در تزیین و دکور کافی شاپ نهایت خلاقیت و سلیقه خود را به خرج دهید.
09
خرداد

درآمد کافی شاپ و ترفند هایی برای سود دهی

وضع درآمد کافی شاپ‌ها

در چندین سال اخیر کافی شاپ‌ها پاتوق جوانان شده و قرارهای دوستانه، کاری و غیره خود را در این مکان‌ها برگزار می‌کنند. از این رو به دلیل محبوبیت این مکان فرهنگی بسیاری از افراد اقدام به تاسیس آن کرده‌اند. به طور تقریبی اگر هر ماه از میزان درآمد کافی شاپ، هزینه‌های جاری را کسر کنید. مبلغ 20 الی 30 میلیون برای شما باقی خواهد ماند.

امروزه کافی شاپ‌ها طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.
امروزه کافی شاپ‌ها طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.

بررسی حاشیه سود کافی شاپ

حاشیه سود کافی شاپ موضوعی تعیین کننده در میزان کسب موفقیت فرد در حرفه نام برده شده می‌باشد. همان طور که می‌دانید هیچ شغل موفقی را نمی‌توانید بیابید که بدون سود دهی نیز همچنان پا برجا مانده باشد. پس لازمه موفقیت و بقای یک شغل، سود رسانی و درآمد کافی شاپ است. در غیر این صورت فرد تاسیس کننده ور شکست خواهد شد.

ترفندهایی جهت سوددهی کافی شاپ

اگر در زمینه سود دهی کافی شاپ یک سری ترفند را آموخته و بلد باشید می‌توانید بدون پرداخت ضرر و زیان در این حرفه موفق و سر آمد شوید این ترفندها عبارتند از:

برند سازی اقدامی مهم در سود دهی کافی شاپ

ساختن برند تجاری و معروفیت آن تاثیر به سزایی در جذب مشتری خواهد داشت و با استفاده از این مورد می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مانور داده و اقدام به تبلیغات گسترده نمایید.

داشتن منویی قوی و منحصر به فرد

جهت افزایش سود آوری و درآمد کافی شاپ خود لازم است منوی روتین و عادی که همه کافی شاپ‌ها دارند را شما نداشته باشید و با استفاده از خلاقیت سعی کنید طعم‌هایی جدید و خاص بیافرینید تا در سطح شهر افراد برای چشیدن طعم منحصر به فرد نوشیدنی‌ها و غذاهای کافی شاپ شما به آن جا مراجعه کنند.

بهره گیری از حضور یک باریستای حرفه‌ای و امروزی

حضور یک باریستای امروزی و حرفه‌ای تاثیر به سزایی در امر سود دهی کافی شاپ خواهد داشت. فردی که تحت عنوان باریستا همواره از متدهای جدید دم کردن قهوه و غیره آگاهی دارد می‌تواند برای کافی شاپ شما مانند ستاره‌ای درخشان باشد. پس این مورد را دست کم نگیرید.

باید تلاش کنید تا کافی شاپی که تاسیس کرده‌اید به سود دهی و در آمد مناسب برسد.
باید تلاش کنید تا کافی شاپی که تاسیس کرده‌اید به سود دهی و در آمد مناسب برسد.

دو نکته جالب و جذاب درباره راه اندازی کافی شاپ

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهند کافی شاپ خود را تاسیس نمایند اما نحوه راه اندازی آن را نمی‌دانند، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را حتماً مطالعه نمایید.

پیشنهادهای فوق العاده جذاب برای فروش خود داشته باشید

اگر بخواهیم این بخش را به طور کلی خلاصه کنیم منظورمان این است که نقاط قوت خود را شناخته و بر روی آن‌ها تمرکز نمایید. این کار بر درآمد کافی شاپ شما نیز تاثیر مستقیم خواهد داشت.

دقیقاً نیاز مشتریان خود را بدانید

مهم‌ترین موردی که باید در رابطه با این موضوع رعایت نمایید. این است که همه رنج سنی را در نظر بگیرید. و مطابق میل و سلیقه هر گروه سنی خوراکی‌های جذاب و خاص داخل منوی خود بگذارید. این کار باعث می‌شود کافی شاپ شما مختص گروه خاصی از افراد نباشد.

 

و در آخر لازم به ذکر است دوره های آموزش کافی شاپ به صورت تخصصی می تواند به شما در این زمینه کمک های بسیاری برساند.