اندازه های فرنچ پرس
20
فروردین

اندازه های فرنچ پرس: کدام اندازه با نیاز شما مطابقت دارد؟

فرنچ پرس بعد از قهوه دمی دومین روش دم کردن پرطرفدار است. و قبل از اینکه تصمیم بگیرید این روش را انتخاب کنید، باید در نظر بگیرید که روزانه به چند فنجان در یک پرس قهوه نیاز دارید. در غیر این صورت، فضا را در کابینت آشپزخانه خود با فرنچ پرس که هیچ کس از آن استفاده نمی کند، هدر خواهید داد.

اندازه های فرنچ پرس

قانون سرانگشتی: اندازه های رایجی از فرنچ پرس ها وجود دارد، اما بسته به برندی که انتخاب می کنید ممکن است تفاوت های کوچکی داشته باشند. بیایید در مورد آن بیشتر بدانیم.

قهوه ساز فرنچ پرس استاندارد، چند سایز دارد؟

در اینجا اندازه های مختلف فرنچ پرس آمده است:

  • 3 فنجان (0.35 لیتر یا 11.8 اونس)
  • 4 فنجان (0.5 لیتر یا 17 اونس)
  • 8 فنجان (1 لیتر یا 33.8 اونس)
  • 12 فنجان (1.5 لیتر یا 50.7 اونس)
بر اساس این منطق، یک لیوان قهوه یا یک فنجان قهوه حدود 4 اونس حجم دارد. بنابراین یک قهوه ساز پرس سه فنجانی به طور کلی حدود 12 اونس قهوه و یک پرس چهار فنجانی 16 اونس قهوه درست می کند. برندهای مختلفی وجود دارد و فرنچ پرس های مختلف اندازه های مختلف فنجان دارند. پس توصیه ما این است که قبل از خرید ظرفیت دم کردن آنها را مطالعه کنید.

چه اندازه فرنچ پرس باید بگیرم؟

شاید این سوال را از خود پرسیده باشید. حقیقت این است که وقتی نوبت به قهوه سازهای فرنچ پرس می رسد، اندازه اهمیت دارد. اگر قهوه می نوشید، یک پرس کوچک 3 فنجانی برای شما کافی است. شما در هر زمان حدود 12 اونس قهوه دریافت می کنید که برای نوشیدن چندین فنجان در طول روز عالی است. با این حال، اگر هر بار حدود 2 فنجان قهوه می نوشید، حداقل به یک پرس 4 فنجانی نیاز دارید.
با این حال، اندازه تنها عامل نیست. این نحوه استفاده از پرس، اندازه قهوه و ترکیب مناسب است.
همه نمی دانند چگونه با فرنچ پرس قهوه درست کنند. در Home Grounds، می‌توانید بیاموزید که قهوه‌ساز فرنچ پرس چیست، یا از چه دانه‌هایی برای دم کردن فرنچ پرس استفاده کنید. چه زمانی به یک فرنچ پرس بزرگ نیاز دارید؟ اگر دو یا چند نفر از آن استفاده می کنند، به یک پرس قهوه بزرگ نیاز دارید. مثلاً یک فرنچ پرس هشت فنجانی خوب خواهد بود. و اگر یک خانواده پرجمعیت هستید، یک فرنچ پرس 12 فنجانی ضروری است. از طرف دیگر، یک پرس قهوه بزرگ برای یک دفتر کوچک با 4-6 کارمند ایده آل است.
توجه: همچنین می توانید از پرس بزرگ به عنوان روشی برای دم کردن سبک تر استفاده کنید – با تولید نسبت قهوه به آب کمتر. افکار نهایی اکنون که اندازه های استاندارد فرنچ پرس را می شناسید، می توانید با توجه به نیاز خود خرید کنید. اگر تنها زندگی می کنید، یک دستگاه 3 فنجان برای درست کردن قهوه لذیذ کافی است، اما ممکن است بخواهید زمانی که از دوستانتان پذیرایی می کنید بزرگ تر داشته باشید.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله