دسر سریع برای مهمانی
۱۴
اسفند

دسر سریع برای مهمانی

میزبانی هستید که به دنبال یک دسر سریع برای مهمانی هستید؟ که همچنان شیرینی مهمانانتان را تامین کند؟در حالی که تهیه یک دسر فانتزی می تواند چشمگیر باشد، گاهی اوقات به یک گزینه سریع و آسان نیاز دارید که بتوانید در کمترین زمان آن را درست کنید. چه وقتتان کم باشد و چه سادگی را ترجیح می دهید، گزینه های دسر زیادی وجود دارد که هم خوشمزه هستند و هم به راحتی درست می شوند. از سیخ های میوه ای و چوب شور با روکش شکلاتی گرفته تا کلوچه های بدون پخت و بستنی، امکانات بی پایانی برای ارضای هوس های شیرین مهمانان شما وجود دارد.

دسرهای سریع می توانند به اندازه دسرهای سخت تر تأثیرگذار باشند و همچنان می توانند طعم شیرینی را به مهمانی شما اضافه کنند. بنابراین، آماده شوید تا مهمانان خود را با یک دسر خوشمزه و سریع تحت تأثیر قرار دهید که مطمئناً همه را راضی می کند!

8 عدد از دسر های سریع برای مهمانی

سیخ های میوه ای:

 

به سادگی میوه مورد علاقه خود را روی سیخ ها قرار دهید و با ماست شیرین یا چکیده سرو کنید.

کوکی‌های بدون پخت:

بلغور جو دوسر، کره بادام‌زمینی، پودر کاکائو و عسل را با هم مخلوط کنید، سپس به شکل توپ‌هایی به اندازه لقمه بغلتانید تا یک گزینه کوکی سریع و آسان داشته باشید.

چوب شور با پوشش شکلاتی:

 

چوب شور را در شکلات ذوب شده آغشته کنید، روی آن را با مواد مورد علاقه خود بپاشید و بگذارید خنک شوند تا یک خوراکی سریع و خوشمزه داشته باشید.

بستنی‌

 

انواع طعم‌ها، تاپینگ‌ها و سس‌های بستنی را می توانید برای مهمانان خود قرار دهید.

چیزکیک های کوچک:

 

از قالب مافین برای ایجاد کیک های کوچک پنیر استفاده کنید. به سادگی پنیر خامه ای، شکر و عصاره وانیل را با هم مخلوط کرده، در قالب بریزید و بپزید.

لیوان های ژله ای:

 

ژله ها همیشه به عنوان دسر سریع برای مهمانی انتخاب می شوند. او را طبق دستور درست کنید، سپس در لیوان های تکی بریزید و بگذارید خودش را بگیرد.

موس شکلاتی:

 

پودینگ شکلاتی و خامه فرم گرفته را با هم مخلوط کنید تا یک موس ساده و خوشمزه تهیه کنید.


نوشته مرتبط با این مطلب: