برگزاری تئاتر در کافی شاپ!

برگزاری یک تئاتر در کافی شاپ

صنعت قهوه سال به سال در حال رشد است، ما می دانیم که مشتریان بیشتر و بیشتر قهوه می نوشند و بنابراین در مورد نوشیدنی های خود آگاه تر می شوند. هر چه افراد بیشتر در مورد قهوه بیاموزند بیشتر می خواهند بدانند. به‌عنوان یک باریستا، اغلب افراد می‌پرسند که این تایمرها برای چیست، چرا آن را وزن می‌کنید، چرا آن را می‌چرخانید و غیره؟ قهوه هنری است که باید قدر آن را دانست و چرا مشتریان را درگیر نمی کنید؟ اینجاست که می‌توانیم تجربه آنها را تقویت کنیم تا آنها بخشی از برگزاری تئاتر در کافی شاپ شوند.

آموزش کافی شاپ 

برگزاری تئاتر در کافی شاپ

ایجاد یک سطح تئاتر می تواند به سادگی انتخاب مکان مناسب برای دستگاه قهوه ساز خود در مغازه باشد. جایی که به مشتریان این امکان را می‌دهد که قهوه‌شان را تماشا کنند و با باریستا گپ بزنند، تعاملی را که افراد علاقه‌مند به قهوه نیاز دارند، فراهم می‌کند. اطمینان از اینکه ما پشت دستگاه مخفی نمی‌شویم و همه چیز را “محرمانه” نگه نمی داریم. پشت ما به سمت مشتریان است، به این معنی است که آنها می‌توانند درگیر کار ما شوند. قرار دادن دستگاه در زاویه 90 درجه نسبت به آنها به ما این امکان را می دهد که آن را درست در مقابل آنها بریزیم، آنها می توانند ، دستگاه و نوشیدنی زیبای خود را در حال ساختن ببینند. به سؤالات آنها پاسخ دهید، از آنها بپرسید که روزشان چگونه می گذردو …..

سرو قهوه فیلتری

سرو قهوه فیلتری به گونه ای که به مشتریان امکان می دهد درگیر شوند. یکی از راههای برگزاری تئاتر در کافی شاپ است. سطح کاملاً جدیدی از لذت را اضافه می کند. چرا به آنها اجازه نمی دهید قهوه خود را دم کنند؟ اگر باریستا مقدار مناسبی از قهوه و آب را برای یک دم کردن عالی وزن کند، مطمئناً در پایان یک فنجان فوق العاده خواهد داشت. نه تنها این، بلکه انتظار برای دم کردن آن و کمی صبر کردن به کل تجربه می‌افزاید. و امکان قدردانی بیشتر از نتیجه نهایی را فراهم می‌کند. برای ریختن V60 می‌توانیم به آن‌ها اجازه دهیم از مجموعه‌ای از قهوه‌های زیبا که برای فیلتر مناسب هستند انتخاب کنند. سپس دانه‌ها را برای هر نوشیدنی تازه آسیاب کنند.

قهوه را می توان در کاغذ صافی ریخت و آب مورد نیاز را در کنار آن سرو کرد. هنگام سرو کردن به مشتری، توضیح دهید که چگونه باید قهوه را به آرامی روی تفاله ها بریزد. همه آنها را خیس کرده و به آرامی به طور یکنواخت دور آن حلقه بزنید تا تمام آب مصرف شود. سپس آنها یک نوشیدنی تازه و زیبا خواهند داشت. که از ریختن آن لذت برده اند و قدردانی جدیدی از نتیجه خواهند داشت. به دیگر روش‌های فیلتر موجود نگاهی بیندازید. و فکر کنید که چگونه می‌توانیم مشتری را برای افزایش تجربه‌شان درگیر کنیم. یا برای امتحان روش‌های مختلف به مرکز آموزشی ما بیایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها