انتخاب نام عالی برای کافی شاپ!
11
مرداد

انتخاب نام عالی برای کافی شاپ!

آنچه را که برای افتتاح کافی شاپ ، لازم است به دست آورید: مهارت های barista ، دوره آموزش کافی شاپ ، دستور العمل های نوشیدنی های جذاب و دانش برای برخی از غذاهای خوشمزه و انتخاب نام عالی برای کافی شاپ است.

اینها همه عالی و کاملاً ضروری است ، آیا می خواهید برای کافه تان نامی عالی انتخاب کنید؟ یک لیوان بزرگ قهوه را برای این کار دم کنید زیرا این کار به دقت نیاز دارد.

به تمام کافی شاپ های موفق نگاهی بیندازید و خواهید فهمید که اکثر آنها اسامی عالی دارند. تقریباً مانند هر نوع شغل دیگر ، انتخاب اسمی که بی نظیر و جذاب باشد ، بخش مهمی از فرآیند برنامه ریزی تجارت است. شما می خواهید یک رهگذر در حالی که قدم می زند نام شما را ببیند و وارد کافه شما شود ، و یک نام خوب می تواند این اتفاق را ایجاد کند. برای انتخاب نام عالی برای کافی شاپ با ما همراه باشید.

برای کافه چه اسمی مناسب است؟

چند نکته باید در نظر گرفته شود:

 

نام ساده انتخاب کنید: نامی کوتاه و شیرین را انتخاب کنید و سعی کنید از اسامی که تلفظ یا هجی کردن آن دشوار است پرهیز کنید! شما می خواهید که مشتریان بتوانند شما را به راحتی به یاد بیاورند .

به نوشیدنی های خود نگاه کنید:

نامی الهام بخش را پیدا کنید ، شاید در انتهای یک فنجان قهوه (یا دو یا سه یا سه …). “اسپرسو” ، “موچا” و “لاته” همه به یک اسم خوب هستند ، خصوصاً برای کسی که آرزوی یک فنجان قهوه را دارد.

از نام خود استفاده کنید:

اگر نام شما جو است ، با یک عکس اسپرسو جشن بگیرید! به نظر می رسد اسپرسو جو بسیار خوب است! حتی اگر نام شما جو نباشد ، شخصیت و خانه داری را به نام کافه شما اضافه می کند.

از موقعیت مکانی خود استفاده کنید:

موقعیت مکانی نقش مهمی در موفقیت کافی شاپ شما دارد ، بنابراین چرا نباید آن را به نام فروشگاه خود تأکید کنید؟ Manhattan Mocha ، Jacksonville Java و Boston Baristas تنها چند نمونه برای به دست آوردن آب میوه ها هستند (یا باید بگویم قهوه)!

از صفت ها استفاده کنید:

با استفاده از نوشیدنی قهوه یا غذای خوشمزه ، سعی کنید صفت های مختلف (گرم ، خانگی ، شیرین و غیره) را اضافه کنید تا ببینید چه چیزی به خوبی در کنار هم جریان دارد.

از یک موضوع استفاده کنید:

اگر کافه شما یک موضوع دارد ، در صورت امکان آن را در این نام وارد کنید.

به مخاطبان خود فکر کنید:

آیا شما سعی می کنید کافه خود را به سمت جمعیت خاصی از مردم ببرید؟ اگر اینگونه است ، هنگام فکر کردن به نام کافه ها این را به خاطر بسپارید. جوانان به احتمال زیاد مکرر کافه ای بنام “قهوه Old Geezer’s” را ندارند.

نظرات دیگران را بپرسید

بعد از تهیه لیست بسیار طولانی از نامهای ممکن (اشکالی ندارد که برخی از آنها را که احمقانه به نظر مبرسند، آنها را نیز ذکر کنید ، زیرا این لیست باریک تر می شود ، و پس از چندبار خواندن این نام ها ،ممکن است رشد کنند). دوستان و اعضای خانواده را لیست کنید و آنها را انتخاب کنید تا نظر خود را بگویند. این کار به شما ایده می دهد که چه نامهایی به کافه شما می آید ، نوعی جذابیت که می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند.

برای انتخاب نام عالی برای کافی شاپ عجله نکنید!

اگر واقعاً با داشتن اسامی مشکل دارید ، یا اگر بین چند مورد خوب گیر افتاده اید ، گروهی را دعوت کنید تا در مورد برخی از قهوه ها صحبت کنند! فقط آن قهوه را نوش جان کنید ، این نام برای شما خواهد آمد!