پلیس سوئیس نیم تن کوکائین در نسپرسو روستری پیدا کرد!

کوکائین در نسپرسو روستری

پلیس سوئیس بیش از نیم تن کوکائین در نسپرسو روستری با ارزش تخمینی خیابانی بیش از 50 میلیون دلار در مرکز تولید نسپرسو در رومونت کشف کرد.اواخر شب گذشته (محلی)، پلیس کانتونی در فریبورگ گفت که کارکنان کارخانه نسپرسو از وجود یک پودر سفید مشکوک در کیسه های مواد خام در روز دوشنبه مطلع شدند.

پلیس گفت: “مجموعه ها جدا شده بودند و این ماده با هیچ محصولی که در تولید استفاده می شود تماس پیدا نکرد.”در حالی که تحقیقات کامل در حال انجام است.تحقیقات اولیه نشان داد که کیسه های کوکائین در ظروف حمل و نقل حاوی قهوه سبز بود که منشا آن برزیل بود و در نهایت از طریق دریا و راه آهن راهی رومونت شد.

پلیس به طور عمومی هیچ طرف دیگری را در زنجیره تامین که در این محموله دخیل بوده اند، شناسایی نکرده است.
Nespresso، یک شرکت چندملیتی متعلق به نستله که سیستم‌های دم‌آوری قهوه شامل غلاف‌های یکبار مصرف را تولید می‌کند، بلافاصله به درخواست DCN برای اظهارنظر پاسخ نداد.
پلیس گفت که کوکائین یافت شده در نسپرسو روستری 80 درصد خالص است. و آنها مشخص کردند که مقصد آن برای بازار اروپا است. و در بازار اروپا با ارزش خیابانی تخمینی 50 میلیون دلار است.

به گفته خاویر بیاس، کارشناس کالاهای بلومبرگ، ردیابی معاملات در بازارهای کالاهای فیزیکی، مانند قهوه، بسیار دشوار است.
این شرکت افزود: “ماده مورد بحث با هیچ یک از محصولات یا تجهیزات تولیدی ما که برای تولید محصولات ما استفاده می شود تماس نداشته است.
منبع:
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها