چگونه باریستا شوم
20
شهریور

چگونه باریستا شوم؟

اگر از کار با مردم لذت می برید، تبدیل شدن به یک باریستا می تواند یک حرفه پر ارزش باشد. باریستاها معمولاً در یک کافی شاپ یا کافه کار می کنند. و نوشیدنی های مبتنی بر قهوه را برای مشتریان تولید می کنند. درک این که این نقش مستلزم چیست. و چگونه در این صنعت شروع کنید. می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا این مسیر برای شما مناسب است یا خیر. در این مقاله به سوال شما در مورد اینکه چگونه باریستا شوم می‌پردازیم. از جمله مهارت‌هایی که به شما کمک می‌کند. تا به هدف خود یعنی خدمت در بار قهوه برسید.

دوره های آموزش باریستا مکان خوبی برای شروع باریستا شدن است. اما قطعاً شما را به یک باریستای واجد شرایط تبدیل نمی کند. یا به شما کمک نمی کند استرس های یک محیط شلوغ کافه را مدیریت کنید.

چگونه باریستا شوم؟

ما به شما اطمینان می دهیم که این استرس ها را در آکادمی جینو تغییر دهیم. هدف ما نه تنها تجهیز هنرجویان به مهارت‌های فنی، بلکه مهارت‌های عملی و واقعی مورد نیاز برای کار در صنعت مهمانداری است. این به معنای آموزش عمیق قهوه تخصصی همراه با تجربه کافه‌ای عملی در محیطی استاندارد است. ما معتقدیم هیچ راهی سریع‌تر (و کامل‌تر) برای یادگیری مهارت‌های قهوه و آموزش قهوه شناسی به‌اندازه مربیگری حرفه‌ای‌ها در یک محیط کافه‌ای پرسرعت و حجم بالا وجود ندارد. هدف این برنامه کمک به شما برای یافتن کار به عنوان یک باریستا است، بنابراین بخشی از دوره به اصلاح رزومه شما و کمک به ایجاد فرصت های کاری اختصاص دارد.

آنچه که ما در حال حاضر با این دوره ارائه می دهیم، تنها یک نقطه شروع است، اما معتقدیم کارهای بیشتری وجود دارد که می توانیم به عنوان یک صنعت انجام دهیم. تا یک مسیر اختصاصی برای تبدیل شدن به یک باریستا ایجاد کنیم. صنعت قهوه در حال رونق است. و ما قویاً معتقدیم آینده و مسیر شغلی قوی برای متخصصان قهوه وجود دارد.

دوره های این آکادمی شامل:

دوره لاته آرت

آموزش باریستا

دوره کافی شاپ

 بروئینگ بار

دوره بار سرد