12 کافی شاپ مدرن
۱۹
شهریور

12 کافی شاپ مدرن در جهان را با هم ببینیم!!!

آیا به دنبال یک مکان جدید برای نوشیدن یک فنجان قهوه هستید؟ کافی شاپ های فوق العاده طراحی شده در جهان را کشف کنید و ببینید که چرا این نقاط همه باعث ایجاد هیاهوی جدی می شوند.با 12 کافی شاپ مدرن در جهان آشنا شوید:

برای بسیاری از افراد ، مراجعه به یک کافی شاپ یک قسمت اساسی از برنامه روزمره است . خواه خوردن یک فنجان قهوه باشد و یا با لپ تاپ خود برای کارهای روزمره به آنجا مراجعه کنند.

اگر به دنبال یک طراحی عالی با کاپوچینو خود هستید . ما 12 کافی شاپ مدرن جهان پیدا کرده ایم که دارای طراحی های مدرن و خیره کننده ای هستند که طرفداران معماری و معتادان به کافئین را به خود جلب می کند. از یک کیوسک کنار ساحل در استرالیا گرفته تا یک مغازه در یک انبار تبدیل شده در ژاپن ،این 12 کافی شاپ مدرن را  در سراسر جهان کشف و باردید کنید. و از قهوه روزانه خود لذت ببرید.

Photo: Rory Gardiner

Third Wave یکی از 12 کافی شاپ مدرن جهان

تورکی ، استرالیا

در امتداد بکر خط ساحلی ویکتوریا ، نمای موج دار موج سوم امواج را به یاد می آورد. کیوسک جمع و جور – کمی بیش از 200 فوت مربع مساحت – اتاق های رختکن ساحل را علاوه بر قهوه خانه ، که نوشیدنی های بین المللی را سرو می کند ، در خود جای داده است. ورق فلز آب و هوایی که چند سال قبل برای محافظت از سیل در منطقه استفاده می شد . برای سازه مورد استفاده قرار گرفت ، که در صورت لزوم می توان آن را به راحتی جابجا کرد.

Photo: Bruce Damonte

Coffee Bar یکی از 12 کافی شاپ مدرن جهان

خیابان 101 مونتگومری ، سانفرانسیسکو
coffeebarsf.com
Coffee Bar که در منطقه مالی شلوغ شهر واقع شده است . توسط شرکت معماری Jones | ایده پردازی شد هایدو به عنوان صحنه ای برای باریستاها. صفحات دارای نور پس زمینه  با کف های بتونی صیقلی ،  میز Caesarstone و کاشی های چینی در یک فضای ساده که سقف های سر به فلک کشیده طرح کف را برجسته می کند ، مخلوط می شوند.