اسموتی کره بادام زمینی
۰۱
تیر

اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی

این اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی با مواد سالم درست شده است اما طعمی شبیه میلک شیک دارد! ایده آل برای صبح ها یا یک خوراکی شیرین.آیا به یک خوراک شیرین سالم نیاز دارید؟ اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی را امتحان کنید: ساخته شده با مواد مفید برای شما. ما نمی توانیم در برابر اسموتی هایی که طعم دسر دارند، مانند اسموتی توت فرنگی شکلاتی و این اسموتی مقاومت کنیم.

طرز تهیه اسموتی

مواد تشکیل دهنده اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی

این اسموتی شکلاتی فقط به چند ماده مفید در مخلوط کن نیاز دارد. آن را با شیر یا شیر غیر لبنی دلخواه درست کنید. حتی می توانید آن را با قهوه درست کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می دهیم!). در اینجا خلاصه ای از موادی که نیاز دارید آوردیم:
موز منجمد: این تنها مرحله ای است که باید از قبل انجام دهید! آنها را برش داده و حداقل به مدت 1 و نیم ساعت روی یک ورقه پخت فریز کنید. جو دو سر
پودر کاکائو یا پودر کاکائو هلندی (تیره): ما تیره را ترجیح می دهیم.
شیر انتخابی (لبنیات، جو دوسر یا شیر بادام)
 قهوه: قهوه تنوع جالبی دارد! همچنین می توانید نصف شیر، نصف قهوه غلیظ یا اسپرسو را اضافه کنید.

تفاوت استفاده از پودر کاکائو ساده و هلندی

از هر پودر کاکائویی که در دست دارید برای این اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی استفاده کنید. اما ما آن را با پودر کاکائوی هلندی، با نام پودر کاکائو تیره، بیشتر دوست داریم! این نوع که رنگ تیره‌تری دارد، طعم ملایم‌تری به آن می‌دهد. 

آن را با شکلات تزئین کنید

این اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی را به عنوان غذا سرو می کنید؟ روی آن مقداری شکلات تلخ بپاشید! شما فقط به 1 قاشق غذاخوری نیاز دارید و وقتی آن را هم بزنید، تکه های شکلات خوشمزه ای در هر جرعه ایجاد می شود. این مورد اختیاری است، اما یک راه عالی است برای بالا بردن کافئین آن! سپس یک فاشق کره بادام زمینی اضافه کنید تا روی آن را بگیرد.

 

راه هایی برای افزودن پروتئین بیشتر

این اسموتی کره بادام زمینی شکلاتی دارای مقدار مناسبی پروتئین از کره بادام زمینی است، اما ما سعی کرده‌ایم به اندازه کافی از آن استفاده کنیم تا طعمی عالی و بدون کالری اضافه داشته باشیم. چند گزینه دیگر برای افزودن پروتئین:

دانه های چیا. می توانید پروتئین و فیبر گیاهی را با دانه چیا اضافه کنید:

2 قاشق غذاخوری دانه چیا 4 گرم پروتئین و 11 گرم فیبر اضافه می کند.

پودر پروتئین وانیل یا شکلات

پودر پروتئین نیز خوب عمل می کند!  قط به یاد داشته باشید که شربت افرا یا عسل را نادیده بگیرید، زیرا شیرینی آن را بسیار زیاد می کند.