تجربه من در آموزش کافی شاپ
18
تیر

تجربه من در آموزش کافی شاپ و مدیریت کافه

شاید همیشه دوست داشته باشید یک کافی شاپ را اداره کنید. یا شاید – مثل من – در کافه مورد علاقه خود قهوه نوشیدید و دقیقاً آنچه را که می خواستید را در آن مکان تصور کردید. اما چگونه آن رویا را به واقعیت تبدیل کنید؟

خوب ، من برای همه سوالها جوابی ندارم ، اما وقتی که کافی شاپ تخصصی خودم را افتتاح کردم ، درسهای زیادی آموختم. بگذارید داستانم را با شما در میان بگذارم تا شاید بتواند در راه به شما کمک کند.

فصل یک: طرح استارت آپ

دقیقاً مثل هر تازه کار دیگری که سعی در ایجاد یک تجارت دارد ، من نمی دانستم که چطور باید وارد این کار شوم. تنها چیزی که می دانستم این بود که عاشق داشتن یک کافی شاپ هستم. عشق من به قهوه ، اشتیاق من به تدریس و مأموریت شخصی من که مایل به انجام خدماتی بودم که خودم ساختم – کافه سوق دادند.وقتی کافه ما افتتاح شد ، حال و هوای خوبی بود. مشتری ها به داخل می آمدند و من از دیدن افرادی که از غذاها و نوشیدنی های با کیفیت لذت می بردند ، خوشحال شدم.

با این حال ، هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد چالش هایی که در انتظار من بود ، نداشتم. وقتی که فهمیدم باید به دنبال پایداری مشتریان باشم، یاد گرفتم که باید وقت خود را بیشتر صرف در کافه کنم نه فقط در پشت آن.و بنابراین شروع به مطالعه کردم.

How to Improve Coffee Shop Profitability & Reduce Risk

تجربه من در آموزش کافی شاپ-درس هایی که آموختم:

1. به عنوان یک صاحب کافی شاپ ، با چالش های بسیاری روبرو خواهید شد. روی چالش ها متمرکز شوید و با آنها سر و کله بزنید.

2. آماده سازی برای چالش های عملیاتی: به یاد داشته باشید که افتتاح کافی شاپ چیزی فراتر از صرف سرو قهوه است.

3. سعی کنید یک بار با یک مشکل کنار بیایید – و به یاد داشته باشید که همه مشکلات متفاوت هستند.

فراموش نکنید: این چالش ها شما را به یک صاحب شغل بهتر و تصمیم گیرنده قوی تبدیل می کند.

فصل 2: ایجاد آگاهی

می دانستم که ما  غذاها و نوشیدنی های با کیفیت سرو می کنیم ، اما برای ایجاد آگاهی از موج سوم و کاری که ما به عنوان کافی شاپ انجام می دادیم نیز نیاز دارم.با این حساب ، من به عشق اول خود رسیدم: تدریس. به زودی ، ما شروع به برگزاری کلاس های آموزش باریستا، جلسات آماده سازی قهوه برای عموم و موارد دیگر کردیم. این کار به من حس تحقق بخشید. این کار را به من فهماند که بین سرویس قهوه و انتقال دانش به مشتریان در مورد نوشیدنی سفارش داده شده ارتباط واقعی وجود دارد.

و در طول راه، من به بازخورد باریستا مان گوش کردم. چه کاری برای مشتریانشان کرده اند؟ و مهم تر از آن ، چه چیزی را مشاهده کردند که برای آنها جواب نمی دهد؟

طولی نکشید که دیدیم تلاشهای ما در فروش نتیجه داد. هنگامی که مشتریان شروع به آمدن کردند ، فهمیدیم که ما کار خود را به خوبی انجام داده ایم: انتشار دانش قهوه و هنر در فیلیپین. لحظه ای عالی بود!

تجربه من در آموزش کافی شاپ-درس های آموخته شده

1. هدف خود را – در مورد من ، آموزش قهوه – به یاد داشته باشید و بهترین راه برای دستیابی به آن را تهیه کنید.

2. راه هایی برای ارتباط با مشتریان خود پیدا کنید – و به آنها در ارتباط به قهوه و کافه کمک کنید.

هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی به پرسنل خود توجه کنید. مهم نیست که حد شغل شما چقدر است و یا اینکه بزرگترین دارایی شما باشد. از زمان شروع کار ، کارکنان ما هم تلاش و همسفر ما در این راه هستند و این مسیر را تجربه کرده اند. به راحتی می توانم بگویم که بدون آنها ، این سفر سخت تر می شد. آیا می توانید تصور کنید که اگر کارمندان ما در هر ساعت از هر روز انگیزه داشته باشند ، کار ما چقدر یکپارچه و مفید خواهد بود؟

فصل 3: آئین نامه های سودهی

این باعث افتخار است که افراد جدیدی وارد کافی شاپ ما می شوند. اما خوشحال کننده تر آن است که افراد باز هم به آنچا برگردند، نه تنها برای غذا و نوشیدنی بلکه برای رفتار و طرز برخورد شما.

شغل شما با لبخندها و سلام های مداوم شروع می شود و با طرزبرخورد شما رشد می کند. چه بهتر که مشتریان معمولی شما دوستان شما شده – و چه راهی بهتر از اینکه مردم نوشیدن قهوه را با انجام آن مثل دوست یاد بگیرند؟

بار قهوه اکنون مکان بسیار مهمی است که مورد توجه قرار دارد و این که کدام یک از آنها بهتر است مورد بحث است.و اکنون ما دوستی های خود را فراتر از کافه می گذرانیم: به عنوان یک گروه ، ما به بازدید از کافی شاپ یا “قهوه” ، محلی و بین المللی می پردازیم. در سفرهای اخیر من ، گشت و گذار های خوبی داشتم و گردشگری قهوه با دوستان باعث شده است که آنها به مشتری تبدیل شوند.

تجربه من در آموزش کافی شاپ-درس های آموخته شده:

1. چیزهای وجود دارد که بسار با ارزش است هرچند که از نظر شما معمولی به نظر می آید.

2. اهمیت بارستی های دوستانه را دست کم نگیرید.

به طور منظم خود را به عنوان مشتریان جدید ، و نه مشتری ثابت ، در کافی شاپ خود ببینید. این کار به زندگی شما و همچنین به ادامه کار کافی شاپ غنی تر کمک می کند.ما از اشتراک یک فنجان قهوه با یکدیگر لذت می بریم و سعی می کنیم در هر کجای دنیا یک فنجان را با هم به اشتراک بگذاریم و امیدوارم با بزرگ شدن کافی شاپ این کار ادامه پیدا کند و چیزهای بیشتر یاد بگیرم. افتتاح کافی شاپ واقعاً هیجان انگیز است و اینکه قهوه می تواند شما را به چالش بکشد ، چه چالش و چه موفقیت.

برای کسب تجربه در زمینه آموزش کافی شاپ دوره های این آکادمی را از دست ندهید.

منبع ترجمه متن زیر:

Lessons You Learn When Launching a Coffee Shop

شغل شما با لبخندها و سلام‌های مداوم شروع می‌شود و با طرز برخورد شما رشد می‌کند.

چه بهتر که مشتریان معمولی شما دوستان شما شوند – و چه راهی بهتر از اینکه مردم نوشیدن قهوه را با انجام آن مثل دوست یاد بگیرند؟ قهوه‌ای اکنون مکان بسیار مهمی دارد که مورد توجه قرار دارد و این که کدام یک از آن‌ها بهتر است موضوع بحث است. اکنون ما دوستی‌های خود را فراتر از کافه می‌گذرانیم: به عنوان یک گروه، ما به بازدید از کافی‌شاپ‌ها یا “قهوه” در محلی و بین‌المللی می‌پردازیم. در سفرهای اخیر من، گشت و گذارهای خوبی داشتم و گردشگری قهوه با دوستان باعث شد آنها به مشتری تبدیل شوند.

از این تجربه چه درس هایی گرفتم:

چیزهایی وجود دارد که بسیار با ارزش هستند، حتی اگر از نظر شما معمولی به نظر بیایند.
اهمیت باریستاهای دوستانه را دست کم نگیرید.
به طور منظم خود را به عنوان مشتریان جدید، و نه مشتری ثابت، در کافی‌شاپ خود ببینید. این کار به زندگی شما و همچنین به ادامه کار کافی‌شاپ کمک می‌کند. با اشتراک یک فنجان قهوه با یکدیگر لذت می‌بریم و سعی می‌کنیم در هر کجای دنیا یک فنجان را با هم به اشتراک بگذاریم. افتتاح کافی‌شاپ واقعاً هیجان‌انگیز است و اینکه قهوه می‌تواند شما را به چالش بکشد، چه چالش و چه موفقیت.

نکات و راهنمایی‌های آخر:

استفاده از فناوری مدرن: در دنیای امروز، استفاده از نرم‌افزارها و سیستم‌های مدیریت کافه می‌تواند بهبود قابل توجهی در عملکرد کافی‌شاپ داشته باشد. من اخیراً از یک سیستم مدیریت موجود در بازار بهره‌برداری کردم که به مانیتورینگ موجودی مواد و بهبود عملکرد باریستا‌ها کمک کرده است.
راه‌اندازی منوی جدید: به تازگی منوی کافه‌امان را به‌روز کردیم و نوشیدنی‌های جدیدی اضافه کردیم که توجه مشتریان را جلب کرده است.
تجربه مشتری بهتر: به اهمیت تجربه مشتری توجه ویژه‌ای بدهید و نکاتی مثل سرعت خدمت‌رسانی، دسترسی به Wi-Fi رایگان، و تزئین داخلی را بهبود دهید.
استفاده از شبکه‌های اجتماعی: فعالیت بیشتر در شبکه‌های اجتماعی به جلب مشتریان جدید کمک می کند و تعامل بیشتر با مشتریان فعلی را فراهم می سازد.