ایده برای ایجاد فضای متفاوت برای کافی شاپ
28
دی

ایده ولنتاین برای کافی شاپ / 10 ایده جذاب و خواندنی در سال 2022!

ولنتاین یک روزی است که نیازی به بیرون رفتن کل خانواده ندارد. روز ولنتاین نزدیک است، و این به معنای شب های قرارو ملاقات در رستوران ها زیاد است. زوج‌ها شام روز ولنتاین را در یک رستوران جشن می‌گیرند تا تجربه‌ای رمانتیک داشته باشند، به‌عنوان مدیر رستوران، باید ایده ولنتاین برای کافی شاپ خود داشته باشید و سعی کنید تجربه مهمان‌هایتان را برای شب ولنتاین خاص کنید.

ولنتاین یکی از شلوغ ترین روزهای رستوران سال برای کافی شاپ هاست

رزرو میز و انتظار در لابی می تواند یک شب عاشقانه را از بین ببرد، اما این دقیقا همان چیزی است که بیشتر مردم در روز ولنتاین تجربه می کنند. چرا؟ زیرا بعد از مدت‌ها انتظار برای یک میز، زوج‌ها برای یک شام نه چندان رمانتیک به خانه می‌روند یا شامی را در خانه برنامه‌ریزی می‌کنند تا از رستوران‌ها دوری کنند. غذا خوردن در خانه انتخاب اشتباهی نیست، اما فرصت پوشیدن لباس های زیبا و لذت بردن از یک شب بیرون از خانه را ندارد.

در حالی که برای ولنتاین چیزهای زیادی برای خرج کردن وجود دارد، مانند شکلات و کارت های تبریک، هزینه های زیادی را شامل می شود، رستوران ها نمی توانند این رقم را نادیده بگیرند. میزبانی از غذاهای ویژه رستوران ولنتاین می تواند شلوغی شما را برای تعطیلات تضمین کند، اما مهمتر از آن، ایده ولنتاین برای کافی شاپ می تواند باعث شود بسیاری از زوج ها یک شب واقعا جادویی داشته باشند.

به عنوان یکی از شلوغ ترین روزهای سال، باید یک تجربه عالی ارائه دهید. به مهمانان خود فضایی خاص، غذای عالی و سرگرمی مناسب بدهید. اما، مطمئن شوید که از قبل در مورد معاملات، پیشنهادات و تبلیغات خود صحبت کنید. از این فهرست ایده های بازاریابی برای کمک به آماده شدن برای یکی از شلوغ ترین شب  استفاده کنید.
10 ایده ولنتاین برای کافی شاپ
ایجاد یک منوی ویژه برای کافی شاپ

10 ایده ولنتاین برای کافی شاپ

1. یک منوی ویژه برای شب ایجاد کنید

این تعطیلات راهی عالی برای کشف کارهایی است که کارکنان کافی شاپ شما واقعاً می توانند انجام دهند. برای دریافت منوی جدید با غذاهای ولنتاینی به سرآشپز یا مدیر کافی شاپ خود مراجعه کنید. به خاطر داشته باشید که روز ولنتاین است و این معمولاً به معنای وجود دسرهای شیرین در منو است. مطمئن شوید که غذاهای ویژه روز ولنتاین شما دارای طیف خوبی از دسرها و نوشیدنی ها است.
برای اینکه منوی خود را سرگرم کننده و عاشقانه کنید. یکی از ایده‌های خوب منوی روز ولنتاین برای رستوران شما این است که چند نوشیدنی برای شب با نام‌های هیجان‌انگیزی طراحی کنید. همانطور که در حال ایجاد منوی کافی شاپ خود هستید، باید یک منو با قیمت ثابت را در نظر بگیرید. مفهوم طراحی منویی با گزینه‌های پیش‌غذا، سوپ/سالاد، غذای خوراکی و دسر است.
منو با گزینه های محدود برای شام روز ولنتاین مناسب است زیرا:
به خاطر ابنکه منو کوچک است به آشپزخانه شما اجازه می دهد تا با کارایی بیش از حد کار کند.
به کارکنان آشپزخانه شما این فرصت را می دهد که غذاهای با کیفیت بالاتر را به طور مداوم سرو کنند.
به خاطر سپردن منو و توضیح آن برای کارکنان خدمات رسانی را آسان تر می کند.
مدیریت روی میانگین پوشش هر صندلی کنترل دارد و به راحتی می تواند میانگین پر بودن صندلی را رصد کند.
احساس انحصار را ایجاد می کند زیرا فقط برای یک شب یا آخر هفته است.

منوی رستوران روز ولنتاین یک ایده ولنتاین برای کافی شاپ یک راه عالی برای کاهش خستگی تصمیم گیری و خوشحال نگه داشتن زوج ها در میزشان است. نرم افزار POS قابل اعتماد برای رستوران ها باید ایجاد و جابجایی بین این منوهای ویژه را آسان کند.

2.  میزهای دو نفره خود را به حداکثر برسانید

جای تعجب نیست که مهمانان در شام روز ولنتاین انتظار سطحی از حریم خصوصی را داشته باشند. یک شام رمانتیک در رستوران مستلزم چیدن میزهای دو نفره است، ترجیحاً میزهایی که نزدیک مهمانی های بزرگ نباشند. تا جایی که ممکن است میزهای دو نفره ایجاد کنید، اما مطمئن شوید که تعدادی میز بزرگ برای خانواده ها یا گروه های دوستان در نظر بگیرید. تغییرات پلان طبقه را با کارکنان خدمات خود مرور کنید و آنها را در مورد نحوه برگزاری مهمانی های بزرگ به دور از زوج ها راهنمایی کنید. تغییر پلان شما همچنین می تواند تعداد صندلی های خالی را کاهش دهد و در نهایت ظرفیت را افزایش دهد.
ایجاد یک فضای جدید برای ولنتاین
ایجاد فضای جدید برای ولنتاین

3. یک فضای جو جدید ایجاد کنید

ایده ولنتاین برای کافی شاپ باید از منو و چیدمان صندلی ها بیشتر باشد. فضا نیاز به دکوراسیون،و سرگرمی دارد. حتی افراد همیشگی شما باید لحظه ای را هنگام ورود تعجب کنند.هنگام ایجاد یک فضا، یک موضوع کلی می خواهید. بین سرگرمی، رمانتیک بودن یا چیزی که به طور یکپارچه با مفهوم رستوران شما مطابقت دارد، انتخاب کنید. سپس در نظر بگیرید که چگونه این موضوع را اجرا خواهید کرد. به ظاهر کارکنان خود فکر کنید. سنجاق‌هایی که ولتیاین را تبلیغ می‌کنند، یا به ظاهر مجلل‌تری نیاز دارید.
اگر می‌خواهید برای روز ولنتاین یونیفرم خود را تغییر دهید یا لوازم جانبی را برای کارکنان خود تهیه کنید، مطمئن شوید که متناسب با بودجه شماست. به پرستیژ خود نیز وفادار بمانید. یک رستوران خوب از عینک های قلبی شکل استفاده نمی کند.اگر اتاق غذاخوری شما تلویزیون دارد، پس فرصتی است که بازی یا سرگرمی های آخر شب را خاموش کنید و فیلم های عاشقانه پخش کنید. فیلم های عاشقانه ای را پخش کنید که فضای شما را کامل می کند.
گزینه سرگرمی زنده نیز وجود دارد. رستوران‌هایی که غذاهای ویژه روز ولنتاین دارند، اغلب موسیقی ملایم و آرامی را روی سیستم بلندگوی خود پخش می‌کنند. شما می توانید با یک مجری زنده یا گروه موسیقی یکی را بهتر انجام دهید. اما مطمئن شوید که کنترل صدا را در جای خود دارید و هر اجراکننده ای می داند که موسیقی باید در سطح نویز پس زمینه باشد، نه مرکز توجه مهمان.
به جزئیاتت توجه کنید.نور را با تعویض لامپ های “سقید”  به “خورشیدی” تغییر دهید و از تفاوت شگفت زده شوید. فورا احساس عاشقانه تری خواهد داشت. در حالی که شمع‌ها خطر آتش سوزی دارند، می‌توانید شمع‌های با ظاهر بسیار واقعی را که با باتری کار می‌کنند، تهیه کنید تا در دکوراسیون خود روی میز قرار دهید.

4. فضای خود را تزئین کنید

فضا با را با دکور برنامه ریزی شده تغییر دهید. همیشه می توانید با یک دکوراتور حرفه ای مشورت کنید، اما اگر با بودجه شما مطابقت ندارد، ناامید نشوید. چه قلب های کاغذی آویزان شده از سقف باشد، چه ده ها گل رز به نمایش گذاشته شده، یک دکور کوچک می تواند تجربه ای را ایجاد کند که مهمانان شما در مورد آن به همه دوستان خود بگویند.
وقتی بودجه و دکوراسیون موقت خود را در نظر می گیرید، به ظرافت و رویکرد بهتر فکر کنید. می‌توانید دکور ساده خود را انجام دهید، یا به سادگی پالت روز ولنتاین قرمز، صورتی و سفید را در طرح رنگ رستوران خود بگنجانید.

ایده های تزئین رمانتیک برای روز ولنتاین می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • کوسن هایی به شکل قلب یا روکش صندلی های مخمل دار
  • شمعدان های انحصاری که می توانید با حلقه های مهره ای، درست کنید
  • گلدسته برای پنجره ها، سقف ها یا نرده ها
  • گلبرگ های گل رز پراکنده
  • گل آرایی

تزیین میز شام ولنتاین باید ظریف باشد و مانعی برای غذا خوردن یا گفتگو نباشد. در حالت ایده‌آل، می‌توانید به صورت بصری منطقه غذاخوری خود را جدا کنید، در حالی که فضایی رمانتیک ایجاد کنید که تمام شب ادامه خواهد داشت.

 

5.گروه بندی افرادی که قرار ملاقات ندارند

درست بعد از ناهار، می‌توانید میزهایی را برای دوستیابی سریع به شکل «U» بچینید. صندلی ها به راحتی داخل و خارج می شوند. به افراد یک ویژه شام ​​ولنتاین یا تبلیغاتی بی‌نظیر ارائه دهید که در آن زوج‌های «موفق» از این رویداد می‌توانند شام را همراه با تخفیف یا دسر رایگان لذت ببرند. حتما تجربه را به طور کامل مستند کنید. پس از آن در شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید و به هر یک از افراد این فرصت را بدهید که یک یا دو عکس سرگرم کننده بگیرند.

6. تصاویری که بیش از 1000 کلمه باارزش دارند

در ایده ولنتاین برای کافی شاپ شما آیا فضای شما به اندازه کافی منحصربه‌فرد است که تولیدکنندگان محتوا و کاربران رسانه‌های اجتماعی را وادار به گرفتن و ارسال عکس کند؟ یک منطقه عکس خاص ایجاد کنید به طوری که هیچ کس نتواند بدون گرفتن یک عکس حرفه ای از آنجا عبور کند. به دلیل وجود سلفی ها و دوربین های گوشی، این روزها یک عکس حرفه ای کمیاب است. اگر به بودجه شما اجازه می دهد، یک عکاس حرفه ای بیاورید، اما همیشه مطمئن شوید که یک عکس در گوشی مهمانان نیز به آنها ارائه دهید.
از یک قوس بزرگ به شکل قلب،نورپردازی ظریف برای جلوه ای جذاب استفاده کنید. از دور شدن از موضوعات صرفاً عاشقانه نترسید، به مهمانان فرصتی برای سرگرمی یا یک عکس عاشقانه با یک منطقه عکس و لوازم اختیاری بدهید.
تزئین کافی شاپ برای ولنتاین
هنگام ارائه عکس،  مهمانان خود را از حضورتان در شبکه های اجتماعی آگاه کنید. از آنها بخواهید که رستوران شما را تگ کنند، از یک هشتگ خاص استفاده کنند، یا موقعیت جغرافیایی رستوران را در هنگام ارسال تصویر شگفت انگیز خود درج کنند. اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام باعث شده است که پرداخت برای یک عکاس حرفه ای به عنوان یک استراتژی بازاریابی ارزش آن را داشته باشد. در حالی که منطقه عکس شما ممکن است در بازاریابی شما بعد از روز ولنتاین نقش داشته باشد، مطمئن شوید که از استراتژی‌های دیگری که برای روز بزرگ تبلیغاتی هستند استفاده کنید. رویدادهای تعاملی در حال تبدیل شدن به یک جاذبه محبوب برای رستوران ها هستند.

7. فرصتی برای بازی ایجاد کنید

فصل دوستیابی بین 26 دسامبر تا 14 فوریه به اوج خود می رسد. از تصمیمات سال نو و اهداف شخصی استفاده کنید تا به مهمانان خود کمک کنید فصل قرار ملاقات را با موفقیت کامل به پایان برسانند.
رستوران خود را به نقطه ملاقات کور تبدیل کنید. در هفته های منتهی به روز ولنتاین باید در شبکه های اجتماعی ایده ولنتاین برای کافی شاپ خود را تبلیغ کنید. که چرا مکان شما برای اولین قرار عالی است. از شعارهای سرگرم‌کننده مانند «ناهار و قرار» استفاده کنید، و پس از فرا رسیدن روز، کارت‌های گفتگو یا بازی را روی میز داشته باشید.برای سرگرمی بیشتر، کلمات رمزی را با احتیاط تبلیغ کنید که مهمانان می توانند از آنها برای برقراری ارتباط با کارکنان سرویس دهنده استفاده کنند .
یک رستوران ویژه روز ولنتاین نباید منحصر به 14 فوریه باشد. چند شب ملاقات در هفته منتهی به روز ولنتاین برگزار کنید. این نوع تبلیغات راهی عالی برای تقویت تجارت در شب های هفته و بازگرداندن این زوج های جدید برای روز ولنتاین است.

8. یک تجربه ناهار خوری رقابتی ایجاد کنید

بنابراین مردم برای شام روز ولنتاین در انتظار یک فضای کلیشه ای ظاهر می شوند و متوجه می شوند که چیز متفاوت می خواهند. اکنون احتمالاً بهترین زمان برای دمدمی بودن، متفاوت بودن و شاید کمی دیوانه بازی است. تبلیغات همیشه نباید برای همه اعمال شود. کمی رقابت می تواند افراد بیشتری را بیش از آنچه انتظار دارید وارد کند.میزبان یک بازی «نوازدواج» باشید که در ساعات خاصی از شب برای همه زوج‌ها باز است. رستوران‌ها می‌توانند بازی کنند یا بخشی از «مخاطب» باشند، زیرا دو یا سه زوج برای یک وعده غذایی رایگان، نوشیدنی رایگان یا نوعی تخفیف رقابت می‌کنند.

در ایده ولنتاین برای کافی شاپ شما می توانید این بازی را خودتان با چیزی جز چند تخته پاک کن خشک کوچک، نشانگر و میز دو نفره راه اندازی کنید. یا، می‌توانید با چاپ کردن پرسشنامه‌ها، مسیر کاغذی را طی کنید و از مهمان‌داران بخواهید آنها را به‌صورت خصوصی با نام شریک و پاسخ‌ها در هر برگه ارسال کنند.

15 یا 20 سوال را برای هر یک از طرفین انتخاب کنید تا در مورد طرف مقابل خود (و خود به عنوان یک “برگ پاسخ”)، بدون بحث در مورد موضوعات پاسخ دهند. سوالات می تواند شامل این موارد باشد: علامت ستاره آنها چیست؟ رستوران مورد علاقه آنها برای شب قرار ملاقات چیست (امتیاز پاداش برای رستوران شما)، یا غذای ناسالم مورد علاقه آنها چیست؟
این تبلیغات سطوح مختلفی از تعامل را ارائه می دهد. میزبان‌ها می‌توانند به محض آمدن از مهمان‌ها بپرسند که آیا می‌خواهند شانسی برای برنده شدن یا تماشا کردن بازی کنند، و آنهایی که نمی‌خواهند این کار را انجام دهند، می‌توانند در منطقه دیگری بنشینند. با سوالات بسیار سرگرم کننده، این یک راه عالی برای صحبت کردن زوج ها و دور نگه داشتن آنها از تلفن هایشان برای شب است. هیچ کس در حالی که شریک زندگی اش در حال پیمایش یا پاسخ دادن به متن است، شام عاشقانه نخواهد خورد. با استفاده از این ایده های تبلیغاتی منحصر به فرد برای روز ولنتاین، از بازی ها و مسابقات برای متمایز کردن رستوران خود از سایرین استفاده کنید.

9. لحظات خاص را دیدنی کنید

روز ولنتاین بهترین روز برای رسمی کردن یک رابطه و سایر نقاط عطف خاص مانند پیشنهاد است. پیشنهادها در همه جا اتفاق می‌افتد و رستوران شما احتمالاً در طول سال‌ها شاهد چند پیشنهاد خواهد بود. به این افراد دست بدهید و تجربه ای مسحورکننده برای این زوج ها ایجاد کنید.

یکی دیگر از ایده ولنتاین برای کافی شاپ این است که : برای مهمانانی که می خواهند در روز ولنتاین سؤالی را مطرح کنند، تبلیغی ایجاد کنید. اگرچه ممکن است این یک تبلیغ نباشد، بدون شک چیزی است که آنها در هیچ جای دیگری پیدا نخواهند کرد. رزرو میز سریع برای نشستن، تبریک کارکنان، ارائه نوشیدنی و دسر ویژه، و ویدیوهای عاشقانه یا پیام های ویژه را روی صفحه تلویزیون رستوران ارائه دهید. اگر تلویزیون در کافی شاپ خود نداشته باشید، نوازندگان زنده و سیستم های بلندگو می توانند نقش خوبی داشته باشند.

 

ایجاد لحظات خاص در ولنتاین
ایجاد لحظات خاص در ولنتاین
در سال 2019 تخمین زده می شود که 9 میلیون پیشنهاد در روز ولنتاین اتفاق بیفتد. سال 2022 احتمالاً حتی بیشتر از این را به همراه خواهد داشت زیرا مردم با اطمینان بیشتری شریک خود را انتخاب می کنند.
یک شام عاشقانه ارائه دهید که هر زوجی سال ها آن را به یاد می آورد. سعی کنید تا آنجا که ممکن است برنامه ریزی کنید، و شاید در هفته های قبل از روز ولنتاین چند علامت در داخل فضا نصب کنید. اینها را در جایگاه میزبان، یا در باری که در آن قابل مشاهده هستند اما توجه زیادی را جلب نمی کنند، قرار دهید. توضیح دهید که تجربه پیشنهاد در طول شام روز ولنتاین چگونه خواهد بود و تبلیغات و ایده ولنتاین برای کافی شاپ را که برای آن شب اجرا خواهید نیز به نمایش بگذارید.

10. تبلیغ کافی شاپ شما

مردم برای یک شام دوست داشتنی روز ولنتاین برنامه ریزی می کنند. از هفته اول بهمن در فروشگاه ها ظاهر می شود. شروع به نمایش تبلیغات خود چه در رستوران و شبکه های اجتماعی کنید. مهمانان یا مشتریان بالقوه را تشویق کنید تا میز را زودتر رزرو کنند و برای روز ولنتاین به آنها تبلیغات اختصاصی ارائه دهید.

به عنوان مثال در ایده ولنتاین برای کافی شاپ ، می توانید به 20 نفر اول که رزرو می کنند، 15 درصد تخفیف یا یک دسر رایگان بدهید. یا، لیست ایمیل خود را بسازید و میزبان یک مسابقه آنلاین برچسب گذاری رستوران خود در پست هایی باشید که برنده تصادفی تخفیف دریافت می کند.

 

شام عاشقانه در کافی شاپ
شام عاشقانه در کافی شاپ

هنگام تهیه تبلیغات رستوران روز ولنتاین، حتما از انواع تاکتیک های بازاریابی استفاده کنید. تبلیغات چاپ کنید تا در سالن ها یا شرکت های اطراف در محله خود قرار دهید، و البته، اغلب در شبکه های اجتماعی ایده ولنتاین برای کافی شاپ تبلیغ یا پست کنید. اطمینان حاصل کنید که رستوران و کارکنان شما نیز برای انجام این تبلیغات آماده هستند.پیشنهادات ویژه را با تبلیغات با زمان محدود و برنامه های وفاداری رستوران خود تنظیم کنید.

از تب عشق برای افزایش درآمد رستوران خود استفاده کنید اما یک شام عاشقانه تماشایی ارائه دهید که منجر به مشتریان طولانی مدت می شود. با ایده های منحصر به فرد و سرگرم کننده، می توانید از رستوران های دیگری که تجربه سرو غذای معمولی در روز ولنتاین را ارائه می دهند، متمایز باشید.