ایده‌های پول ساز در کافی شاپ
11
خرداد

ایده‌های پولساز در کافی شاپ معرفی و بررسی

همان طور که می‌دانید امروزه کافی شاپ‌ها نزد مردم از محبوبیت ویژه‌ای بر خوردار هستند. از این رو اغلب افراد سرمایه گذار تلاش کرده‌اند تا سرمایه خود را در راه تاسیس کافی شاپ خرج کنند. نکته‌ای که شاید فکر شما را مشغول کند رقیبان موجود در این صنف می‌باشد به همین دلیل برای پیروزی در این رقابت باید ایده‌های خلاقانه و مناسب سوددهی داشته باشید. ایده‌های پولساز در کافی شاپ عبارتند از:

ایده‌هایی خلاقانه و پولساز در کافی شاپ

قیمت‌های به صرفه و اقتصادی

باید به این نکته توجه داشته باشید. که نقطه ضعف فعلی جامعه ما مسائل اقتصادی می‌باشد. از این رو شما قیمت خوراکی‌های موجود در منوی کافی شاپ خود را گران نکنید. با این کار حتی مشتریانی از نقاط دور نیز به کافی شاپ شما می‌آیند.

نوشیدنی‌های متناسب با فصل درست کنید

باید با توجه با ورود به فصل جدید یک یا چند نوشیدنی خوش‌ طعم و خلاقانه داخل منوی کافی شاپ قرار دهید. در غیر این صورت مشتری از منوی تکراری خسته شده و به دنبال طعم و ظاهری جدید می‌رود.

سعی کنید ایده‌هایی خلاقانه و بدیع در زمینه تزیینات و دکوراسیون داخلی و خارجی کافی شاپ خود ارائه دهید.
سعی کنید ایده‌هایی خلاقانه و بدیع در زمینه تزیینات و دکوراسیون داخلی و خارجی کافی شاپ خود ارائه دهید.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

امروزه اغلب افراد در داخل انواع شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند. از این روز شما نیز به فعالیت‌های مرتبط از قبیل: تبلیغات، مسابقه ، تعامل و غیره بپردازید. فراموش نکنید که می‌توانید عکس‌هایی زیبا و هوس انگیز از خوراکی‌های موجود در منوی کافی شاپ خود گرفته. و از این طریق دنبال کنند‌های صفحه خود را به طور غیر مستقیم وادار کنید تا به کافی شاپ شما بیایند.

سایت کافی شاپ باید رسپانسیو باشد

می‌توان گفت که رسپانسیو بودن سایت با توجه به سبک زندگی نوین یکی از ایده‌های پولساز در کافی شاپ بوده و چون اغلب همه افراد تمامی کارهای خود را با تلفن‌های همراه هوشمند انجام می‌دهند. به همین دلیل لازم است سایت کافی شاپ شما حتماً رسپانسیو باشد تا درون گوشی موبایل نیز وب سایت شما بالا بیاید.

در کافی شاپ خود حتماً از قفسه کتاب استفاده کنید تا افراد در صورت منتظر ماندن از آن استفاده کرده و شروع به مطالعه نمایند.
در کافی شاپ خود حتماً از قفسه کتاب استفاده کنید تا افراد در صورت منتظر ماندن از آن استفاده کرده و شروع به مطالعه نمایند.

استفاده از مواد غذایی تازه

سعی کنید از همیشه از مواد تازه در کافی شاپ خود استفاده کنید. این کار ضریب خطای شما را به صفر نزدیک می‌کند. و افراد زیادی برای تجربه طعم بی نظیر خوراکی‌های کافه شما با آن جا مراجعه می‌کنند.

ایجاد معاملات اینترنتی

برای کافی شاپ کنید امکان سرویس‌هی بیرون بر مهیا کنید تا افرادی که به هر دلیلی نمی‌توانند به صورت حضوری به شما مراجعه کنند تماس بگیرند و قهوه یا نوشیدنی دل خواه خود را سفارش دهند.

هدیه دادن و ارائه نمونه رایگان

هدیه یا ارائه نمونه محصولات رایگان به جرئت می‌توان گفت یکی از ایده‌های پولساز در کافی شاپ می‌باشد. همان طور که می‌دانید همه افراد امکانات رایگان را دوست دارند از این رو پیشنهاد می‌کنیم طرح‌های این چنینی پیاده کنید مثلاً با خرید سه فنجان قهوه لاته، یک برش کیک شکلاتی رایگان برای شما در نظر گرفته می‌شود و یا اینکه اگر تا سقف صد هزار تومان نوشیدنی سفارش بدهید یک بن تخفیف 60 درصدی برای دفعه بعدی که به این کافی شاپ مراجعه می‌کنید به شما تعلق خواهد گرفت.

آموزش کافی شاپ 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله