بهترین قهوه برای لاته آرت
08
فروردین

بهترین قهوه برای لاته آرت چیست: 9 انتخاب برتر ما

آیا به دنبال بهترین قهوه برای لاته آرت هستید؟ این مقاله به بررسی این موضوع می پردازد که چه کیفیت هایی را باید جستجو کرد و کدام قهوه بهترین نتیجه را می دهد.اگر علاقه مند به درست کردن لاته آرت در خانه هستید، احتمالاً از خود پرسیده اید که بهترین گزینه های قهوه برای به دست آوردن نتایجی که به دنبال آن هستید چیست. این یک سوال به‌طور شگفت‌آوری پیچیده است، در حالی که پاسخ واضح این است که شما به اسپرسو نیاز دارید، ممکن است ندانید چه اسپرسویی برای این کار بهترین کار را انجام می‌دهد. و پس از آن، البته، باید طعم قهوه را نیز در نظر بگیرید. داشتن لاته ای که عالی به نظر می رسد اما طعم خوبی ندارد، فایده ای ندارد.

بهترین قهوه برای لاته آرت

اینجاست که این مقاله خودش را نشان می دهد. ما لیستی از ویژگی هایی را به شما ارائه می دهیم که باید هنگام انتخاب دانه قهوه برای بهتر شدن لاته و تسلط بر طرح های لاته خود به دنبال آنها باشید.لاته آرت فقط شیر بخارپز نیست طراحی لاته آرت عمدتاً در مورد بخارپز کردن و ریختن شیر در اسپرسو برای ایجاد یک طرح است. با این حال، لاته آرت خوب به چیزهای بیشتری مربوط می شود، مانند فواصل صحیح ریختن از آن، سرعت مناسب ریختن و گرفتن بافت مناسب در شیر. خود شیر تنها یکی از عوامل ایجاد طرح های زیبای لاته است. همچنین باید تمام موارد بالا و البته دانه های قهوه ای که استفاده می کنید را در نظر بگیرید. اسپرسوی مناسب، تفاوت زیادی در کیفیت طرح هایی که می توانید تولید کنید ایجاد می کند.

بهترین قهوه برای لاته آرت ممکن است شما را شگفت زده کند، به خصوص که اسپرسو، به طور کلی، بسیار نزدیک به رست های تیره است. قهوه سبک تر لاته آرت را بهتر می کند.

بسیاری از کافی‌شاپ‌ها در واقع از دانه‌های قهوه روست تیره‌تر برای اسپرسو استفاده می‌کنند، و بیشتر چیزی که برای اسپرسوی خانگی فروخته می‌شود، رست تیره است. با این حال، اکثر باریستاها موافق هستند که روست کردن کمی سبک‌تر، لاته آرت واضح‌تر و شفاف‌تری را ایجاد می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید بهترین فرصت را برای ایجاد لاته آرت در خانه داشته باشید، باید با یک قهوه اسپرسو سبک یا قهوه متوسط روست شروع کنید. البته، اگر اصرار دارید از روست تیره تر استفاده کنید، گزینه های خوبی نیز برای شما وجود دارد.

بهترین قهوه برای لاته آرت: انتخاب های من

اگر می خواهید لاته های خود را به همان اندازه که خوش طعم هستند، زیبا کنید، به اسپرسوی مناسب نیاز دارید. شما فقط دانه‌ قهوه نمی‌خواهید، بلکه چیزی را می‌خواهید که بین عمقی که در رست اسپرسو به دنبال آن هستید و سبکی که با شیر و میکروفوم ترکیب می‌شود، تعادل ایجاد کند.( فوم گیری شیر)

1.Wink Coffee Blonde Espresso

به طور کلی، این ترکیب کلمبیایی از دانه‌های قهوه به یک روست متوسط نزدیک‌تر است، اما طبق استانداردهای اسپرسو، بسیار سبک است. در دسته‌های کوچک روست و به‌طور پایدار از ارتفاعات کلمبیا تهیه می‌شود، دارای رنگ مرکباتی ترد، شیرین و بافتی غنی است که برای طعم و ایجاد تصاویر زیبا در فوم با شیر بخارپز به خوبی کار می‌کند.

2.Cafe Don Pablo Classic Italian Espresso

این روست متوسط که از مخلوطی از دانه‌های قهوه کلمبیایی و سوماترایی ترکیب شده است، طعم کلاسیک اروپایی و اسیدی لطیف را ارائه می‌کند که یک نوشیدنی اسپرسوی خوشمزه را می‌سازد. به عنوان یک روست متوسط، اسپرسویی را نیز ایجاد می کند که به اندازه کافی تیره است که به شیر را رنگ بدهد. بدون اینکه آنقدر تیره باشد که از طرح ها خارج شود. در مجموع، این یک تعادل برجسته بین سنت و تازگی است.

3.Kicking Horse Smart Ass Medium Roast

یکی دیگر از قهوه‌های روست متوسط، این ترکیب از قهوه‌های آفریقایی، مرکزی و آمریکای جنوبی، کیفیتی خوب دارد. این برند آن را به عنوان بهترین انتخاب برای قهوه قطره‌ای معرفی می‌کند، اما همچنین یک اسپرسوی افسانه‌ای را با نت‌های میوه‌های قرمز و شکلات شیری خامه‌ای می‌سازد. این نوع در سمت تیره تر متوسط است، اما به عنوان یک گزینه اسپرسو به خوبی کار می کند، و من طرح های خیره کننده لاته را از ترکیب شات های اسپرسو از این فوم قهوه و شیر درست کردم.

4. Volcanica Sumatra Mandheling Coffee

این قهوه Volcanica با بو داده متوسط از سوماترا می آید. به اندازه کافی ظریف است که شما را با ذائقه اش مجذوب کند. طعم‌های تافی و میوه‌ها با شیر بخار پز مخلوط می‌شوند تا معجون خوشمزه‌ای به شما بدهند که برای مدت طولانی در حافظه باقی می‌ماند. لذت این قهوه توانایی آن است که شما را پس از نوشیدن جرعه ای به هنر لاته علاقه مند نگه می دارد.

5. Lavazza Qualita Oro

Lavazza Qualita Oro یکی دیگر از دانه هایی است که به طور مرتب توسط باریستاها در هنر لاته استفاده می شود. این نوع یک روست متوسط است که به عنوان “صاف و مغزی” توصیف می شود. Lavazza یکی از محبوب ترین برندهای قهوه در اروپا است و دلیل خوبی هم دارد. روست های آن به اندازه ای پیچیدگی دارند که برای اکثر سلیقه ها جذاب باشد، اما به عنوان عنصری از نوشیدنی شیر بخار پز نیز بسیار عالی هستند. دلیلی وجود دارد که این قهوه به طور گسترده توسط هنرمندان لاته در همه جا استفاده می شود.

49th Parallel Coffee Roasters.6.

این چهل و نهمین قهوه موازی قهوه روسترز هنگام ساخت هنر قهوه درخشان، خلاقیت شما را کاملاً به ارمغان می آورد. این روست‌کننده‌های معروف قهوه که عاشق آزمایش هستند، می‌آید و این روست سبک به خودی خود یک چیز زیبایی است. ظرافت در طعم آن تنها به تجربه کلی دریافت آثار هنری درجه یک در فنجان می افزاید. و فقط باید توجه داشت، آنها برندی هستند که به طور مداوم قهوه های درخشان تولید می کنند.

7.San Francisco Bay Coffee Fog Chaser

این نوع به عنوان یک قهوه عالی که بدون توجه به نحوه دم، خوب می شود، شهرت خود را به دست آورده است. با این حال، ما دریافتیم که این ترکیب خاص برای لاته ایده آل است.. و طعم آن فوق العاده عالی است، به خصوص با توجه به قیمت آن. در واقع، اگر به دنبال یک قهوه لاته آرت کم‌هزینه هستید، این نوع خوب است.

8.Bourbon Whiskey Barrel Aged Coffee

ما گفتیم که با این مورد کمی متفاوت خواهیم بود تا نشان دهیم که هنگام ایجاد لاته آرت نیازی به ایمن نگه داشتن آن ندارید. از این گذشته، لاته یک نوشیدنی قهوه است که می توانید در آن سیروپ و طعم دهنده قرار دهید. Cooper’s Cask Coffee یک قهوه با طعم طبیعی است که در زیر سطح فوم هنری لاته شما را متعجب می کند.

9. قهوه روست اسپرسو بلوند استارباکس

بسیاری از ما اولین طعم لاته را در استارباکس چشیدیم، پس چرا هنگام خلق هنر خود به کافی شاپ نمادین برنگردید؟این اسپرسوی به عنوان پایه ای عالی برای لاته شما عمل می کند. نرم و متعادل است و مزیتی که با برخی از دانه های دیگری که در این لیست پیدا می کنید را ندارد. بنابراین، اگر به دنبال دانه ای هستید که مکمل هنر شما باشد، این برای شماست.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله