کافه چیست
22
تیر

کافه چیست ؟

cafe  یا کافه چیست؟ کافه مکانی عمومی است که در آن انواع نوشیدنی سرد و گرم و معمولا فست فود های سبک ارائه می شود. معمولا در کافه مردم با هم گفتگو می کنند و یا ملاقات کاری می گذارند. در تعریف کافه چیست لازم است به مطلب تفاوت کافه و کافی شاپ نیز رجوع کنید. و در اینجا توضیح مختصری راجع به آن می دهیم. گاهی افراد کافه و کافی شاپ را یک مکان تصور می کنند، اما این دو تفاوت زیادی با هم دارند . این تفاوت ها از لحاظ غذاهایی که سرو می شود و منو آنها است.

در کافه نوشیدنی همراه با موزیک ارائه می شود. تعداد پرسنل کافه معمولا نسبت به کافی شاپ و رستوران کمتر است . در نتیجه هزینه کافه از کافی شاپ و رستوران کمنر می باشد.

در کافه چه چیزهایی سرو می شود؟

وقتی که به کافه می رویم ایتدا به منو کافه مراجعه می کنیم ، هرچه موارد ارائه شده توسط کافه بیشتر باشد، برای ما جذابیت بیشتری دارد. همان قدر که این موضوع مهم است شکل منو و عکسهایی موجود در منوی کافه بسیار اهمین دارد. در کافه معمولا هر چیزی را می توانید سفارش دهید. اما اگر موارد ذکر شده در منو موجود نباشد باعث نارضایتی مشتری شده و تصویر خوبی از کافه شما در ذهن او باقی نمی ماند. پس سعی کنید حتی الامکان مواردی را که قطعا ارائه می دهید در منو به نمایش بگذارید.

 

منوی کافی شاپ
منوی کافی شاپ

آموزش منوی کافی شاپ

یکی از موارد مهم کافه و کافی شاپ ها منوی آنها است. هر چقدر تنوع مواد غذایی و خوراکی های ارائه شده در منوی بیشتر باشد ، مشتریان شما بیشتر جذب شما می شوند و لذت بیشتری از این موضوع می برند.بنابراین حتما به منوی کافی شاپ خود توجه زیادی کنید.همانطور که در تعریف کافه چیست ذکر شد، چون در این مکان افراد زیادی برای گفتگو قرار ملاقاتهای خود مراجعه می کنند لازم است که از ملاقات خود نهایت لذت را ببرند و به تعداد دلخواه خود از منوی متنوع کافه شما سفارش دهند و راضی و خشنود بازگردند.با نکات مربوط به  منوی کافی شاپ  آشنا شوید.

برای داشتن یک منوی ایده آل چکار کنیم؟

در ابتدا باید مشخص شود که چه مواد خوراکی و  غذایی را در کافه خود سرو می کنید و مهم تر از همه بار گرم و بار سرد کافه شما شامل جه مواردی است. چه سبک دکور را در نظر دارید. که این مورد بر می گردد به رده سنی و سیاست کاری شما . آیا کافه شما نزدیک دانشگاه است و مشتریان شما دانشجویان هستند و یا اینکه در یک مکان عمومی و خانوادگی است.

حتما از عکسهای جذاب در کافه استفاده کنید.

معرفی انواع قهوه
معرفی انواع قهوه

انواع قهوه در کافه چیست ؟

قهوه دانه ایی بسیار خوشبو و جذاب است که در نواحی گرمسیر رشد می کند. با انواع دانه قهوه آشنا شوید. قهوه دارای انواع مختلفی می باشد که نوع قهوه و دم کردن آن روشهای متفاوتی دارد.

انواع قهوه در منوی کافه چیست؟

قهوه ترک

قهوه  فرانسه

قهوه اسپرسو

قهوه های دمی

گلاسه

آیس لاته

لاته

آیس کافه

اسپرسو

کاپچینو

موکا

در این مطلب در مورد معنی کافه و اینکه کافه چیست صحبت کردیم.منوی کافی شاپ را شناختیم و حال می دانیم موارد لازم یک منوی ایده آل برای کافه چیست . و در آخر هم با انواع قهوه در کافه آشنا شدیم .

چنانچه علاقه به کافه و کافه داری دارید به شما دوره های آموزش باریستا و آموزش کافه ژینو را پیشنهاد می دهیم. در دوره های ما که با هدایت آقای مهرداد آذریار برگزار می گردد، با تمام نکات این امر آشنا می شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله