درست کردن بهترین قهوه نیازمند داشتن دانش باریستا است.که مسلما نیاز به گذراندن دوره آموزش باریستا و یا دوره آموزش کافی شاپ دارد . اما با مشاهده چندین آموزش ویدئویی باریستا می توانید به تجربیات خود اضافه کنید. ما سعی کردیم که تجربیات خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم. برای بسیاری از ما، داشتن یک کافی شاپ با هدف جذب مشتریان وفاداری که در مورد کسب و کار ما هیجان زده می‌شوند. نظرات مثبتی برای ما به جا می‌گذارند و به دوستان خود درباره ما می‌گویند.بسیار لذتبخش است.

چه شما شخصاً آموزش کارکنان خود را هدایت کنید یا آن را به یکی دیگر از اعضای تیم یا یک مربی خارجی واگذار کنید، باید بدانید که توانایی های یک مربی عالی بسیار فراتر از مهارت های صرف قهوه است. پس گذراندن دوره با یک مربی با تجربه در این زمینه از واحبات این حرفه است.همانطور که در آموزش رایگان باریستا گفته ایم ، آموزش تصویری باریستا و یا همان آموزش ویدئویی باریستا نمی تواند نیاز شما را برآورده کند اما می تواند تا حدودی به تجربیات شما بیافزاید.

آموزش ویدئویی باریستا همینجا

ما چندین سال است که به هنرجویان کمک می‌کنیم تا در صنعت قهوه موفق شوند. در این صفحه با عنوان آموزش ویدئویی باریستا تجربیات خود را در تهیه انواع نوشیدنی به صورت ویدئویی برای شما تهیه کردیم تا از تجربیات ما و هنرجویان استفاده کنید. بی صبرانه منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.در صورت اینکه آموزشی مد نظرتان هست برای ما کامنت بگذارید تا ویدئو آن را برای شما تهیه کنیم.ما از صفر با یافتن مفهوم و پیشرفت شما تا برنامه ریزی برای رشد و گسترش شروع می کنیم.

اگر قبلاً هرگز صاحب کسب و کاری نبوده اید یا می خواهید جزئیات بیشتری در مورد راه اندازی کسب و کار قهوه بدانید،بهتر است در سایت ما چرخی بزنید. ما الگوهای کاملاً تخصصی از ضروری ترین موارد را برای کسب و کار قهوه ارائه می دهیم تا در وقت شما صرفه جویی کرده و خیالتان راحت باشد. حال در این صفحه با آموزش ویدئویی باریستا همراه ما باشید. سعی کردیم جذاب ترین آموزش تصویری را برای شما به اشتراک بگذاریم.

قهوه با موکاپات

آیس آمریکانو

مگنوم لاته

گارنیش میوه با یخ

آیس کافی

آفوگاتو

انبه لاته

آموزش دمنوش پاییزی