آموزش کافی شاپ در تهران
29
آذر

آموزشگاه کافی شاپ در تهران می خوام برم کدومش خوبه؟

آموزش بخشی ضروری از هر کسب و کاری است و کافی شاپ داری نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای تبدیل شدن به یک باریستای خوب بیشتر از پشت میله رفتن و یادگیری با تماشا کردن وجود دارد. یک برنامه آموزش کافی شاپ می تواند تضمین کند که همه کارکنان شما توانایی و اعتماد به نفس دارند. آموزشگاه کافی شاپ در تهران بسیار است اما انتخاب آموزشگاه مناسب مقداری کار شما را سخت خواهد کرد. در ادامه ما به شما می گوییم که چه چیزهایی را ملاک خود برای انتخاب دوره و آموزشگاه قرار دهید.

مهارت های آموزشی

شما ممکن است همه چیزهایی را که باید در مورد کافی شاپ بدانید. اما آیا می دانید پس از افتتاح کافی شاپ چگونه به کارکنان خود در این زمینه آموزش دهید؟ انواع مختلفی از مهارت های رهبری وجود دارد. اما آموزش کارکنان به صبر، همدلی، توانایی الهام بخشیدن به دیگران و موارد دیگر نیاز دارد. همچنین به توانایی آموزش نیاز دارد: درک اینکه چرا کسی چیزی را دریافت نمی کند. تجزیه آن به روشی ساده، و دانستن اینکه چه چیزی و چه زمانی برای او قابل دستیابی است.
چه شما شخصاً آموزش کارکنان خود را هدایت کنید یا آن را به یکی دیگر از اعضای تیم یا یک مربی خارجی آموزشگاه های کافی شاپ در تهران واگذار کنید. باید بدانید که توانایی های یک مربی عالی بسیار فراتر از مهارت های صرف قهوه است.
مهارت های آموزشی در آموزش کافی شاپ در تهران
سه حوزه یادگیری وجود دارد. هر شغلی، هر کاری، دانشی دارد (شما باید چیزی را بدانید)، سپس مهارت خود را دارد (شما باید بتوانید کارکردهای مختلفی را برای انجام کار انجام دهید). اما چیز سومی وجود دارد، حوزه عاطفی یادگیری. ” این انگیزه و جنبه رفتاری است. یعنی علاقه شما.
هنرجو بدون آموزش مناسب و اصولی نمی تواند یاد بگیرد که چگونه یک کار را انجام دهند، اگر برای گوش دادن آماده نباشند. اگر انگیزه ای برای یادگیری بیشتر نداشته باشند، و اگر باور نداشته باشند که می توانند آن را یاد بگیرند. که مسلما انگیزه فقط درونی نیست. و خارجی نیز است یک مربی خوب می تواند این اعتماد به نفس و انگیزه را در هنرجویان پرورش دهد. حتی زمانی که هنرجو اشتباه می کند.

یافتن بهترین آموزشگاه کافی شاپ

پیدا کردن آموزش کافی شاپ در تهران با ویژگی های مناسب برای آموزش می تواند مشکل باشد. چهره های شناخته شده در صنعت قهوه با سال ها تجربه لزوماً بهترین مربیان را تشکیل نمی دهند. هنگام تصمیم گیری در مورد مربی و انتخاب آموزشگاه یا آکادمی مناسب، باید از خود بپرسید: آیا این فرد حوصله کار کردن و سرو کله زدن با هنرجویان را دارد؟ آیا مربی در کار خود به اندازه کافی مهارت دارد که آن را در شغل خود به کار گیرد؟ و آیا آنقدر خوب است که بتواند آن را به تازه کارها نیز منتقل کند؟

آموزشگاه کافی شاپ در تهران با تجهیزات مناسب

تجهیزات بسته به کسب و کار قهوه به طور قابل توجهی متفاوت است. اما عامل مهمی است که هنگام طراحی یک برنامه آموزشی باید در نظر گرفته شود. بدیهی است که شما می خواهید هر ماشینی که با آن کار می کنید در شرایط مناسب کار کند. اگر هنرجویان، شروع به یادگیری با تجهیزات معیوب کنند. آموزش آن‌ها به درستی انجام نخواهد شد .و در ادامه راه دشوارتر خواهد بود. البته لازم است هنرجویان کار با همان ماشین هایی که در طول روز از آنها استفاده می شود، تجربه کنند. با این حال، اگر تجهیزات دیگری را در برنامه آموزشی کمک می کند، در نظر بگیرید.
یافت بهترین آموزش کافی شاپ در تهران
برنامه آموزشی شما ممکن است دارای یک برنامه مشخص باشد که به پایان می رسد. اما یادگیری هنرجویان بستگی دارد به دادن فضایی به کارکنان برای انجام کار و آزمایش که با این کار آنها می توانند در مورد شغل خود با انگیزه و هیجان زده شوند. همچنین می تواند نگرش مثبت نسبت به یادگیری و بحث گروهی را پرورش دهد.
برای انتخاب آموزشگاه کافی شاپ در تهران آکادمی و آموزشگاه کم نیست. و قطعا همه استانداردهای آموزشی را رعایت می کنند.باید بیینید چه انتظاری از آموزش دارید چه مواردی را برای آموزش کافی شاپ ملاک قرار می دهید. یک دوره خوب و حرفه ای این انگیزه را به هنرجو می دهد تا در کار خود بهتر شود.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله