ترند قهوه
06
فروردین

5 ترند قهوه در سال 2023

آیا می خواهید با ترند قهوه در سال 2023 آشنا شوید؟ سپس به این لیست از پنج ترند برتر صنعت قهوه در سال 2023 نیاز دارید. نوشیدنی های سرد، افزودنی های سالم و مسئولیت اجتماعی همه در منو هستند.

پنج ترند قهوه که نباید از دست داد

بسیاری از ترند های قهوه در سال 2020 در سال 2023 باقی می‌مانند. و این جای تعجب نیست، زیرا کووید سال گذشته بسیاری از چیزها را متوقف کرد. با این حال، این ترندها درست همراه با وضعیت جهان تکامل یافته اند.
بنابراین، بیایید چیزهای جدید و هیجان انگیز در دنیای قهوه را بررسی کنیم.

1. قهوه آماده

قهوه های آماده برای نوشیدن قهوه ها یا بطری هایی هستند که در فروشگاه مواد غذایی محلی شما یافت می شوند. استارباکس ممکن است باعث این روند زمانی شود که چند سال پیش شروع به ارائه فراپوچینوهای بطری کرد. اما از آن زمان به طور تصاعدی رشد کرده است. هم کافی‌شاپ‌های کوچک محلی و هم شرکت‌های بین‌المللی اکنون دم‌نوش‌های RTD را می‌فروشند.
اکنون تقریباً در هر سوپر مارکت می‌توانید دم‌نوش‌های سرد RTD، موکاها، لاته‌های سرد، دم‌نوش‌های سرد نیترو و موارد دیگر را پیدا کنید. این محصولات به شما این امکان را می دهد که به راحتی از نوشیدنی های مورد علاقه خود بدون نیاز به دستگاه لاته یا دستگاه اسپرسوساز حرفه ای لذت ببرید.

2. قهوه و مواد افزودنی سالم

صنعت سلامت به اندازه صنعت قهوه ترند محور است، بنابراین منطقی است که این دو با هم ترکیب شوند. برای هر محصول بهداشتی یا رژیم غذایی جدیدی که توجه مصرف کنندگان را به خود جلب می کند.اخیراً، ما شاهد افزودنی‌های سالم قهوه، مانند کرم‌های کلاژن یا شیرهای جایگزین مانند شیر های وگن ، و جایگزین‌های قهوه تقویت‌کننده سلامتی، مانند قهوه قارچ یا زردچوبه و ماچا لاته هستیم. این محصولات ادعا می‌کنند که سیستم ایمنی را بهبود می‌بخشند، سلامت روده را افزایش می‌دهند و/یا متابولیسم شما را افزایش می‌دهند.

ما برخی از دستور العمل های مشابه ترند قهوه سالم را در زیر فهرست کرده ایم.

3. Flash Brew Aka Snap Chilled Coffee
قهوه سرد در دهه گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده اند که شاید نتیجه طبیعی گرم شدن سیاره ما باشد. اما اکنون یک گزینه جدید در شهر وجود دارد: قهوه سرد فوری که به آن Flash Brew نیز می گویند، که در آن قهوه تازه دم به سرعت سرد می شود. به گفته رایان مک‌دانل از شرکت Elemental Beverage، طعم آن بیشتر از دم‌نوش سرد است، زیرا تازه‌تر است و قهوه با آب داغ استخراج می‌شود (1). و برخلاف قهوه سرد، نیازی به رقیق شدن با یخ ندارد.

4. قهوه فوری با کیفیت بالا

روزی روزگاری، مصرف کنندگان قهوه مجبور بودند بین راحتی و کیفیت، یکی را انتخاب کنند. قهوه فوری راحت می خواهید؟ خودتان را برای طعم کهنه و تلخ آماده کنید. اما دیگر نه! تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها بهترین دانه‌های قهوه در جهان را مصرف می‌کنند و از روش‌های جدید برای تهیه قهوه فوری با طعم غنی استفاده می‌کنند.
مجدداً استارباکس به خاطر پیشگامی خود از طریق قهوه فوری در اینجا سزاوار اعتبار است.

روند دالگونا تکامل می یابد

اگر صحبت از قهوه فوری شد، یکی از ترندهای بزرگ سال 2020 قهوه دالگونا بود که قهوه فوری را با شکر و آب مخلوط می کند تا کف قهوه غلیظی ایجاد کند. دالگونا هنوز در سال 2021 وجود دارد، اما دستور های پیچیده تری در حال ظهور هستند که تا حدودی ناشی از دسترسی به قهوه فوری بهتر است.
5. قهوه پایدار
مصرف کنندگان قهوه هزاره آگاه هستند و به مردم و کره زمین اهمیت می دهند. آنها می‌خواهند بدانند قهوه‌شان از کجا می‌آید، چگونه رشد کرده است و چه کسی آن را پرورش داده است. از این رو، برندهای قهوه پایدار طرفدارانی پیدا کرده اند. گواهینامه های ارگانیک و تجارت منصفانه مهم هستند، اما مصرف کنندگان بیشتر از آنچه این مهر و موم می توانند منتقل کنند، می خواهند.در پاسخ، ما شاهد هستیم که شرکت‌های بیشتری روابط بلندمدت مستقیمی با تولیدکنندگان ایجاد می‌کنند که دارای مزایای اجتماعی-اقتصادی و زیست‌محیطی است که می‌تواند به خریداران منتقل شود.
گرایش های قهوه می آیند و می روند. بنابراین مطمئن شوید که قبل از پایان سال، یک دم نوش دالگونا را امتحان کنید!
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله