تجهیزات کافی شاپ
19
بهمن

لیستی مهم از تجهیزات کافی شاپ که شما آنها را نمی دانید!

شما یک طرح تجاری، یک مکان عالی، و نام عالی با یک لوگوی عالی برای کار خود دارید، اما اکنون که زمان عرضه کافی شاپتان است، مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید. موارد اساسی وجود دارد که کافی شاپ های جدید به آن نیاز دارند. پس از آموزش کافی شاپ نیاز به دیدی از تجهیزات برای راه اندازی کافه دارید.برای دریافت ایده از تجهیزات کافی شاپ که هنگام افتتاح یک کافی شاپ مورد نیاز است، به اطلاعات زیر نگاهی بیندازید.

 • تجهیزات قهوه، اسپرسو و نوشیدنی
  تجهیزات آشپزی کافی شاپ
  تجهیزات سردخانه و انبار شویی کافی شاپ
  ظروف کوچک قهوه و ظروف نوشیدنی
  مواد مصرفی کافی شاپ
  لوازم یکبار مصرف کافی شاپ
  لوازم تمیز کردن و نگهداری تجهیزات قهوه

 

تجهیزات قهوه، اسپرسو و نوشیدنی

دستگاه اسپرسوساز

اولین قدم برای هر کافی‌شاپ ، تهیه دانه‌های قهوه است که به نوشیدنی‌های شما طعمی متمایز و تازه می‌دهد و برند شما را مشخص می‌کند. مرحله دوم انتخاب یک دستگاه اسپرسوساز است که به شما امکان می دهد آن دانه ها را به لاته، موکا، کاپوچینو و سایر نوشیدنی های خاص تبدیل کنید. این نوشیدنی‌های مبتنی بر اسپرسو نه تنها مشتریان را جذب می‌کنند، بلکه درآمد شما را بیشتر از فروش فنجان به فنجان قهوه ساده و سیاه افزایش می‌دهند. در حالی که تجهیزات دست دومی برای فروش وجود دارد، خرید یک دستگاه اسپرسوساز جدید توصیه می شود زیرا این دستگاه کارکرد کافی شاپ شما خواهد بود و از مهم ترین تجهیزات کافی شاپ خواهد بود.

دستگاه اسپرسوساز

آسیاب اسپرسو یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ

آسیاب کردن دانه قهوه در خانه و در طول روز، کلید ایجاد بهترین نوشیدنی  است. در واقع، آسیاب کردن حبوبات حتی 10 دقیقه قبل از دم کردن می تواند باعث کاهش قابل توجه طعم شود. اما، چرا دانه های قهوه تازه آسیاب شده چنین تفاوتی ایجاد می کند؟ چون به شما امکان دسترسی به روغن های غنی و ذرات محلول را می دهد که طعم و عطر متمایز دم کرده های مختلف را ایجاد می کند.

آسیاب قهوه معمولی

اگرچه تعداد مشتریانی که نوشیدنی‌های ویژه سفارش می‌دهند بسیار بیشتر از مشتریانی هستند که قهوه سیاه معمولی را ترجیح می‌دهند، مهم است که همه مشتریان خود را در نظر بگیرید! یک آسیاب برای قهوه معمولی و بدون کافئین می تواند به طور کلی با تقاضای کمتری برای این نوع نوشیدنی مواجه شود.

آسیاب قهوه معمولی

قهوه سازها

یکی دیگر از مهم ترین تجهیزات کافی شاپ قهوه ساز ها هستند.در حالی که یک قهوه ساز معمولی باید برای یک کافی شاپ متوسط کافی باشد، انواع زیادی برای انتخاب وجود دارد.

 

Decanters، Airpots، و سرورهای ماهواره ای

قهوه اغلب در ظرف‌های شیشه‌ای دم می‌شود، اما دم‌آوری‌های ماهواره‌ای و هوایی نیز وجود دارند که در ظرف‌هایی دم می‌کنند که می‌توانند قهوه را برای مدت طولانی‌تری داغ‌تر نگه دارند. اینها گزینه های عالی برای یک ایستگاه سلف سرویس هستند.

 

برشته کننده های قهوه

بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به‌جای استفاده از یک روستر قهوه، مزایای بو دادن دانه‌های خود را در خانه تشخیص می‌دهند. تجهیزات تجاری برشته کردن قهوه به شما امکان کنترل بیشتری بر روی بو دادن دانه هایتان می دهد.

 

مخلوط کن فراپه و اسموتی

یک مخلوط کن با محافظ صوتی لازم است تا بتوانید نوشیدنی های منجمد مبتنی بر اسپرسو مانند لاته سرد، فراپس و ماکیاتو درست کنید. محافظ صوتی به شما امکان می دهد بدون ایجاد مزاحمت در محیط کسب و کار خود از مخلوط کن استفاده کنید، که به ویژه برای عملیات های کوچک که در آن فاصله کمی بین قسمت آماده سازی نوشیدنی و محل نشستن وجود دارد، مهم است. یک مخلوط کن با سرعت بالا برای سرویس سریع تر توصیه می شود.

مخلوط کن فراپه و اسموتی

دستگاه دم کردن آیس تی یا چای یخی

از چای سرد سنتی گرفته تا چای شیرین جنوبی، چای سرد یک نوشیدنی کلاسیک است که مشتریان عاشق نوشیدن آن در تابستان هستند. شما می توانید یک چای ساز مستقل مخصوص این نوع نوشیدنی بخرید، اما بسته به اندازه کافی شاپ خود، ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در فضای پیشخوان به سراغ قهوه سازهای ترکیبی و چای نیز بروید.

دستگاه پخش کننده آب گرم

اگرچه بسیاری از دستگاه های قهوه با یک شیر آب گرم داخلی عرضه می شوند، اما یک دستگاه پخش کننده آب گرم مستقل می تواند حجم آب جوش شما را افزایش دهد و حتی راه بندان های ترافیکی ناشی از تلاش شخصی برای درست کردن قهوه و پر کردن چندین لیوان با آب داغ برای چای را برطرف کند. از آنجایی که از آب گرم برای بسیاری از کارهای نظافتی نیز استفاده می شود، داشتن آب گرم با فشار دادن یک اهرم نیز می تواند زمان لازم برای تمیز کردن معمول در طول روز را کاهش دهد.

تجهیزات آشپزی کافی شاپ

تجهیزات آشپزی

ممکن است شما یک وعده غذایی کامل را ارائه نکنید، اما این روزها کافی شاپ ها فقط برای قهوه یا حتی نوشیدنی نیستند. محصولات پخته شده تازه جزء اصلی بسیاری از کافی شاپ ها هستند، در حالی که ساندویچ های صبحانه و ناهار نیز روز به روز برجسته تر می شوند. تجهیزات سبک پخت و پز مانند اجاق های همرفت و اجاق های با سرعت بالا راهی عالی برای تنوع بخشیدن به منوی شما بدون صرف فضا یا سرمایه گذاری مالی زیاد هستند. این واحدها اغلب نیازی به هود ندارند، اما با مقامات محلی خود مشورت کنید.
تجهیزات آشپزی کافی شاپ

تجهیزات سردخانه و انبار شویی کافی شاپ

ما به شما توصیه می کنیم که در یک یخچال در دسترس برای منطقه پشت کافی شاپ خود سرمایه گذاری کنید، جایی که می توانید شیر اضافی، چاشنی نوشیدنی و مواد اسموتی را ذخیره کنید. در حالی که یک بخش باید فضای ذخیره سازی زیادی برای اقلام مرتبط با نوشیدنی در اختیار شما قرار دهد، اگر قصد دارید غذا نیز سرو کنید، نیز باید یک فضای بزرگتر را در نظر بگیرید.

یخچال زیر پیشخوان

خرید یک یخچال بزرگتر و در دسترس برای منطقه پشتی فضای شما برای ذخیره اقلام اضافی منو در یخچال مهم است، اما در مورد مواردی که باید مرتباً به آنها دسترسی داشته باشید چطور؟ واحدهای سردخانه زیر پیشخوان یا میز کار مستقیماً در زیر پیشخوان نوشیدنی شما قرار می گیرند تا باریستاهای شما به راحتی به لوازمی که اغلب نیاز دارند دسترسی داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که به هر یک از الزامات فاصله جانبی یا عقبی که توسط سازنده گفته شده است پایبند هستید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما تا حد امکان کارآمد کار می کند.

میز آماده سازی ساندویچ

اگر ساندویچ و سالاد ارائه می دهید، یک واحد آماده سازی ساندویچ کوچک از تجهیزات کافی شاپ است که مهم نیز است. این واحدها معمولا یک ریل بالایی در اختیار شما قرار می دهند تا مواد پرکاربرد مانند پنیر و کاهو را در نزدیکی خود نگه دارید، در حالی که کابینت پایینی فضای ذخیره سازی اضافی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد به راحتی ریل بالایی را دوباره پر کنید. تخته های برش یکپارچه به شما فضای زیادی برای ساندویچ ها و سالادها می دهد.

دستگاه یخ زیر بار

یخ یک عنصر ضروری در اسموتی‌ها، قهوه‌های یخی و سایر نوشیدنی‌های مخصوص سرد است. بنابراین داشتن یک دستگاه یخساز عضو ضروری از تجهیزات کافی شاپ است. دستگاه های یخ در همه چیز از واحدهای کوچک زیر پیشخوان که مستقیماً در زیر میز شما نصب می شوند تا دستگاه های بزرگتر که گرانتر هستند ، در دسترس هستند.

ویترین نانوایی

شیرینی‌ها، دونات‌ها، کروسان‌ها و سایر محصولات پخته شده میان‌وعده‌ای عالی برای لذت بردن با یک فنجان قهوه غنی هستند، بنابراین نمایش آنها در ویترین نانوایی درست در کنار صندوق، حداکثر پتانسیل بازاریابی را به شما می‌دهد و فروش فوری این خوراکی‌های شیرین را افزایش می‌دهد. کیس های نانوایی در اشکال و اندازه ها و همچنین در انواع یخچال دار و خشک عرضه می شوند. قبل از خرید یکی از آنها برای کافی شاپ خود، در نظر بگیرید که چه چیز و چه مقدار را می خواهید سرویس دهید. برای بهترین ها از هر دو دنیا، یک جعبه نانوایی خشک و یخچال دار در نظر بگیرید که در آن می توانید دسرها و محصولات پخته شده یخچالی و غیر یخچالی خود را همزمان به نمایش بگذارید.

سینک زیر بار

یک سینک زیر بار مستقیماً زیر پیشخوان شما قرار می گیرد و به باریستاهای شما فضای مناسب و کارآمدی می دهد که در آن می توانند ابزارهای دستی کوچک را بشویند، مایع باقی مانده را از لیوان های استفاده شده بریزند و دست های خود را بشویند. بسیاری از واحدهای زیر بار نیز دارای تخته های تخلیه هستند که می توان از آنها برای خشک کردن ظروف نوشیدنی و سایر اقلام کوچک استفاده کرد. اگر فضایی برای سینک زیر بار ندارید، ممکن است بخواهید یک اسپرسو بار را در نظر بگیرید که مجهز به آبکش، پارچ و/یا چاه های غوطه وری است تا نیاز به یک سینک واقعی را جبران کند.

سینک زیر بار کافی شاپ

سینک 3 محفظه ای

یک سینک ظرفشویی 3 محفظه عمدتاً برای قسمت پشتی کافی شاپ شما برای بعضی از کارها عالی است، از شستن و ضدعفونی کردن ظروف گرفته تا تمیز کردن میوه های تازه که بعدا آماده می شوند و با آب مخلوط می شوند.

ظروف کوچک قهوه و ظروف نوشیدنی

تامپر اسپرسو

تامپر اسپرسو یک ابزار دستی کوچک است که برای فشرده کردن دانه های اسپرسو آسیاب شده در سبد پورتافیلتر قبل از دم کردن استفاده می شود. کوبیدن دانه های آسیاب شده بخش مهمی از تولید یک شات عالی اسپرسو است زیرا تضمین می کند که تفاله ها به طور یکنواخت در داخل قرار داده شوند. بیشتر تامپرها از فلز ساخته شده‌اند و برخی از آن‌ها با دسته‌های تزئینی برای حس خاص بودن همراه هستند. مهم است که مطمئن شوید که اندازه تامپر با اندازه سبدهای پورتافیلتر دستگاه اسپرسوساز شما مطابقت دارد.

تایمر اسپرسو

پارچ تولید کف

برای تهیه نوشیدنی‌های خاص مانند لاته و کاپوچینو، پارچ‌های کف‌ساز به همراه میله بخار در دستگاه اسپرسوساز شما برای کف کردن شیری که در طی فرآیند ساخت نوشیدنی به شات اسپرسو اضافه می‌شود، استفاده می‌شود. دهانه مناسب روی پارچ همچنین به باریستاهای شما این امکان را می دهد که در حین افزودن شیر به اسپرسو با ایجاد طرح های هنرمندانه در فنجان خلاقیت داشته باشند.

پارچ تولید کف

ناک باکس

در دست داشتن یک ناک باکس برای جمع‌آوری تفاله‌های قهوه و اسپرسوی مصرف‌شده، تفاله‌های خیس و سنگین را از سطل زباله‌تان خارج می‌کند. یک جعبه ضربه‌ای دارای میله‌ای در وسط است تا بتوانید برای دفع آسان، زمینه را از پورتافیلتر و سبد خارج کنید.

ناک باکس کافه

لیوان های اندازه گیری فولاد ضد زنگ

داشتن مقدار مناسب از هر ماده بسیار مهم است، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی فنجان و قاشق را خریداری می کنید. برخی از تولید کنندگان حتی اسکوپ های اندازه گیری را به طور خاص برای کاربردهای قهوه می سازند.

ترازو

ترازو برای تقسیم بندی مواد یا قهوه های فله ای و برای بسته بندی و فروش مهم هستند. یک ترازو الکترونیکی ساده نیازهای اکثر کافی شاپ ها را برآورده می کند.

پمپ های شربتی

پمپ های شربت با کیفیت، شربت های طعم دهنده شما را روان نگه می دارند و به گونه ای طراحی شده اند که مقدار مشخصی شربت را با یک پمپ پخش کنند، بنابراین می توانید هر بار نوشیدنی های ثابتی درست کنید. همچنین به شما کمک می کند تا موجودی خود را بهتر مدیریت کنید.

دماسنج کف شیر

دماسنج های کف کننده انتخابی عالی برای یک کافه هستند زیرا به طور ویژه برای اتصال به پارچ های کف کننده طراحی شده اند تا به نظارت دقیق دما کمک کنند.

دماسنج کف برای کافی شاپ

تایمرها

تایمرها زمانی مفید هستند که کارمندان شما مجبورند چندین نوشیدنی را همزمان آماده کنند. آنها همچنین می توانند مدت زمان دم کردن یک قهوه خاص را کنترل کنند و به شما هشدار دهند اگر نیاز دارید که بسیاری از چیزها را همزمان زمان بندی کنید، به تایمری نگاه کنید که می تواند برای پیگیری چندین “رویداد” به طور همزمان برنامه ریزی شود.

لیوان قهوه و فنجان چای

در حالی که بسیاری از مشتریان قهوه خود را با خود همراه می‌کنند، برخی افراد ترجیح می‌دهند در کافی شاپ شما بنشینند و کتابی را مطالعه کنند یا از وای فای رایگان استفاده کنند. این مشتریان هستند که انتظار دارند آمریکانو و لاته‌هایشان در لیوان‌های واقعی و درست سرو شود. اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های لیوان‌ها متفاوت است، اما داشتن مقدار مناسب از تجهیزات مهم کافی شاپ است.

فنجان و لیوان چای برای کافه

فنجان و نعلبکی اسپرسو

کوچکتر از لیوان های سنتی، فنجان های اسپرسو برای نگهداری یک اونس طراحی شده اند. شات اسپرسو یا 2 اونس. دو شات برای مشتریانی که نیاز به افزایش کافئین دارند تا بتوانند در اواخر شب مطالعه کنند یا کسادی بعدازظهر بگذرانند.

فنجان و نلبکی اسپرسو

دم نوش های گلوله چای و کیسه های لیمویی

این لوازم جانبی چای که برای القای طعم‌های لذیذ به نوشیدنی‌ها بدون باقی ماندن زباله طراحی شده‌اند، مورد استقبال افرادی قرار می‌گیرد که چای با برگ‌ها را به کیسه‌ها ترجیح می‌دهند. بعلاوه، دستگاه‌های دم‌دهنده چای به شما این امکان را می‌دهند که چای با برگ‌ را برای مشتریان خود سرو کنید تا آنها بتوانند چای خود را مطابق با ذائقه خود دم کنند.

دمنوش گلوله ای چای

ظروف غذاخوری

بسته به محدوده غذایی که قصد فروش آن را دارید و فضایی که می خواهید در کافی شاپ خود ایجاد کنید، نیازهای ظروف غذاخوری شما بسیار متفاوت است. هر نوع مواد از چینی گرفته تا ملامین یا چوب مزایا و معایب خود را دارد، بنابراین مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد خرید تجهیزات کافی شاپ ، تحقیق کنید و منوی خود را در نظر بگیرید.

شکر ریز

شکرریز ، به مشتریان اجازه می دهد تا نوشیدنی خود را شیرین کنند. در حالی که می‌توانید در هر میز یک شکرریز قرار دهید، گزینه‌ی دیگر این است که یک مکان مرکزی داشته باشید که مشتریان بتوانند قبل از اینکه بنشینند یا از در بیرون بروند، به شکر و سایر چاشنی‌ها دسترسی داشته باشند.

ظرف شکرریز کافی شاپ

ظروف خامه ساز

هر کس قهوه خود را متفاوت می‌خرد، و قرار دادن خامه تازه در ایستگاه چاشنی یا روی میز مطمئناً حتی خاص‌ترین مشتریان شما را نیز جلب می‌کند. کرم‌ها در ظرفیت‌ها و متریال‌های مختلف عرضه می‌شوند تا بتوانید سبک مناسب را برای مطابقت با تصویر کافی شاپ خود پیدا کنید.

ظرف خامه ساز برای کافه

چاشنی ها

فروش قهوه به معنای ارائه مواد اضافی مانند بسته های شکر و خامه است و افزودن یک چاشنی به کسب و کارتان میز شما را منظم نگه می دارد. مقدار فضای پیشخوان در کافی شاپ به شما کمک می کند اندازه فضای قرارگیری چاشنی ها را تعیین کنید یا می توانید روی قندان های کوچک برای قرار دادن روی هر میز سرمایه گذاری کنید.

باکیس تقسیم بندی شده فنجان، درب و نی

مرتب نگه داشتن فنجان ها، درب ها و نی ها می تواند چالش برانگیز باشد، اما یک باکس تقسیم بندی شده، می تواند به شما در کاهش شلوغی و توزیع این اقلام به روشی بهداشتی تر کمک کند. به‌علاوه، داشتن فنجان‌ها و درپوش‌های موجود در پیشخوان به مشتریانی که عجله دارند، این امکان را می‌دهد تا به راحتی از این سرویس استفاده کنند.

برچسب زدن قهوه و نوشیدنی

مشتریان شما چگونه می توانند تصمیم بگیرند که چه نوع قهوه ای می خواهند اگر ندانند چه نوع قهوه ای دم شده است؟ برچسب های تخته سیاه مغناطیسی برای تغییر مکرر منوهای نوشیدنی مناسب هستند، در حالی که تابلوهای فلزی یا چوبی از پیش چاپ شده نوشیدنی راه حل آسانی برای برچسب زدن هستند.

پیش بند جیب دار

پیش بند ها نه تنها از لباس کارکنان شما محافظت می کنند، بلکه ظاهر حرفه ای تری به کارمندان شما می دهند. به علاوه، آنها در رنگ‌ها و سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند تا با تم شما مطابقت داشته باشند.

پشبند جیب دار برای کافی شاپ

علامت قهوه با led

یک تابلوی LED در ورودی خود آویزان کنید تا مشتریان را ترغیب کنید تا به فروشگاه شما بیایند و از پیشنهادات شما لذت ببرند! گرافیک جسورانه و نورپردازی روشن توجه رهگذران را به خود جلب می کند تا به جذب مشتریان کمک کند. تابلوهای LED انتخابی معمولا دارای چراغ‌های 12 واتی با انرژی کارآمد هستند تا از دید تا فاصله 500 فوتی اطمینان حاصل کنند، حتی در نور روز و در پشت شیشه. آن‌ها نیمی از برق لامپ‌های نئون سنتی و ولتاژ بالا را مصرف می‌کنند و بی‌صدا کار می‌کنند تا مشتریان صدای وزوز آزاردهنده منتشر شده با علائم مشابه را نشنوند. به‌علاوه، آنها تحت چند حالت نمایشگر عمل می‌کنند و به شما امکان می‌دهند آن را مطابق با اولویت دلخواه خود تنظیم کنید.

بازرگانان خرده فروشی

علاوه بر نوشیدنی ها، محصولات پخته شده و ساندویچ ها، کافی شاپ ها به طور فزاینده ای گزینه های دیگری را برای برآوردن هر سلیقه ای ارائه می دهند. یک فروشنده خرده‌فروشی مؤثر می‌تواند به مشتریان با همه چیز از محصولات تازه گرفته تا کیسه‌های چیپس و بخش‌ غلات کمک کند.

مواد مصرفی کافی شاپ

قهوه و اسپرسو

اسپرسو با کیفیت بالا که به عنوان پایه ای برای بسیاری از نوشیدنی های مخصوص قهوه استفاده می شود، قوام غلیظ تری دارد و غلظت کافئین بیشتری نسبت به قهوه معمولی دارد، که به آن طعم و مزه می بخشد. علاوه بر این، قهوه معمولی یک عنصر اصلی در هر کافی شاپ برای مشتریان گذری هستند، بنابراین ایده خوبی است که چندین قهوه بو داده مختلف یا حتی انواع طعم‌دار را در دسترس داشته باشید.

فنجان قهوه

 لیوان اندازه گیری آلومینیوم

بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به همان اندازه شیر، قهوه مصرف می‌کنند. شیر یک عنصر ضروری در اکثر قهوه های مخصوص و نوشیدنی های اسپرسو است، بنابراین نگهداری مقداری از آن در یخچال زیر پیشخوان برای دسترسی سریع ایده آل است. یخچال و فریزر بزرگ‌تر شما برای نگهداری یک منبع پشتیبان از شیر معمولی، نصف و نیمه و سایر محصولات لبنی عالی است.

چای کیسه ای

چای یک نوشیدنی با طراوت و همه کاره است که بسته به فصل و ترجیح مشتریان می‌توان آن را سرد یا گرم سرو کرد. چای سیاه، سفید و سبز استاندارد، دمنوش های میوه ای یا گیاهی، و گزینه های ارگانیک ویژه همگی در کیسه های چای موجود هستند.

چای لاته

در حالی که چای لاته یک نوع چای است، اما در یک دسته بندی خاص خود قرار دارد! چای لاته پر از مواد گیاهی انرژی زا است و نوشیدنی محبوبی در سرتاسر جهان است و با افزودن شیر و اسپرسو، حتی می توانید چای لاته داغ یا فراپه های خنک را با خامه فرم گرفته درست کنید.

فنجان چای

هات چاکلت یا شکلات داغ

شکلات داغ در طول سال‌ها از یک نوشیدنی ساده به یک نوشیدنی لذیذ تبدیل شده است و می‌توان از این نوشیدنی کلاسیک زمستانی در تمام طول سال لذت برد!

شربت های طعم دهنده

چه بخواهید فقط غذاهای سنتی مورد علاقه خود را مانند وانیل فرانسوی و کارامل ارائه دهید یا طعم های منحصربه فردتری مانند مارشمالو و تافی برشته شده را ارائه دهید، می توانید به مشتریان خود این امکان را بدهید که نوشیدنی های خود را با تهیه شربت های طعم دهنده تنظیم کنند.

شربت های طعم دهنده

شیرین کننده ها

شیرین کننده ها به مشتریان شما این امکان را می دهند که نوشیدنی های خود را به سلیقه خود شیرین کنند. چه بخواهید شیرینی های کوچک را روی میزهای جداگانه قرار دهید یا یک ایستگاه مرکزی چاشنی نگهداری کنید، ارائه گزینه های متنوع به مشتریان این امکان را می دهد که میزان شیرینی دلخواه خود را به قهوه صبح یا عصرانه خود اضافه کنند.

لوازم یکبار مصرف کافی شاپ

لیوان درب دار کاغذی

لیوان ها در رنگ ها، مواد و سبک های مختلفی وجود دارند. شاید ظاهر یک لیوان کاغذی سفید ساده را به لیوانی با طرح قهوه ترجیح دهید یا شاید یک لیوان عایق بندی شده و سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت را ترجیح دهید. رایج ترین فنجان های قهوه در 3 انداره هستند.
لیوان درب دار کاغذی برای کافه

لیوان درب دار پلاستیکی

مانند فنجان های داغ کاغذی، لیوان های سرد پلاستیکی در اندازه ها، مواد و رنگ های مختلف ارائه می شوند. اگر قصد دارید اسموتی‌ها و قهوه‌های سرد سرو کنید، ممکن است بخواهید به سراغ گزینه‌های سنگین‌تری مانند فنجان‌های با دیوارهای سنگین  بروید. با این حال، اگر به چیزی ساده برای فنجان‌های آب نیاز دارید، فنجان‌های دیواری نازک به خوبی نیاز شما را برآورده خواهند کرد.

لیوان مخصوص قهوه چند لایه درب دار مدل بیرون بر

خرید لیوان مخصوص قهوه می تواند، هزینه ها را کاهش دهد. به علاوه، آنها از دست مشتریان در برابر سوختگی محافظت می کنند و به عایق بندی محتویات فنجان کمک می کنند. اطمینان حاصل کنید که لیوان هایی را می‌خرید که با اندازه لیوانی که در کافه می‌فروشید مناسب باشد.  می توانید لوگوی خود را به هر فنجانی که از در بیرون می رود اضافه کنید تا تبلیغات خود را افزایش دهید!

نی و همزن

برای مشتریانی که خامه و شکر را در قهوه خود ترجیح می دهند، نی و همزن ضروری است! این افزودنی ساده به ایستگاه چاشنی شما به مشتریان این امکان را می دهد که نوشیدنی های خود را ترکیب کنند. آنها در مواد از پلاستیک گرفته تا چوب و همچنین از نظر طول و رنگ متفاوت هستند.

دستمال سفره

زمانی که هنگام سرو نوشیدنی ریزش اتفاق می‌افتد، داشتن دستمال‌های فراوان در دست، نجات‌دهنده خواهد بود. آنها را روی میز در دستمال‌ها یا در یک مکان مشترک در کنار ایستگاه چاشنی خود قرار دهید. می توانید جوری انتحاب کنید که با لوگوی شما مطابقت داشته باشد.

فیلترهای قهوه

فیلترها معمولاً از نوعی کاغذ ساخته می شوند که به مایعات اجازه عبور می دهد اما جامدات را نمی دهد و در صورت خیس شدن متلاشی نمی شوند. این امر مانع از ورود تفاله های قهوه به فنجان می شود. فیلترهای قهوه در اندازه‌های مختلفی وجود دارند که متناسب با قهو سازهای مختلف باشد، بنابراین مهم است که قبل از سفارش، مشخص کنید که قهوه‌ساز شما به چه اندازه نیاز دارد. گزینه های سازگار با محیط زیست علاوه بر فیلترهای سفید استاندارد برای خرید در دسترس هستند.

فیلتر قهوه

حمل کننده نوشیدنی های بیرون بر

برای دوست (یا کارآموز) که مسئول تهیه قهوه برای گروه است، سینی های بیرون بر انجام تمام این سفارشات را بسیار آسان می کند. بسته به اندازه نوشیدنی که پیشنهاد می‌کنید، ممکن است متفاوت باشد.
جعبه های قهوه برای بردن قهوه
باکس‌ها برای مشتریانی که می‌خواهند گزینه بزرگ‌تری برای مهمانی‌های اداری، مهمانی‌های بازنشستگی یا گردهمایی‌های خانوادگی کوچک داشته باشند، ارائه می شود. برخی از این محصولات دارای دهانه ای هستند که قهوه را پخش می کند، در حالی که برخی دیگر نیاز به ریختن قهوه از جعبه دارند. جعبه‌هایی وجود دارند که دارای یک محفظه ذخیره‌سازی برای شما هستند تا بتوانید فنجان‌ها، چاشنی‌ها و سایر ملزومات را در آن بفرستید.

ظروف پلاستیکی در کنار غذا

اگر می‌خواهید غذا سرو کنید، ظروف یکبار مصرف به شما امکان می‌دهد آن‌ها را همراه با مشتریانی که با قهوه‌شان شیرینی سفارش می‌دهند،قرار دهید تا بتوانید زمان تمیز کردن را به حداقل برسانید. ظروف تخت پلاستیکی سنگین بادوام ترین گزینه هستند، اما برای برخی کاربردها، ظروف تخت با وزن متوسط ​​یا ظروف تخت پلاستیکی معمولی به خوبی کار می کنند.

ظروف پلاستیکی کنار غذا

لوازم تمیز کردن و نگهداری تجهیزات قهوه

پاک کننده های تجهیزات قهوه و پاک کننده های قهوه جوش

قهوه سازهای تجاری باید هر شب تمیز شوند تا از تجمع بقایای قهوه و روغن در داخل دستگاه یا کاراف جلوگیری شود که در صورت تجمع طولانی مدت باعث ایجاد طعم و بوی بد می شود. تمیز کردن داخل دستگاه با پاک کننده مخصوص، پاک کردن سرهای اسپری و قطعات خارجی و شستن کامل قطعات جداشدنی به افزایش عمر دستگاه شما کمک می کند. این نوع پاک کننده ها و ضدعفونی کننده ها در انواع مختلف از مایع گرفته تا پودر و قرص موجود هستند.

پاک کننده دستگاههای اسپرسو

پاک کننده های تجهیزات اسپرسو

بهترین راه برای تمیز کردن دستگاه اسپرسوساز تجاری این است که در پایان هر شب آن را با یک پاک کننده مخصوص شستشو دهید. این کار از تجمع مایه اسپرسو و روغن آن در سر گروه، صفحه دوش و سبدهای پورتافیلتر جلوگیری می کند که نه تنها کیفیت نوشیدنی های شما را بهبود می بخشد بلکه عمر تجهیزات شما را نیز افزایش می دهد. خیساندن پورتافیلترها و سبدها یک بار در هفته در مخلوطی از همان پاک کننده و آب نیز توصیه می شود.

پاک کننده های کف کننده شیر/بخار

تمیز کردن تجهیزاتی که در تماس با لبنیات قرار می‌گیرند اهمیت دو چندانی دارد و این پاک‌کننده‌ها به‌طور ویژه برای شکستن تجمع پروتئین شیر طراحی شده‌اند تا دستگاه‌های شما را بهداشتی نگه دارند.

برس های تمیز کننده تجهیزات نوشیدنی

برس‌ها به شما این امکان را می‌دهند که لکه‌های سخت را راحت‌تر تمیز کنید و همچنین وارد شکاف‌هایی شود که اغلب در طول تمیز کردن عادی از دست می‌روند.

کیت تعمیر و نگهداری دستگاه اسپرسوساز

این به خودی خود یک کیت خاص نیست، اما نگه داشتن مواردی مانند یک پیچ گوشتی سر مسطح و یک سوله برای سفت کردن پیچ‌ها و تعویض واشر ماشین‌هایتان به کارکنان شما این امکان را می‌دهد تا کارهای تعمیر و نگهداری کوچک را به سرعت انجام دهند و به خدمات رسانی به مشتریان خود برگردند .

سطل های زباله و سطل های بازیافت

سطل های زباله برای تمیز نگه داشتن فضاهای کارمندان و فضای عمومی در کافی شاپ شما ضروری هستند. اضافه کردن یک سطل زباله و سطل بازیافت در نزدیکی ایستگاه چاشنی و در نزدیکی خروجی، راه خوبی برای تشویق مشتریان شما به دور انداختن لیوان های خود در این سطل ها است. وجود چندین سطل در مکان‌های کلیدی در فضای پشت کافی شاپ به کارمندان شما امکان می‌دهد کارآمدتر کار کنند. خرید آسترها و کیسه های زباله را فراموش نکنید تا بیرون آوردن زباله ها فرآیندی کارآمدتر باشد.

فیلتراسیون آب کافی شاپ

فیلترهای آب برای تجهیزات نوشیدنی گرم

عنصر اصلی هر نوشیدنی آب است، بنابراین نصب فیلتر آب باعث بهبود طعم، بو و ظاهر کلی محصولات شما می شود. علاوه بر این، بسیاری از فیلترها رسوب را حذف می کنند و یا رسوب را کاهش می دهند تا از اجزای داخلی تجهیزات شما محافظت کنند، که باعث کاهش تعمیر و نگهداری و طول عمر دستگاههای شما می شود.
فیلتر های تصفیه آب کافه