هزینه آموزش باریستا
06
مهر

هزینه آموزش باریستا و انواع مهارت های لازم

به فردی که مسئول تهیه کردن و سرو مدل های مختلف قهوه و نوشیدنی های سرد و گرم مانند اسپرسو، قهوه های سرد، قهوه های دمی، کاپوچینو، لاته، و … است، باریستا (Barista) گفته می‌شود. باریستا ها نقش بسیار پر رنگی را در یک کافی شاپ دارند. و تعداد زیادی از افراد، یک کافی شاپ را به دلیل باریستا قوی آن انتخاب می کنند. شما می توانید با پرداخت هزینه آموزش باریستا در یک دوره حرفه ای شرکت کنید و به یک باریستا حرفه ای تبدیل شوید.

 

هزینه آموزش باریستا و مهارت های آن
آموزش باریستا حرفه ای

باریستا حرفه ای

شغل باریستا ها به طور معمول کار در کافه ها و کافی شاپ ها است و از وظایف اصلی باریستا ها استفاده از دستگاه‌ های اسپرسوساز اتوماتیک و دستی برای تهیه انواع قهوه است. باریستا حرفه ای باید بتواند به صورت تخصصی تمامی گونه های قهوه و محصولات فرآوری شده از دانه های قهوه را بشناسد تا بتواند طعم های بی نظیری خلق کند. این شخص باید تخصص کافی برای مخلوط کردن مدل های مختلف قهوه را داشته باشد تا طعم دلخواه مشتری را ایجاد کند. باریستا حرفه ای باید به میزان آسیاب برای مدل های مختلف قهوه کاملاً مسلط باشد.

آموزش هنر و مهارت مربوط به تهیه انواع نوشیدنی های سرد و گرم در آکادمی ژینو

از دیگر توانایی های مهم یک باریستا، توانایی های مربوط به فوم سازی شیر است که برای انواع نوشیدنی مانند لاته و کاپوچینو لازم است. طراحی کردن روی قهوه یا لاته آرت، یکی از مهم ترین و جذاب ترین مهارت ها برای یک باریستا است. خرید قهوه با کیفیت و تشخیص قهوه یکی از دانش های مهم یک باریستا است. در کنار پرداخت هزینه آموزش باریستا و فرا گرفتن  همه این مهارت ها، یک باریستا حرفه ای باید علاقه و پشتکار بسیاری داشته باشد و متد ها و اتفاقات روز در رشته خود را پیگیری کند و همیشه در حال یادگیری باشد.

پرداخت هزینه آموزش باریستا در کلاس های باریستا در تهران

در دوره باریستا حرفه ای آکادمی ژینو، شما می توانید هنر و مهارت در انواع زمینه های مربوط به نوشیدنی های سرد و گرم را در کنار اساتید ماهر بیاموزید. مدرسان آکادمی ژینو شما را تا آموزش کامل انواع مهارت ها در سطح حرفه ای همراهی می کنند. این آموزش ها شامل تهیه انواع قهوه دمی و فرانسه و انواع قهوه هایی که بر پایه اسپرسو است مانند: ماکیاتو، لته، کاپوچینو و موکا و … است. شما می توانید با پرداخت هزینه آموزش باریستا، از بهترین اساتید در آکادمی ژینو بهره ببرید و در کلاس های این آکادمی در تهران حضور پیدا کنید و تمامی مهارت ها را به بهترین شکل یاد بگیرید.

 

هزینه آموزش باریستا در آکادمی ژینو
هزینه آموزش باریستا در آکادمی ژینو

 

دوره باریستا با مدرک بین المللی

آکادمی ژینو افتخار دارد تا پایان دوره آموزش باریستا همراه شما باشد. کلاس ها در محیط کافی شاپ برگزار می شود. هزینه مواد مصرفی به عهده آموزشگاه است. در پایان دوره به شما گواهینامه های بین المللی اهدا می شود که این گواهینامه ها از آکادمی انگلستان و جمهوری چک قابلیت استعلام دارد. برای شما با دریافت این مدرک بین المللی، فرصت های شغلی در سراسر دنیا فراهم می شود.

هزینه آموزش باریستا