توصیف شغل بارتندر
28
تیر

توصیف شغل بارتندر

برای آشنایی با توصیف شغل بارتندر با ما همراه باشید .بارتندر نوشیدنی های سرد را برای مشتریان، آماده و سرو می کند. همچنین ممکن است به عنوان barkeep یا میکسولوژی بار سرد شناخته شوند.

شغل بارتندری چیست؟

کافه ها معمولا به دنبال یک بارتندر با انرژی بالا و حرفه ای با مهارت های ارتباطی عالی هستند.( این افراد دوره آموزش کافی شاپ را گذرانده اند) تا با میکسولوژی کوکتل های کلاسیک و نوشیدنی های جدید هیجان انگیز را به مشتریان خود ارائه دهند. در توضیف شغل بارتندری می توان گفت بارتندر به مشتریان خوش آمد می گوید . در مورد ترجیحات آنها اطلاعاتی کسب می کند . به سؤالات پاسخ می دهد . موارد منو را توصیه می کند و نوشیدنی و غذا را آماده و سرو می کند. شما نیز می توانید دستور العمل هایی را ایجاد کنید ، از تجهیزات و مواد مناسب استفاده کنید و وظایف اصلیتان را نیز انجام دهید.

برای موفقیت به عنوان یک متصدی بارمن ، باید از یک ظاهر شسته و رفته و شخصیتی جذاب و دوستانه برخوردار باشد. و همچنین باید کارآمد ، ناظر و آگاه باشد. آموزش بارتندری را کامل یاد گرفته باشد.

مسئولیت های بارتندر:

در توصیف شغل بارتندر می توان گفت یک بارتندر کارهای زیر را در کافه انجام می دهد:

استقبال از مشتریان ، مطالعه کردن و گوش دادن به مردم برای تعیین ترجیحات نوشیدنی ، ارائه توصیه و گرفتن سفارش نوشیدنی.
برنامه ریزی منوهای نوشیدنی و اطلاع رسانی به مشتریان در مورد نوشیدنی های جدید.
انتخاب و مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده ،ارائه شیشه های تزئین شده برای نوشیدنی ها به مشتریان.
تهیه موجودی و سفارش وسایل.
رعایت کلیه مقررات ایمنی و کیفیت مواد غذایی.
رسیدگی به معاملات نقدی ، اعتباری و بدهی ها ، اطمینان از صحت هزینه ها، تعادل در صندوق پول.

با تمیز کردن قفسه ها و شستن لیوان ، وسایل و تجهیزات ، محل کار خود را خوب حفظ کنید.
و نیز تهیه دستور العمل های جدید کوکتل.

میکسولوژی بار سرد

سؤالات متداول در مورد توصیف شغل بارتندر

وظایف بارتندر چیست؟
متصدیان نوشیدنی و غذا را برای مشتریان تهیه و سرو می کنند. آنها کوکتل ها و نوشیدنی ها را با هم مخلوط کرده و اغلب دستور العمل های کوکتل را اجرا و یا ایده جدید ایجاد می کنند.

الزامات لازم برای بارتندر چیست و چگونه می توانم آنها را در لیست شغل خود قرار دهم؟

به طور کلی ، متصدیان باید وظایف اصلی را انجام دهند ، بیاموزند و یا دستور العمل هایی را برای کوکتل درست کنند و مهارت های بالا داشته باشند. و مودب باشند.

هنگامی که شما یک آگهی شغلی بارتندر را منتشر می کنید . باید روی مهارت های متصدی بارتندر مورد نیاز خود متمرکز شوید. به کاندیداهای بالقوه کمک کنید تا وظایف و مسئولیتهای بارمن را درک کنند و از مهارتها و خصوصیاتی که در استخدام جستجو می کنید ، اطلاعاتی را ارائه دهند. شرح کار متصدی بارتندر را سفارشی کنید تا کاندیدها در مورد چگونگی موفقیت در کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

چه چیزی را بارتندر می نامید؟ آیا یک اسم حرفه ای برای افراد متصدی وجود دارد؟

عنوان شغلی و توصیف شغل بارتندر برای یک متصدی بار ممکن است بین مشاغل متفاوت باشد. عناوین شغلی جایگزین برای این شغل عبارتند از:بار من ، کافی من ، میکسولوژیست در هنگام ارسال شغل متصدی بار ، از تعدادی از این عناوین شغلی استفاده کنید تا به متقاضیان بیشتری برای یافتن لیست خود کمک کنید.

منبع:

https://www.betterteam.com/bartender-job-description