نمونه کارهای هنرجویان

 

نمونه کارهای  هنرجویان  کافه و آکادمی آموزشی ژینو

در کوتاهترین زمان ممکن حرفه ای شوید… برگزار کننده دوره مبتدی آموزش کافه تا پیشرفته در محیط کافی شاپ زیر نظر استاد با سابقه و دارای مدرک بین المللی از آکادمی انگلستان و جمهوری چک و قابل استعلام هنگام ثبت نام…. در پایین نمونه کارهای هنرجویان را ملاحظه می فرمایید.

پس از تکمیل دوره کامل کافی شاپ، کار آموز می تواند تفاوت قهوه ای را که در کنیا کشت شده، با قهوه ای را که در برزیل یا کلمبیا کشت شده است، تشخیص داده و بداند که برای ساخت قهوه ترک، قهوه فرانسوی و قهوه ایتالیایی، باید دانه های قهوه را تا چه میزان برشته کند. خرید مواد اولیه برای ساخت قهوه نیازمند چنین اطلاعاتی است، وگرنه یک فروشنده حرفه ای به راحتی می تواند بی کیفیت ترین و ارزان ترین قهوه ها را با بالاترین قیمت ها به شخصی که دوره کافی شاپ را طی نکرده است، بفروشد. همچنین، مواد اولیه قهوه تنها چیزی نیست که در کیفیت قهوه ای که به مشتری سرو می شود، تأثیر گذار است.

به علاوه نوشیدنی های گرم دیگری مثل چای و دمنوش نیز در کافی شاپ ها سرو می شوند و یک دوره کامل کافی شاپ باید شامل آموزش شناخت انواع چای و دمنوش و نحوه دم کردن آن ها نیز باشد.

برای اینکه کافی شاپ شما کامل باشد، نباید به نوشیدنی های گرم بسنده کنید و باید بار سرد نیز داشته باشید.

گذراندن دوره کامل کافی شاپ به شما در تهیه آیتم های موجود در بار سرد مثل ماکتیل، میلک شیک، گلاسه و اسموتی تخصص لازم را می دهد و دایره مشتریان شما را گسترده تر خواهد کرد و سبب می شود در تمامی فصول، مشتریان ثابت خود را داشته باشید.

اگر کافی شاپی بتواند قهوه های منحصر به فردی را سرو نماید که در هیچ کافی شاپ دیگری سرو نمی شوند، مطمئن باشید آن کافی شاپ مشتریان ثابت بسیاری خواهد یافت که حاضر نیستند قهوه شان را در هیچ جای دیگری سرو کنند.

برای آشنایی با دوره ها به صفحه آشنایی با دوره های کافی شاپ مراجعه بفرمایید.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

Call