• تلفن: 09123625943
  • ایمیل: jinoocafe@gmail.com
  • ساعات کاری: 10:00-22:00

گواهینامه های هنرجویان

گواهینامه های هنرجویان

این دوره ها زیر نظر استاد با سابقه جناب آقای مهرداد آذریار برگزار می شود. در پایان دوره گواهینامه های هنرجویان از آکادمی انگلستان و جمهوری چک و قابل استعلام هنگام ثبت نام می باشد. مدرک بین المللی این دوره که توسط آموزشگاه ژینو برای او صادر می شود. فرصت های شغلی متعددی در سرتاسر دنیا برای او فرآهم می آرود.در این صفحه گواهینامه های هنرجویان پس از اتمام دوره را مشاهده می فرمایید.

دوره کامل کافی شاپ ژینو به صورت کاملا عملی در محیط کافی شاپ برگزار می شود. و هزینه مواد اولیه نیز بر عهده آموزشگاه است. آموزشگاه ژینو از کاراموزان خود در پایان دوره پشتیبانی رایگان می کند. و اشکالات آن ها را به طور رایگان برطرف می نماید.

دوره کافی شاپ، مهارت های کامل و صفر تا صد مدیریت و تولید انواع نوشیدنی ها و خوراکی هایی که در منوی معمول کافی شاپ ها جای می گیرند به هنرجو، آموزش داده می شود.

مدیریت کافی شاپ نیازمند تخصص بسیار بالایی در انتخاب مکان مناسب، نحوه بازاریابی، نحوه استخدام و ارزیابی پرسنل، نحوه نظارت بر عملکرد پرسنل، انتخاب دکوراسیون داخلی مناسب، نحوه قیمت گذاری و ارائه تخفیفات و موارد متعدد دیگری است. که بدون گذراندن یک دوره کافی شاپ کامل امکان پذیر نیست.

پس از تکمیل دوره کامل کافی شاپ، کار آموز می تواند تفاوت قهوه ای را که در کنیا کشت شده. با قهوه ای را که در برزیل یا کلمبیا کشت شده است. تشخیص داده و بداند که برای ساخت قهوه ترک، قهوه فرانسوی و قهوه ایتالیایی، باید دانه های قهوه را تا چه میزان برشته کند. خرید مواد اولیه برای ساخت قهوه نیازمند چنین اطلاعاتی است. وگرنه یک فروشنده حرفه ای به راحتی می تواند بی کیفیت ترین و ارزان ترین قهوه ها را با بالاترین قیمت ها به شخصی که دوره کافی شاپ را طی نکرده است، بفروشد. همچنین، مواد اولیه قهوه تنها چیزی نیست که در کیفیت قهوه ای که به مشتری سرو می شود، تأثیر گذار است.

برای آشنایی با دوره های آموزشی به صفحه آشنایی با دوره های کافی شاپ مراجعه بفرمایید .

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

Call Now