مارگاریتای نارگیلی
10
اردیبهشت

مارگاریتای نارگیلی خامه ای و با طراوت :)

مارگاریتای نارگیلی خامه ای و با طراوت در عرض چند دقیقه تنها با پنج ماده ترکیب می شوند. طعم نارگیل شیرین، لیموترش تازه باعث می شود احساس کنید به ساحل رفتید. شما هر جرعه ای از این کوکتل خوشمزه را دوست خواهید داشت.

مارگاریتای نارگیلی

ما در حال حاضر به مارگاریتای نارگیل در زندگی خود بسیار نیاز داریم. هوا در حال گرم شدن است. مارگاریتاهای مورد علاقه من معمولا مارگاریتای توت فرنگی یا مارگاریتاهای منجمد هستند، اما این نسخه نارگیلی به سرعت به بالای لیست صعود کرد. جالب است مه؟ یک جرعه بنوشید و ببینید که چرا این طور است. این دستور فوق العاده آسان است. فقط همه چیز را در یک شیکر بریزید، چند تکان دهید و آن را در لیوان های پر از یخ بریزید.

چیزی که برای این دستور نیاز دارید:

  • شیر نارگیل
  • کرم نارگیل
  • آب لیمو
  • لیکور پرتقال

طرز تهیه مارگاریتای نارگیلی

از مواد سرد استفاده کنید تا یخ ها به سرعت آب نشود.
*استثنا: من از خامه نارگیل استفاده می کنم که دمای اتاق باشد. وقتی سرد نیست اندازه گیری آن آسان تر است. استفاده از ترکیب خامه نارگیل و شیر نارگیل، شیرینی و طعم عالی نارگیل را به آن اضافه می کند. اگر دوست دارید کوکتل‌هایتان شیرین‌تر باشد، از شیر نارگیل شیرین‌شده استفاده کنید.
اندازه سرو را در صورت نیاز تنظیم کنید. این دستور برای تهیه 2 کوکتل است، اما می توانید به راحتی آن را بیشتر کنید تا یک پارچ کامل مارگاریتا درست کنید. در صورت لزوم مواد را بچشید و تنظیم کنید. شما می توانید آن را هر طور که دوست دارید تهیه کنید. مارگاریتای خود را با برش های نارگیل و/یا لیمو ترش تزیین کنید.

اگر به مارگاریتا برای یک گروه نیاز دارید و نمی‌خواهید آن‌ها را چند وعده در یک زمان تکان دهید، این را امتحان کنید:

دستور تهیه برای 6 نفر

موارد زیر را در یک پارچ ترکیب کنید:

1 فنجان خامه نارگیل
¾ فنجان شیر نارگیل
½ فنجان آب لیموترش تازه فشرده
¼ فنجان لیکور پرتقال
بسته به اینکه خامه نارگیل شما چقدر غلیظ است، ممکن است لازم باشد از یک همزن برای ترکیب کردن مخلوط استفاده کنید. داخل لیوان های پر از یخ بریزید و سرو کنید.

مارگاریتای نارگیلی منجمد

آیا مارگاریتای یخی را به معمولی ترجیح می دهید؟ مواد را با 1-2 فنجان یخ در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید.

نکاتی برای مارگاریتای منجمد:

شیر نارگیل را در یک قالب یخ منجمد کنید و از آن به جای تکه های یخ استفاده کنید تا مارگاریتای خوش طعم تر داشته باشید. در صورت تمایل، می توانید شیر نارگیل را از دستور حذف کنید زیرا از تکه های یخ شیر نارگیل استفاده می کنید.
کمی بیشتر از تکیلا و لیکور پرتقال استفاده کنید تا طعم مارگاریتا رقیق نشود.
یخ بیشتری برای غلیظ شدن و مایع بیشتری اضافه کنید تا مارگاریتاها رقیق شوند. با این قسمت ها بازی کنید تا طعم و بافت دلخواه خود را بدست آورید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله