قهوه در مایکروویو
31
فروردین

قهوه در مایکروویو نذاریم؟

همه ما تجربه این را داشته ایم: به طور تصادفی فنجان قهوه خود را فراموش کرده اید و هوا سرد است. فکر می کنید که آیا می توانید آن را کمی در مایکروویو قرار دهید تا گرم شود. یک سوال کاملا منطقی . و تو می توانی! اما ممکن است طعم چندان خوبی نداشته باشد. در این مقاله، به این خواهیم پرداخت که چرا قهوه پس از گرم شدن دوباره طعم خوبی ندارد و چرا می‌توانید قهوه را در مایکروویو دوباره گرم کنید. و نکات گرم کردن قهوه در مایکروویو را بررسی می کنیم.

آیا گرم کردن مجدد قهوه در مایکروویو  بد است؟

نکته اصلی این است که قهوه گرم شده شما را نمی کشد. به شما مسمومیت غذایی نمی دهد یا معده شما را ناراحت نمی کند یا چیزی شبیه به این. از این نظر، مطمئناً بد نیست که قهوه را دوباره گرم کنید. با این حال، مهم نیست که چگونه قهوه را دوباره گرم کنید، طعم بسیار بدی خواهد داشت. مشخصات طعم قهوه شامل ترکیبات فرار مختلفی است که هنگام روست شدن، آسیاب کردن و سپس دم کردن دانه ها خارج می شوند. این بدان معناست که وقتی قهوه شروع به خنک شدن می کند، ترکیباتی که طعم شیرین، متعادل و لذیذ را ایجاد می کنند، تجزیه می شوند. وقتی این ترکیبات تجزیه می شوند، قهوه شما شروع به تلخ شدن می کند. وقتی قهوه را دوباره گرم می کنید، همه طعم های خوب شروع به ناپدید شدن می کنند و فنجان حاصل به سمت اجزای تلخ تر متمایل می شود.
ترکیبات تلخ آخرین ترکیباتی هستند که تجزیه می شوند. هنگامی که تمام ترکیبات خوب از بین رفت، شما می مانید با یک فنجان وحشتناک. اما ناامید نشوید! همه روش های گرم کردن مجدد یکسان عمل نمی کنند. و قهوه در مایکروویو یک راه عالی است.

چرا قهوه در مایکروویو خوب است؟

می دانیم که گرم کردن مجدد قهوه طعم را بدتر می کند. اما این پایان دنیا نیست. به خصوص اگر قهوه شما هنوز کاملاً سرد نشده است. اگر قهوه شما هنوز مقداری گرم است و دمای اتاق را ندارد، در مایکروویو کردن آن تغییر واضحی ایجاد نخواهد شد.  در عوض، قهوه شما طعم نسبتاً مشابهی خواهد داشت. قهوه در مایکروویو حرارت را به طور یکنواخت در سراسر فنجان شما به جای اینکه فقط در یک نقطه روی اجاق گاز قرار دهد، اضافه می کند. فقط مطمئن شوید که قهوه خود را بیش از حد گرم نکنید. فراموش نکنید که قهوه را در دمای حدود 140 درجه فارنهایت مصرف کنید.راه های زیادی برای گرم کردن فنجان های قهوه وجود دارد.اما بهترین راه، از طریق منابع متعدد، در واقع مایکروفر است.

نکات گرم کردن مجدد قهوه

در حالی که هیچ کس مطمئن نیست که چرا، نظریه اصلی این است که مایکروویو گرما را به طور یکنواخت، همانطور که قبلا گفته شد، اضافه می کند. این بدان معنی است که هیچ بخشی از قهوه شما خیلی داغ نمی شود (بالای 200 درجه) و نمی سوزد . اما نباید قهوه خود را زیاد در مایکروویو قرار دهید. نوشیدن سریع قهوه به این معنی است که بهترین مزه ها طعم ها را دریافت می کنید. اما گاهی اوقات، اجتناب ناپذیر است. از قبل گرم کردن لیوان یک راه عالی برای گرم نگه داشتن قهوه برای مدت طولانی تری است. می توانید قبل از افزودن قهوه لیوان خود را با آب داغ پر کنید یا از لیوان هوشمند برای گرم نگه داشتن لیوان خود استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که همیشه باید از ظرف تمیز استفاده کنید و اجازه ندهید قهوه برای مدت طولانی در ظرف بماند و در نهایت قهوه خراب شده و کپک می زند. پس آیا می توانید قهوه را مجدد در مایکروویو گرم کنید؟ بله، این بهترین راه برای گرم کردن مجدد قهوه است، اگر حتماً باید آن را دوباره گرم کنید.
سرد نشدن قهوه در وهله اول هنوز بهترین گزینه است. هر قهوه گرم شده مجدد باعث از بین رفتن طعم خوب و یک فنجان تلخ تر از آن چیزی می شود که ممکن است خوشایند باشد. با این حال، گرم کردن مجدد قهوه برای شما بد نیست. اگر باید گرم کنید، پس باید با مایکروفر گرم کنید!
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله