کافه های استارباکس
12
تیر

کافه های استارباکس در ایالات متحده با مشکلات عرضه مواجه هستند!

طبق گزارش‌ها، کافه های استارباکس در سرتاسر ایالات متحده با مشکلات عرضه مواجه هستند. به طوری که بسیاری از کاربران رسانه‌های اجتماعی شکایت دارند که آیتم‌های منوی مورد علاقه‌شان تمام شده است. هشتگ “کمبود استارباکس” در TikTok در حال افزایش است. و تعدادی از مشتریان و حتی کارکنان از اواخر ماه می در مورد کمبود در رسانه های اجتماعی نظر داده اند.

یکی از کارمندان در ویدئویی در حالی که اقلام متعددی را فهرست می‌کرد، گفت: «ما تمام ساندویچ‌هایمان، خامه شیرین وانیلی را تمام کرده‌ایم».یکی از کاربران ویدئویی را با علامت استارباکس در سن دیگو به اشتراک گذاشت. که در آن 14 کمبود از جمله موکای سفید، آب سیب، چای، هلو، فندق و با پخش “اوه نه، اوه نه، اوه نه نه نه” کاپون در پس‌زمینه به اشتراک گذاشت.

کارمند استارباکس در حال خرید لیموناد با مارک Minute Maid

یکی دیگر از ویدیوهای TikTok به نظر می رسد که یکی از کارمندان استارباکس در حال خرید لیموناد با مارک Minute Maid برای فروش در فروشگاه است. و یکی از باریستاهای استارباکس شعبه خود را با استفاده از سس کارامل شربت Smucker’s Sundae به جای شربت با مارک استارباکس نشان می دهد. این کلیپ بیش از 300000 بازدید داشته است.
نظرات متعدد در مورد ویدیوها کمبود را تأیید می کند. یکی از کاربران نوشت: کافه های استارباکس به معنای واقعی کلمه در همه چیز کمبود دارد.یکی از کارمندان استارباکس مینه سوتا تأیید کرد که اخیراً با کمبود شیر جو دو سر مواجه شده اند. و این کمبود روز به روز متفاوت است. کارمند قادر به تشخیص علت کمبود نبود.آنها می‌گویند: «فقط در شرکت استارباکس کمبودی در سطح ملی با برخی از شربت‌ها، شیر جو، شربت شکر قهوه‌ای و یکسری چیزهای محتلف دیگر وجود دارد.
کارمندی توضیح داد که بهترین راه برای اطلاع از آنچه در کافی شاپ محل شما وجود دارد از طریق برنامه Starbuck است: “ما آن را به روز نگه می داریم تا بتوانید آنچه را که روزانه داریم در آنجا بررسی کنید.”