پیدا خواهد شد، حتی اگر بار شما در همان آشپزخانه باشد.

آموزش میکسولوژی

آموزش میکسولوژی بار سرد

به ترکیب طعم‌هایی که می‌توانید ایجاد کنید و نوشیدنی‌های جدیدی که تجربه خواهید کرد، فکر کنید. چهره‌ دوستان خود را هنگام امتحان کردن این نوشیدنی‌ها تصور کنید. و در نهایت به تمام صرفه‌جویی‌هایی که می‌توانید با درست کردن نوشیدنی‌ها به جای رفتن به کافه‌های گران‌قیمت انجام دهید، بیندیشید. هنوز هم نمی‌خواهید سراغ این آموزش بروید؟

مزایای زیادی در آموختن مهارت‌های جدید بارتندری وجود دارد و البته هم‌زمان سرگرم‌کننده نیز هست. به ترکیب آب‌میوه با مثلا کمی شکلات فکر کنید؛ چطور می‌توانید به آن نه بگویید؟ میکس کردن نوشیدنی حس رضایت‌مندی زیادی ایجاد می‌کند؛ باعث افتخار است و مهارتی است که می‌توان آن را با دیگران به اشتراک گذاشت. پس این مهارت را برای خودتان نگه ندارید و دوستان خود را هم دعوت کنید تا از آن لذت ببرند.

آموزش رایگان بارتندری

برای یاد گرفتن این مهارت‌ها و نکات ظریف میکسولوژی، می‌توانید آموزش های مختلف را به صورت ویدئویی در اینترنت مشاهده کنید.و یا در خانه خود نوشیدنی های دل خواهتان را با هم ترکیب کنید. بدون این که هزینه ای پرداخت کنید. هر از گاهی نکته‌ها را مرور کنید. و مطمئن باشید اگر این کار را ادامه دهید و لذت ترکیب یک نوشیدنی خوش‌طعم را بچشید، تا حدودی با طعم ها آشنا خواهید شد.اما توجه داشته باشید با شرکت در دروه های آموزش بارتندری خیلی موارد و نکات را از باریستاهای با تجریه به دست خواهید آورد. چون دوره ها در کافه برگزار می شوند و قطعا شما از ابتدا لوازم لازم برای تمرین را خواهید داشت. هیچ‌گاه از آموزش میکسولوژی پشیمان نخواهید شد. هیچ چیز نمی‌تواند یک نوشیدنی تازه را شکست دهد و هیچ‌کس هم نمی‌تواند آن را رد کند.

لذت میکس با آموزش میکسولوژی
لذت میکس طعم‌های مختلف را تجربه کنید!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها