لیموناد نعناع
۳۱
اردیبهشت

لیموناد نعناع!چه چیزی با طراوت تر از این ؟

این دستور لیموناد نعناع آسان و با طراوت است! طعم های خنک و گیاهی نعناع کاملاً با لیمو ترکیب می‌شوند.این نوشیدنی برای تابستان ایده آل است: لیموناد نعناع! این دستور برای زمانی ایده آل است که مقدار زیادی از این گیاه تازه را در دست دارید. طعم های خنک و علفی نعناع یک میکس عالی با اسیدی لیمو است. چه چیزی می تواند با طراوت تر از این باشد؟ شلاق زدن آن ساده است و برای مهمانی ها و سرگرمی ها عالی است. یا، یک پارچ بزرگ درست کنید تا تمام هفته را بنوشید! در اینجا روش اصلی ما است.

این دستور العمل لیموناد نعناع یک شربت ساده روی اجاق گاز نیست و مستقیماً به مخلوط کن می رود. در واقع، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نعنا و شکر را با هم مخلوط کنید، سپس آن را با آب لیمو مخلوط کنید تا به لیمو تبدیل شود. به عنوان یک یادداشت، این دستور غذا در تابستان بهترین است که نعناع تازه دارید. این نیاز به 1 فنجان برگ نعناع دارد که اگر خارج از فصل از فروشگاه خریداری کنید، ممکن است گران شود.
  • نعناع تازه
  • لیمو
  • شکر

طرز تهیه (مراحل اولیه)

درست کردن لیموناد خانگی خود بسیار آسان است! وقت گیر ترین قسمت؟ آب لیمو گرفتن است! آب لیموها را بگیرید. استفاده از آب‌میوه‌گیری سریع‌ترین راه برای آب‌گیری لیمو است: بیشترین آب لیمو را می‌گیرد و انگشتان شما را از فشار دادن خسته نمی‌کند. بهترین انتخاب بعدی؟ آب میوه گیری دستی مرکبات.
نعنا، شکر و آب را با هم مخلوط کنید. آن را در مخلوط کن تیز کنید.
آن را با یک صافی مشبک دوبار صاف کنید! این قسمت مهم است. باید مایع را دو بار صاف کنید تا از رسوبات شناور که از نعناع مخلوط تشکیل می شود جلوگیری کنید.
پارچ را مخلوط کنید. سپس آن را در یک پارچ با آبلیمو و آب سرد بیشتر مخلوط کنید.
با نعناع تازه تزیین کنید! این نیز مهم است. تزئین با یک شاخه دیگر نعناع برای بدست آوردن عطر مناسب نعناع در هر جرعه مهم است.

دستور انواع لیموناد