همه چیز در مورد کافی شاپ
15
تیر

همه چیز در مورد کافی شاپ و صفر تا صد راه اندازی کافی شاپ

در سال های اخیر افتتاح و راه اندازی کافی شاپ و گذاشتن سرمایه در کافه و کافی شاپ بسیار مورد استقبال افراد خصوصا نسل جوان قرار گرفته است. جوانها علاوه بر این عاضق قهوه هستند دنبال جایی می گردند که قهوه دلخواهشان را با عطر و طعمی متفاوت بیابند. به طور کلی بازار کافی شاپ و کافه در سالهای 2017 ،به 24.061 رسیده است . این ارقام نشان دهنده ی رشد زیاد در فروش بوده است.اگر دوست دارید، همه چیز در مورد کافی شاپ بدانید،در زیر یکسری نکات ساده از مراحل راه اندازی کافی شاپ برایتان آورده ایم ، با ما همراه باشید.

صفر تا صد راه اندازی کافی شاپ

شاید راه اندازی کافی شاپ در ابتدا برای شما هیجان انگیز باشد و شما را به فکر بیاندازد که کافه خود را راه اندازی کنید و به این فکر کنید که  کافه تان باید چطور باشد،  ممکن است به این فکر کنید که شما همه چیز در مورد کافی شاپ را می دانید، ولی جنبه های دگر مثل ظروف کافی شاپ مثل : ظروف سرو ، مالیات ها و … هم وجود دارد. باید ببینید که آیا از هر لحاظ آمادگی راه اندازی کافه را می دانید؟ آیا با صفر تا صد راه اندازی کافی شاپ آشنا هستید؟آیا دوره آموزش کافی شاپ را گذرانده اید؟

قبل از راه اندازی کافی شاپ شما باید صفر تا صد کافی شاپ را بدانید.مهم ترین المان های تاسیس و راه اندازی کافی شاپ را در نظر داشته باشید.می توانید چک لیستی از مهم ترین موارد تهیه کنید و قبل از راه اندازی در نظر داشته باشید.

صفر تا صد راه اندازی کافی شاپ
صفر تا صد راه اندازی کافی شاپ

وسایل مورد نیاز راه اندازی کافی شاپ

در عصر حاضر برای تهیه بسیاری از نوشیدنی ها و غذاهای مدرن به تجهیزات آشپزخانه های صنعتی نسل جدید نیاز است. پس به یاد داشته باشید که پیشرفت تکنولوژی در قابلیت ها و امکانات تجهیزات کافی شاپی نیز بسیار موثر بوده است. تهیه کردن تمامی تجهیزات اساسی میتواند یک وظیفه ی خطیر باشد، بخصوص زمانی که شما اطلاع ندارید که در طول زمان دقیقا چه تغییراتی در شغل شما ایجاد خواهد شد. برخی افراد علاقه دارند تجهیزات خود را خریداری کنند، در حالی که برخی افراد ترجیح می دهند وسایل خود را اجاره کنند.

در ادامه محتوای همه چیز در مورد کافی شاپ، مروری خواهیم داشت بر لیست مهم ترین وسایل مورد نیاز راه اندازی کافی شاپ.

لیست وسایل کافی شاپ

وسایل آماده سازی:

دستگاه آسیاب قهوه

پیمانه

میز کار

وسایل تهیه مواد خوراکی:

قهوه جوش

اسپرسوساز

سماور برقی

 فر

اجاق گاز رومیزی

ساندویچ ساز

دستگاه گل خامه

آبمیوه‌گیری صنعتی

بستنی ساز صنعتی

دستگاه شیکر برقی

دستگاه مخلوط کن صنعتی

تستر

وسایل سرو:

ظروف سرو

لیوان و فنجان سرو

ماگ

نمکدان

دستمال سفره

ظرف مخصوص سس

وسایل شست و شو:

ماشین ظرف شویی

سینک ظرفشویی

قیمت وسایل کافی شاپ در بخش های مختلف متفاوت خواهد بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله