غذاها نیز از آیتم هایی هستند .که باید در منوی هر کافی شاپ موجود باشند. و کسی که نداند چگونه غذاهای کافی شاپی بپزد و سرو کند. هرگز یک مدیر موفق کافی شاپ نخواهد بود. پخت و سرو انواع غذاهای کافی شاپی در این دوره کافی شاپ به هنرجویان آموزش داده می شود. و کسانی که این دوره را بگذرانند می توانند از دانسته های خود، حتی در فست فودها و رستوران ها نیز بهره کافی و لازم را بگیرند. و بنابراین، فرصت های شغلی زیادی خواهند داشت. نمونه کار غذاها را مشاهده می فرمایید.

برای آشنایی با دوره های کافی شاپ به صفحه آشنایی دوره های کافی شاپ مراجعه بفرمایید.

دوره کامل کافی شاپ ژینو به صورت کاملا عملی در محیط کافی شاپ برگزار می شود. و هزینه مواد اولیه نیز بر عهده آموزشگاه است. آموزشگاه ژینو از کاراموزان خود در پایان  دوره پشتیبانی رایگان می کند . و اشکالات آن ها را به طور رایگان برطرف می نماید.در این دوره کار آموز با غذاهای کافی شاپی نیز آشنا می شود.منظور غذاهایی است که سبک هستند و سریع حاضر می شوند.این غذاها ها را معمولا در کافه ها دیده و یا میل نموده اید.

به عنوان مثال انواع سالادها، اسنک ها ، تست ها و …..

بعضی افراد با تجربه در مدیریت رستوران یا فست فود تصور می کنند. که می توانند بدون گذراندن دوره کافی شاپ، به راحتی یک کافی شاپ موفق را راه اندازی نمایند. باید توجه داشت. که مشتریان کافه و کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فودها و انتظاراتی که مشتریان از کافی شاپ ها، رستوران ها یا فست فودها دارند، بسیار با هم دیگر متفاوت می باشند.عکسهایی که در پایین مشاهده میفرمایید نمونه کار غذاها مربوط به هنرجویان عزیز می باشد که پس از آموزش آنها را آماده کرده اند.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

Call

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x