دوره مجازی کافی شاپ را با هم بررسی کنیم…

دوره مجازی کافی شاپ

آیا شرکت در کلاس های آنلاین مزایایی دارد؟دوره مجازی کافی شاپ یک تجربه متفاوت از محیط کلاس درس سنتی است. چرا کسی آن را بخواهد؟ و چرا بسیاری از مردم می گویند که کلاس های آنلاین یک جایگزین عالی برای حضور حضوری در یک کلاس است؟

درست است که کلاس های آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد اما برخی معایب آن ممکن است شما را شگفت زده کنند.

دوره مجازی کافی شاپ هزینه کمتری دارد

بر کسی پوشیده نیست که هزینه دوره های حضوری کافی شاپ بسیار زیاد است. شما برای کلاس ها، متریال استفاده شده برای آموزش ، رفت و آمد برای حضور در کلاس و … هزینه پرداخت می کنید. اما حضور در کلاس و در محیط کافی شاپ تجربه ای برای شما به دنبال دارد که گویی دوره کارآموزی را گذرانده اید.و تعامل با مربی باعث خواهد شد اشکلات و سوالات به وجود آمده رفع شود.

با دوره مجازی کافی شاپ، شما فقط هزینه شرکت در دوره و اینترنت را پرداخت می کنید. اگر می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید، این یک راه حل عالی است. اما مواردی که در کلاس های حضوری شما با آن برخورد خواهید کرد تا سالیان سال همراه شما خواهد ماند.

محیط آنلاین مبتنی بر متن است. برای برقراری ارتباط با مربی خود و سایر دانش آموزان، باید پیام ها را تایپ کنید، پاسخ ها را ارسال کنید و در غیر این صورت با استفاده از انگشتان خود (به عنوان مثال از طریق تایپ کردن) ارتباط برقرار کنید. همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، تایپ کردن کندتر از صحبت کردن است. (سعی کنید هر کلمه را در حین تایپ بخوانید و تفاوت را در صورتی که همان حرف را گفته بودید، مقایسه کنید.) به همین معنا، خواندن مطالب می تواند زمان بیشتری نسبت به گوش دادن به سخنان مربی که آنها را ارائه می دهد، طول بکشد، اگرچه سخنرانی های گفتاری دارای یک نقطه ضعف مشخص هستند. . اگر در یک کلاس درس نشسته اید، به احتمال زیاد درصد خوبی از صحبت های مربی را از دست خواهید داد، صرف نظر از اینکه چقدر متمرکز هستید.

یک جنبه تاریک برای دوره مجازی کافی شاپ وجود دارد. قسمت تاریک با به تعویق انداختن شروع می شود. اهمال کاری برای یک هنرجو با به تعویق انداختن کار شما را در یک دوره آنلاین. کسی نیست که به شما بگوید به موقع به کلاس بروید. هیچ کس به شما یادآوری نمی کند که حین یادگیری حواس جمع باشید. هیچ کسی نیست که از شما بخواهد در کلاس حضور داشته باشید. (خیلی خوب به نظر می رسد، نه؟) به راحتی می توان همه چیز را در محیط آنلاین به تعویق انداخت.

دوره آنلاین کافی شاپ
در یک دوره آنلاین کافی شاپ ، هیچ کس نمی تواند فریاد شما را بشنود.

دوره آنلاین کافی شاپ

در یک دوره آنلاین کافی شاپ ، هیچ کس نمی تواند فریاد شما را بشنود. و این باعث ناراحتی برخی از هنرجویان می شود. مطالعه تنها با کامپیوتر به عنوان همراه شما می تواند وحشتناک باشد. هیچ زمزمه ای در پشت اتاق شنیده نمی شود، هیچ سخن عاقلانه ای وجود ندارد، هیچ حضور آمرانه ای در جلوی کلاس وجود ندارد که از همه بخواهد گوش کنند. محیط آنلاین فضای بسیار متفاوتی است که نیاز به عادت کردن دارد. امیدواریم مربی آنلاین شما نسبت به این مشکل حساس باشد و بتواند به شما در غلبه بر این احساسات کمک کند. در هر صورت، شما باید از آنها آگاه باشید و اگر اختلالی وجود داشت، از آنها کمک بگیرید. یک ایمیل سریع به یک همکلاسی، مربی شما یا یک مشاور می تواند به شما کمک کند در صورت عدم وجود حس اجتماعی که به دنبال آن هستید احساس ارتباط بهتری داشته باشید.

گرفتن مدرک کافی شاپ

برای شرکت در دوره و گرفتن مدرک کافی شاپ مسلما باید ابتدا ثبت نام کنید اما آیا فقط گرفتن مدرک کافی شاپ مهم است ؟ فقط شما مسئول یادگیری خود هستید. در دوره مجازی کافی شاپ مربی نمی تواند آموزش کافی شاپ را به شما تحمیل کند. نمی تواند هنرجو را مجبور کند که تمرین کند نوشیدنی درست کند و ایرادات آن را گوشزد کند. جرقه و میل به دنبال رویاهایتان باید مال شما باشد.شما هستید که تصمیم می گیرید که می خواهید به چه صورت آموزش ببینید.آیا دوره های عملی که شما باید حتما در آن حضور داشته باشید و مواد اولیه کافی شاپ را ببینید می شود آنلاین شرکت کرد؟

حال این شما هستید که تصمیم می گیرید. گرفتن مدرک کافی شاپ برای شما ملاک است یا یادگیری؟ با شرکت در دوره های حضوری تجربیات زیادی را کسب خواهید کرد که در دوره های آنلاین نمی توانید آنها را کسب کنید.

گرفتن مدرک کافی شاپ برای شما ملاک است یا یادگیری؟
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها