• تلفن: 09123625943
  • ایمیل: jinoocafe@gmail.com
  • ساعات کاری: 10:00-22:00

نمونه کار بار قهوه

این دوره کافی شاپ برای کسب تخصص در خرید، آماده سازی و سرو قهوه می باشد. همانطور که می دانید، دنیای قهوه بسیار متنوع است. و انواع مختلفی از قهوه در کشورهای استوایی از آمریکای جنوبی و مرکزی گرفته. تا کشورهای آفریقایی و آسیای جنوبی و جنوب شرقی کشت می شوند. که هر کدام از آن ها ویژگی ها و درصد کافئین خاص خودشان را دارند. نمونه کار بار قهوه توسط هنرجویان را مشاهده بفرمایید.

به علاوه، روش های بسیار زیادی نیز برای برشته کردن و آسیاب کردن قهوه وجود دارد. میزان برشته شدن دانه های قهوه و اندازه ذرات قهوه آسیب شده متغیرهایی پیوسته هستند. که ترکیبات مختلف آن ها سبب می شود که بی نهایت انواع قهوه را بتوان با استفاده از دستگاه های مختلفی که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند، تهیه کرد. همچنین می توان مواد مختلفی مثل شیر، شکر، خامه و … نیز به قهوه اضافه کرد.

با وجود تنوع بی انتهای انواع نوشیدنی های قهوه، بعضی روش ها و اصول برای تهیه قهوه از محبوبیت بیشتری برخوردارند. و بنابراین، در یک دوره کافی شاپ بار قهوه، تمرکز بر آموزش این روش های اصولی برای تهیه انواع شناخته شده قهوه، مثل قهوه ترک، فرانسوی، ایتالیایی، اسپرسو، کاپوچینو، لته و … است.

آکادمی ژینو با توجه به نیازهای روز کافه ها و کافی شاپ ها آموزش هایی بسیار اقتصادی برای دوستداران و علاقه مندان به آموزش باریستا در نظر گرفته است.پس از آموزش نیز برای راه اندازی کافه شما را پشتیبانی و راهنمایی می کنیم.امکان برگذاری کلاس ها به صورت خصوصی نیز امکان پذیر است. همچنین می توانید دوره ها را به صورت فشرده بگذرانید.

پس از مشاهده نمونه کار بار قهوه می توانید برای آشنایی با دوره ها به صفحه آشنایی با دوره های کافی شاپ مراجعه بفرمایید.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

Call Now