آب خیار هندوانه
21
خرداد

آب خیار هندوانه طعم لطیفی که فوق العاده با طراوت است!

آیا به دنبال نوشیدنی تازه ای هستید که درست کردن آن فقط چند دقیقه طول بکشد؟ این آب خیار هندوانه به راحتی در مخلوط کن درست می شود و بسیار خوشمزه است!آیا شما اهل نوشیدنی هستید؟ افزودن میوه به آب طعم لطیفی به ارمغان می آورد که فوق العاده با طراوت است! بنابراین چند دستور العمل آب میوه داشته باشید که برای استفاده روزمره یا در  تابستان عالی هستند.

اکنون که تابستان است، ما یک راه بسیار آسان برای تهیه یک نوشیدنی “فانتزی” که فوق العاده با طراوت و سالم است پیدا کرده ایم: آب خیار هندوانه! درست کردنش چند دقیقه طول میکشه و با کمی هندوانه تزیین میشه، خیلی قشنگ هم به نظر میرسه. و یک فضای آرامش بخش به ارمغان می آورد. برای شروع آماده اید؟

مواد مغذی هندوانه چیست؟

دلیل دیگری برای نوشیدن آب خیار هندوانه؟ هندوانه بسیار سالم است! لیکوپن بالا، یک آنتی اکسیدان. مطالعات نشان می دهد که لیکوپن می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان و دیابت به عنوان بخشی از یک سبک زندگی سالم کمک کند. هندوانه بیش از هر گیاه دیگری لیکوپن دارد! سرشار از ویتامین A، ویتامین C و پتاسیم است. آبرسان و پر آب غذای بسیار کم کالری و به طور طبیعی شیرین.
پس چرا آب خیار هندوانه ننوشید؟ این یک راه عالی برای اضافه کردن یک چرخش منحصر به فرد به عادت نوشیدن آب روزانه شما است. اگر این دستور را درست کردید در نظرات زیر به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم بشنویم که آیا شما هم مانند ما از آن لذت می برید.
به دنبال دستور العمل های هندوانه بیشتر هستید؟
به غیر از این آب خیار هندوانه، در اینجا چند دستور العمل نوشیدنی سرد با این میوه آبدار منتشر کرده ایم!
همچنین اگر به بار سرد علاقه مند هستید دوره بار سرد این آکادمی را دنبال کنید.