ثبت نام بازدیدکنندگان برای World of Coffee باز است!

world of coffee milan

ثبت نام بازدیدکنندگان اکنون برای نمایشگاه تجارت جهانی قهوه 2022 که از 23 تا 25 ژوئن 2022 در مرکز کنوانسیون میلان در میلان، ایتالیا برگزار می شود، باز است.World of Coffee برمی گردد و ما به ایتالیا می رویم، زادگاه اسپرسو! World of Coffee برترین نمایشگاه تجاری قهوه اروپا است که توسط انجمن قهوه تخصصی (SCA) برگزار می شود و توسط میزبان BWT water+more پشتیبانی می شود.

سه سال از زمانی که این صنعت توانسته به صورت حضوری در World of Coffee ارتباط برقرار کند می گذرد و جامعه انتظار بازگشت آن را دارد.

نمایشگاه امسال مملو از 200 تامین کننده پیشرو در صنعت قهوه و هورکا است که آخرین محصولات خود را به نمایش می گذارند. ما مشتاقانه منتظریم تا ویژگی های نمایشی بسیار محبوب و جدید را به میلان بیاوریم، از جمله:
بهترین رقابت و نمایش محصول جدید
جوایز طراحی قهوه
سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی SCA
روستای روستر

برنامه خریداران و فروشندگان قهوه سبز – کاملاً جدید برای سال 2022!

پنج مسابقه قهرمانی جهانی قهوه از جمله قهرمانی جهان لاته آرت، قهرمانی جهانی قهوه با ارواح خوب، قهرمانی جام جهانی، مسابقات قهرمانی جهانی برشته کردن قهوه و مسابقات جهانی Cezve/Ibrik.
دکتر فرانک نوهاوزن، مدیر کل میزبان طولانی مدت و غرفه‌دار BWT water+more می‌گوید: «از آنجایی که آب تمیز، شفاف و خالص یک منبع حیاتی برای صنعت قهوه تخصصی است، BWT water+more مفتخر است که از World of Coffee 2022 به عنوان اسپانسر میزبان. ما مشتاقانه منتظر پذیرایی از بازدیدکنندگان از سراسر جهان هستیم که امسال برای اولین بار در سه سال گذشته به نمایشگاه میلان برگردند.
یانیس آپوستولوپولوس، مدیر اجرایی SCA، درباره هیجان جامعه پیرامون رویداد آینده می‌گوید: «چه مکانی بهتر از زادگاه اسپرسو برای اتحاد مجدد و اتصال مجدد پس از سه سال. به لطف حمایت‌های مداوم حامیان مالی، غرفه‌داران و بازدیدکنندگان اختصاصی ما، جامعه قهوه ایتالیا و داوطلبان World of Coffee وقتی ماه آینده از میلان بازدید می‌کنیم، با ویژگی‌های بسیار محبوب و کاملاً جدید بازمی‌گردد. با هم به آینده نگاه می کنیم، در مکانی که تاریخچه قهوه بسیار دارد.»
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها