ایده خلاقانه برای کافی شاپ
29
تیر

ایده خلاقانه برای کافی شاپ – آیا به دنبال ایده های خلاقانه برای کافی شاپ خود هستید؟

6 ایده خلاقانه برای کافی شاپ نوآورانه

آنچه شما برای یک کافی شاپ خلاق نیاز دارید کمی تخیل است که از رقبای خود جلو بزنید و بیشترین سهم بازار را بدست آورید. بنابراین ، در اینجا برای ایده خلاقانه برای کافی شاپ شش ایده وجود دارد که کافی شاپ خود را واقعاً نوآورانه کنید:

کافه سفال

شما برای کشیدن نقاشی به یک کافه سفال می روید. پس از سفارش نوشیدنی، از مشتریان دعوت می شود تا یک فنجان یا یک مجسمه کوچک سرامیکی یا گچ را انتخاب کنند و با دست قلم مو را رنگ کنند ، بگذارید خلاقیت آنها جریان پیدا یابد. کافه های سفالگری معمولاً یک روز در هفته را به سرامیک اختصاص می دهند و در طول بقیه هفته خدمات کافی شاپ استاندارد ارائه می دهند. این کافه به محلی برای هر سنی تبدیل می شود.

گالری هنر

اگر کافی شاپ شما نه تنها قهوه بلکه دوستداران هنر را نیز به خود جلب کند، عالی خواهد بود. رویا کافی نیست:یکی دیگر از ایده خلاقانه برای کافی شاپ برای تبدیل کافی شاپ به یک مکان ملاقات برای هنرمندان و روشنفکران به یک ایده و مفهوم خاص نیاز دارید. بسیاری از کافی شاپ ها آثار هنری را به نمایش می گذارند: نه تنها نقاشی بلکه مجسمه های چوبی ، ماسک های گچ ، قاب های آهنی یا جواهرات دست ساز.

مکان بازی

در اروپای شمالی ، کافی شاپ ها با یک خانه بازی محبوبیت پیدا کرده اند. به این دلیل که فرزندان بیشتری دارند؟برای اجرای ایده خلاقانه برای کافی شاپ خود و برای کسانی که به دنبال یک راه حل راحت تر هستند . یک قفسه کتاب حاوی رمان ها ، برگه های کاغذ ، مداد رنگی و برخی از بازی های تخته کافی خواهد بود. والدین قطعاً آن را به ذهن خواهند سپرد!

کوپن

تخفیف های مشتریان وفادار هرگز از مد نمی افتد. اگر به ازای هر 10 قهوه خریداری شده از شما دهمین را به صورت رایگان بدهید .مطمئناً گروهی از مشتریان را به کافی شاپ خود جذب خواهید کرد. کوپن ها تأثیر فوری در افزایش فروش دارند. و نقطه شروع خوبی برای تبلیغ دهان به دهان هستند. ساندویچ ها پس از مدت زمان مشخصی می توانند به صورت نیم بها فروخته شوند .و کسی که بستنی خریداری می کند ، ممکن است بعد از سومین بستنی ، صاحب یک بستنی رایگان شود.

دیوارهای داخلی قابل تنظیم ایده خلاقانه برای کافی شاپ 

آیا به دنبال ایده های خلاقانه ای برای تزئین دیوار های خالی کافه خود هستید؟یکی دیگر از ایده خلاقانه برای کافی شاپ شما این است که : اگر دیوار از آجرهای در معرض ساخته شده است . می توانید آجر را بصورت واقعی بفروشید. و درآمد حاصل از آن را به امور خیریه بدهید. خریدار آجر ممکن است آن را رنگ کند یا کتیبه ای بنویسد. اگر دیوار گچ باشد ، بخشی از آن می تواند تبدیل به یک تخته سیاه بزرگ برای مشتریان شود تا افکار خود را بنویسند.

کافه پت

به نظر شما اگر در فضای کافه خود یک حیوان خانگی قرار دهید خوب است؟ برای ایجاد ایده خلاقانه برای کافی شاپ می توانید یک کافه گربه را راه اندازی کنید. و مبل راحتی را با یک گربه خواب آلود و یا حتی یک کافه آکواریومی با ماهی های گرمسیری در نمای ساده به اشتراک بگذارید. حتی کافه در یک مزرعه شهری می تواند جذاب باشد و روشی عالی برای گذراندن یک بعد از ظهر است.

برای یادگیری فوت و فن کافه داری توصیه می شود، دوره آموزش کافی شاپ را بگذرانید.

ایده خلاقانه برای کافی شاپ -منبع:

https://www.caffevergnano.com/en/blog/6-creative-ideas-for-an-innovative-coffee-shop