ورکشاپ باریستا
02
آذر

ورکشاپ باریستا

ما می دانیم که یک فنجان قهوه عالی نتیجه دقت و پیچیدگی دستگاه و همچنین مهارت، درک و خلاقیت باریستا است. جدا از بهترین روش های قهوه سازی در بازار، ما در ورکشاپ باریستا، آموزش گسترده باریستا و آموزش اسپرسو را برای صاحبان کافه های نوپا، کارکنان کافه ها، علاقه مندان به قهوه، باریستاها و هر کسی که می خواهد هنر درست کردن یک فنجان قهوه خوب را یاد بگیرد، ارائه می دهیم. آموزش اسپرسو و باریستای ما بر تعامل و نوآوری متمرکز است که شما را مرحله به مرحله فرآیند قهوه‌سازی را طی می‌کند. همه چیزهایی را که در یک نوشیدنی مخصوص قهوه وجود دارد را بدانید- روش های دم کردن، لاته آرت، طعم قهوه و موارد دیگر را از طریق آموزش باریستا و اسپرسو به صورت عملی با مربیان خبره بیاموزید.

آموزش حرفه ای باریستا در ورکشاپ باریستا

افتتاح کافه؟ فکر می کنید باید از کجا شروع کنید؟ هر ایده تجاری برای موفقیت نیاز به یک پیشنهاد، برنامه ریزی و اجرای منحصر به فرد دارد. و از این رو مشاوره حرفه ای کلیدی است برای موفقیت شما. ما اینجا هستیم تا رویای کارآفرینی شما را زنده کنیم. در ورکشاپ باریستا فقط ایده های خود را به ما بگویید و ما در هر مرحله به شما کمک خواهیم کرد. از مرحله توسعه تا زمانی که کافه خود را باز کنید. تامین مواد اولیه از جمله یک ترکیب قهوه عالی، تجهیزات قهوه، آموزش باریستا، کارایی عملیاتی، برنامه ریزی منو و حتی ایجاد یک نوشیدنی خاص، می توانید روی ما حساب کنید.

در ورکشاپ باریستا ما فقط یک هدف در ذهن داریم. ارائه یک آموزش با کیفیت بالا به شما، که در طی آن نه تنها دانش کسب می کنید، بلکه بینش در مورد بهترین روش نیز به دست می آورید. مربیان باتجربه در تمامی سطوح از علاقه مندان مبتدی گرفته تا حرفه ای قهوه پاسخگو هستند. در محیط آموزشی زیبای ما، شما با بهترین دستگاهها و بهترین قهوه ها کار می کنید.

آموزش حرفه ای باریستا در ورکشاپ باریستا
آموزش حرفه ای باریستا در ورکشاپ باریستا

سایت باریستا

این سایت می توان گفت مرجع کاملی برای آموزش و کسب اطلاعات شما در مورد این حیطه می باشد.و ما در ورکشاپ باریستا که پس از ثبت نام  وارد آن می شوید. همه مراحل باریستا شدن را به شما آموزش می دهیم.و پس از دوره نیز شما با مراجعه به سایت باریستا که سایت آکادمی ژینو می باشد می توانید از آپدیت مطالب استفاده کرده و در صورت داشتن هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید. بی صبرانه منتطر شما هستیم.

دوره های این آکادمی شامل:

دوره لاته آرت

باریستا

کافی شاپ

 بروئینگ بار

بار سرد

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله