بارتندری مخصوص نوشیدنی های سرد است
۱۶
دی

دوره فشرده کافی شاپ و اهمیت آن در شغل باریستا!

اگر تا کنون از دنیای قهوه مطالبی شنیده باشید. حتما درباره آموزش باریستا هم حرف‌هایی به گوش‌تان خورده است . باریستا شغلی است  نیاز به گذراندن دوره فشرده کافی شاپ دارد . این کار در واقع به کافه داری ارتباط دارد و به شخصی که تمام این قهوه های لذیذ را درست می کند باریستا می‌گویند . البته این کار ، کاری بسیار تخصصی است و افرادی که این کار را بر عهده می‌گیرند ، تجربه بسیار زیادی در این شغل دارند .ودوره  آموزش قهوه را گذارنده اند.

آموزش بار تندری:

یکی از کارها در کافه‌داری ، بار تندری است . در این کار شخصی حرفه ای وظیفه درست کردن نوشیدنی‌های سرد را بر عهده دارد که عموما به آن شخص بار تندر می‌گویند . برای انجام این کار ، شخص باید مهارت خوبی در طعم شناسی و همین‌طور میکس کردن طعم‌ها داشته باشد. تا بتواند یک نوشیدنی خوش مزه تحویل مشتری بدهد . برای بارتندر شدن می توانید دوره فشرده کافی شاپ (دوره کامل کافی شاپ ) را بگذرانید.
بار تندر برای درست کردن این نوشیدنی‌های خوشمزه ، از وسایل خاصی نیز استفاده می‌کند . از مهم ترین ویژگی‌های یک بارتندر خوب می توان به دقت عمل ، سرعت و کیفیت او اشاره کرد .

این سه ویژگی هستند که شما را از بقیه بارتندر ها متمایز می‌سازند . نوشیدنی‌هایی که توسط بارتندر‌ها تولید می‌شوند در دو نوع الکلی و غیر الکلی می‌باشند . اما نوشیدنی‌هایی که توسط بار تندر‌های داخل ایران درست می‌شوند غیر الکلی هستند و شامل میوه‌ها ، عرقیجات گیاهی ، شربت ها و…. هستند .

بارتندری مخصوص نوشیدنی های سرد است
کافه داری :

یکی از مهم ترین دوره‌هایی که هر فردی که قصد دارد به این کار روی آورد باید بگذراند. کافه داری است . دوره فشرده کافی شاپ به شما کمک می‌کند. که هرآنچه برای این شغل احتیاج دارید را بیاموزید . شما در این دوره ، آموزش باریستا و بارتندری را فرا می‌گیرید که همانطور که در بالا گفته شد. یکی از اصل های مهم این شغل هستند .
یکی دیگر از مهم ترین عوامل در کافه داری ، علاقه و اشتیاق به این کار است . اگر سرمایه دارید و در عین حال به این شغل نیز علاقه دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم این شغل را از دست ندهید و حتما آن را امتحان کنید .

دوره فشرده کافی شاپ پیش نیاز در کافه داری
یکی از مهم ترین پیش نیاز ها در کافه داری ، علاقه است
دوره فشرده کافی‌شاپ:

دوره فشرده کافی شاپ یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی این روز ها است . در این دوره‌های آموزشی ، تمامی هنر جو‌ها به صورت عملی با دستگاه های مختلف کار میکنند و درست کردن انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد ، دسر ها ، اسموتی ها و…. را می‌آموزند.

این دوره برای تمامی کسانی که می‌خواهند یک کافی‌شاپ تاسیس کنند و یا در یک کافی‌شاپ مشغول کار شوند ، بسیار مهم و ضروری  است و می‌تواند به آن ها در حرفه ای شدن کمک زیادی کند . همچنین در این دوره ها ، هنرجویان با تکنیک های جلب نظر و رضایت مشتری نیز آشنایی کامل پیدا می‌کنند . همچنین این دوره‌ها برای کسانی که قصد کار در هتل را نیز دارند مفید می‌باشد .

اگر به این شغل علاقه‌مند هستید و نیاز به دوره فشرده کافی شاپ دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از دوره آموزش کافی شاپ استفاده کنید .برای آشنایی با گرفتن مدرک باریستا به صفحه مدرک باریستا مراجعه کنید.