غذاهای کافی شاپی
۲۵
بهمن

غذاهای کافی شاپی

کافی‌شاپ‌ها  مکانی را برای مشتریان فراهم می‌کنند تا از یک فنجان قهوه گرم لذت ببرند، با دوستان هم‌نشین شوند یا به سادگی از شلوغی زندگی روزمره استراحت کنند. علاوه بر قهوه، بسیاری از کافی‌شاپ‌ها مواد غذایی متنوعی را نیز ارائه می‌کنند که برای تکمیل قهوه‌شان طراحی شده‌اند. چه در حال و هوای یک صبحانه سریع، یک ناهار سبک یا یک خوراکی شیرین باشید، احتمالاً چیزی متناسب با سلیقه در کافی شاپ مورد نظر خود پیدا خواهید کرد. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به برخی از محبوب‌ترین غذاهای کافی شاپی که ممکن است در یک کافی‌شاپ پیدا کنید، می‌اندازیم.

ساندویچ های کافی شاپی

 

ساندویچ جزء اصلی بسیاری از کافی شاپ ها هستند و در سبک های مختلفی از جمله اسنک موجود می باشند. ساندویچ های صبحانه معمولاً شامل تخم مرغ، پنیر و بیکن یا سوسیس روی یک کروسان یا نان شیرینی هستند، و به صورت گوشت، پنیر و سبزیجات نیز برای میان وعده و یا گاهی وعده اصلی استفاده می شوند.

نان شیرین پر شده از مواد مختلف

 

نان شیرینی یکی از انواع غذاهای کافی شاپی است که می توان آن را به صورت ساده یا با انواع اسپری ها مانند پنیر خامه ای، کره بادام زمینی یا ژله میل کرد. برخی از کافی‌شاپ‌ها ساندویچ‌های نان شیرینی پُر از موادی مانند سالمون دودی، پنیر خامه‌ای نیز ارائه می‌کنند.

سالادها

سالادها برای کسانی که به دنبال یک ناهار سبک و سالم هستند گزینه بسیار خوبی است. کافی‌شاپ‌ها معمولاً انواع سالادها را ارائه می‌کنند. مانند سالاد سزار،یونانی و ….

سوپ نیز می تواند از غذاهای کافی شاپی باشد

سوپ یک گزینه محبوب برای ناهار یا به عنوان یک شام سبک، به خصوص در ماه های سردتر است. کافی‌شاپ‌ها انواع سوپ‌ها، از جمله سوپ‌های کلاسیک مانند سوپ جو، و همچنین پیشنهادات خلاقانه‌تری مانند سوپ قارچ را ارائه می‌دهند.

پاستا ها

پاستا مانند ماکارونی و پنیر یا اسپاگتی نیز ممکن است در برخی از کافی شاپ ها موجود باشد. این ظروف برای کسانی که به دنبال یک ناهار یا شام سریع هستند گزینه ای دلچسب و سیر کننده است.