چای سبز سرد
۰۹
خرداد

چای سبز سرد یک نوشیدنی سالم و خوشمزه!

چای سبز سرد و طراوت بخش است: یک نوشیدنی سالم و خوشمزه! در اینجا نحوه درست کردن آن تنها در 5 دقیقه آمده است.همیشه جا برای نوشیدنی‌های سالم بیشتر در کارنامه ما وجود دارد، و در اینجا نوشیدنی‌ای سریع و با طراوت است: چای سبز سرد! این نوشیدنی خوشمزه عملاً کالری ندارد اما فوق العاده رضایت بخش است و طعم علفی چای سبز را با کمی لیمو و تکه های یخ مچ می کند. در هر فصلی مناسب است: ایده آل برای تابستان. در اینجا نحوه درست کردن آن آمده است!

چای سبز سرد چیست؟

چای سبز سرد یک نوشیدنی است که با کیسه های چای سبز یا چای با برگ شل تهیه می شود و روی یخ سرو می شود. این متفاوت از یک لاته چای سبز سرد، یک نوشیدنی سبز ساخته شده با ماچا (پودر چای سبز) و شیر است. بدون شیرینی، یک چای سبز سرد تنها ۲ کالری دارد! این یک ایده عالی برای نوشیدنی سالم است: ما عاشق دم کردن آن برای جایگزینی قهوه سرد بعد از ظهر هستیم. روش‌های مختلفی برای تهیه این نوشیدنی وجود دارداما ما به روش استارباکس به شما آموزش می دهیم. به سادگی چای و یخ بدون شیرین کننده. در اینجا مواد مورد نیاز شما وجود دارد: چای سبز کیسه ای (نه ماچا!)، آب جوش، یخ، قاچ لیمو

طرز تهیه چای سبز سرد

درست کردن چای سبز سرد فقط 5 دقیقه طول می کشد: به علاوه زمان جوشاندن آب! چای سبز طعم بسیار ملایمی دارد که می تواند توسط تکه های یخ رقیق شود. بنابراین در اینجا، شما می خواهید از دو کیسه برای یک وعده استفاده کنید. همچنین از زمان طولانی تری بهره می برد: به جای 2 دقیقه از 5 دقیقه استفاده کنید. چه باید کرد؟ 5 دقیقه : دو کیسه چای را در یک قوطی کنسرو یا لیوان با ¾ فنجان آب جوش قرار دهید. اجازه دهید 5 دقیقه دم بکشد. یخ و لیمو را اضافه کنید: 1 ½ فنجان یخ را اضافه کنید و در یک تکه لیمو فشار دهید. لذت ببرید!

تفاوت شیرین و غیر شیرین

می توانید این چای سبز سرد را نیز شیرین کنید. اما طعم و مزه آن بدون شکر افزوده با طراوت تر و خالص تر است. اما اگر می خواهید مقداری شیرین کننده اضافه کنید، راحت باشید! در اینجا چند یادداشت آورده شده است: طعم نوشیدنی بدون شیرین کننده عالی است: ما طعم خالص چای را بدون آن ترجیح می دهیم. با 1 قاشق چایخوری عسل، شربت افرا یا شربت ساده شروع کنید، سپس مقدار بیشتری هم بزنید تا مزه دار شود. با شربت های طعم دار لذت ببرید. شربت نعناع یا شربت زنجبیل را امتحان کنید تا طعم و مزه آن را اضافه کنید.

دستور العمل های چای های سرد دیگر

وقتی صحبت از نوشیدنی های سالم به میان می آید!!! در اینجا چند دستور العمل چای دیگر وجود دارد که دوست خواهید داشت: