9 نمونه طرح لاته برای شما…(لاته آرت)

40 نمونه طرح لاته

از دهه 1980 ، شکل هنری ایجاد شده با ریختن شیر بخار پز شده به صورت طرح در اسپرسو یا به اصطلاح هنر لاته ، در جامعه مدرن مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. با نیاز شدید جامعه ، Baristas ، کافه ها ، از آن زمان به دنبال خلاقیت و تکامل برای هنر Latte بوده اند که منجر به تعدد الگوها و حتی انواع مختلف در این صنعت شد. چرا لاته آرت؟ این فقط مربوط به نشان دادن استعداد لاته باریستا نیست ، بلکه جذاب تر شدن زیبایی ظاهری لاته هاست. و برای این پست ، ما 40 نمونه طرح لاته بسیار خوشمزه از هنر لاته را برای شما قرار خواهیم داد. بدون کلمات ، بدون توضیحات ، فقط هنر. از آنها لذت ببرید و ، ممکن است که عطر این نمونه های جذاب را که در فضا پر شده است، احساس کنید!

لاته آرت – طرح اژدها
لاته آرت – طرح خرس
لاته آرت – طرح پروانه
لاته آرت_طرح گیاه
لاته آرت – طرح گل
لاته آرت_طرح قلب
لارت آرت-طرح گربه
لاته آرت – طرح سبزه
لاته آرت – طرح خورشید

لاته آرت طرح خورشید

من شخصاً هوادار Latte هستم ، و واقعاً تحت تأثیر توانایی هنری قرار گرفته ام که عمدتاً از شیر بخارپز و اسپرسو حاصل می شود ، و روی من تأثیر می گذارد. همانطور که قبلاً توضیح دادم ، این باعث می شود که لاته خوشمزه تر به نظر برسد ، و به نوعی احساسات را فقط با نگاه کردن به این هنرهای لطیف و گرامی که به گرمی ساخته شده و، از نظر عاطفی بسیار احساس خوبی پیدا می کنم.

نظر شما در مورد هنر لاته چیست؟ آیا به اندازه کافی ضروری هستند تا ذائقه های لاته بهتر شود ، یا شما فقط لاته خالص را ترجیح می دهید؟ نظرات خود را در مورد این 9 نمونه طرح لاته آرت به ما اطلاع دهید و فراموش نکنید که هنر لطیفه خوشمزه خود را که در هر جای دیگری یافت می شود با ما در میان بگذارید!

دوره لاته آرت یکی از دوره های آموزش کافی شاپ می باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها