آموزش تصویری آیس کافی
20
مهر

آموزش آیس کافی تصویری/قهوه سرد نوشیدنی که سرد سرو می شود!

آیس کافی نامی آشنا برای دوست داران قهوه است . اگر دوست دار قهوه نیستید قطعا نام آن را در کافه شنیده اید و یا در منوی کافی شاپ به چشمتان خورده است. آیس کافی عضو ثابت و همیشگی اکثر منو هاست . در ادامه بیشتر با این نوشیدنی قهوه که سرد سرو می شود آَشنا می شوید. و آموزش آیس کافی تصویری را مشاهده می کنید.

آیس کافی چیست؟

آیس کافی (iced coffee) یا قهوه سرد یک نوشیدنی قهوه است که به صورت سرد سرو می شود. ممکن است یا با دم کردن قهوه به روش معمول و سپس سرو روی یخ یا شیر سرد ، یا با دم کردن قهوه به صورت سرد آماده شود. در دم کردن گرم ، شیرین کننده ها و طعم دهنده ها ممکن است قبل از سرد شدن اضافه شوند . زیرا سریعتر حل می شوند. آیس کافی را نیز می توان با شکر از قبل حل شده در آب شیرین کرد.

قهوه سرد  به عنوان یک ماده غذایی در چندین کشور در دسترس است ،  قهوه سرد به طور منظم در اکثر کافی شاپ ها موجود است. قهوه سرد عموماً با قدرت بیشتری نسبت به قهوه معمولی دم می شود . زیرا با ذوب شدن یخ رقیق می شود.در آموزش آیس کافی تصویری که در انتهای این مطلب است طرز تهیه آن را مشاهده کنید.

 

آموزش آیس کافی با نسکافه

در آموزش تصویری آیس کافی مشاهده می کنید که این نوشیدنی با قهوه حاضر می شود . اما این نوشیدنی را با نسکافه هم می توان تهیه کرد. قهوه یخ زده ممکن است از قبل سرد شده یا داغ روی یخ ریخته شود. از آنجا که شکر به راحتی در مایعات سرد حل نمی شود . باید حتما به پایه داغ یا به صورت شربت به نوشیدنی اضافه شود.

نکته مهمی که باید در طرز تهیه آیس کافی باید به آن توجه داشت میزان غلظت این نوشیدنی است . این نوشیدنی نباید به میزان زیادی غلیظ باشد. هرچند که با اضافه کردن یخ مقداری رقیق می شود. باید همه این موارد را مد نظر قرار داد.

آموزش تصویری آیس کافی