گریپ فروت گازدار، طعم شیرین و مرکباتی گریپ فروت

گریپ فروت گازدار

چه چیزی با طراوت تر از طعم شیرین و مرکباتی گریپ فروت؟ یکی از بهترین راه ها برای لذت از این طعم، نوشابه گریپ فروت است! گریپ فروت گازدار حباب‌دار و با طراوت است، ایده‌آل برای نوشیدن به تنهایی یا با نوشیدنی‌های مخلوط به عنوان میکسر. در حالی که می توانید برندهای زیادی را در فروشگاه پیدا کنید، درست کردن آن در خانه خوشمزه تر است! تنها چیزی که برای تهیه یک نوشابه خانگی با بهترین طعم حبابدار نیاز دارید، سه ماده است.

گریپ فروت گازدار

مواد تشکیل دهنده نوشابه گریپ فروت نوشابه گریپ فروت یک نوشیدنی گازدار است که با آب گریپ فروت و شکر طعم دار شده است. طعم شیرین تارت آن را به عنوان یک مخلوط کن کوکتل انتخابی ایده آل می کند که در نوشیدنی های محبوبی مانند پالومای مکزیکی و نوشیدنی فنلاندی استفاده می شود. همچنین می توانید آن را با استفاده از آب گریپ فروت تازه با سه ماده ساده خانگی درست کنید:
  1. آب گریپ فروت تازه
  2. شربت ساده
  3. آب سودا 

شما می توانید گریپ فروت گازدار خود را به دو صورت تهیه کنید: با لیوان یا در یک پارچ بزرگ! پارچ عالی است به طوری که می توانید بدون اندازه گیری برای هر لیوان لیوان ها را دوباره پر کنید.

با لیوان: ¼ فنجان شربت ساده و ¼ فنجان آب گریپ فروت تازه اضافه کنید. آن را با 1 فنجان آب سودا پر کنید.
پارچ: 1 فنجان شربت ساده، 2 فنجان آب گریپ فروت و 8 فنجان آب گازدار را به یک پارچ اضافه کنید. مطمئن شوید که این کار را فقط برای مهمانی انجام می دهید: باقیمانده آن قابل خوردن نیست، زیرا گاز آن به مرور زمان از بین می رود.

  1. کوکتل با گریپ فروت

    شما همچنین می توانید از این نوشابه خانگی برای یک کوکتل استفاده کنید: و یک نوشیدنی با طراوت بسازید!

اگر به آموزش نوشیدنی های سر علاقه دارید دوره بار سرد را بگذرانید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها